Tak infovojna, to je u mňa najvyšší level debility
18.10.2022 - 17:46:26
02
foobar napísal:
nieeee, prosim ta uz nepokracuj s nicim...

A nemyslim si ze nevidis rozdiel v tom, ako o rovnakej udalosti informuju dezolati z infovojny, a ako informuju aktuality.sk - zamerne tu tie bludy aj s komentarom od dezolatov siris. Aktuality to mali na stranke pred 4 hodinami. Ty si si ale radsej vybral dezolatsky zdroj aj s dezolatskym komentarom. Co to asi tak z teba robi?

Foobarko ak uz na nieco reagujes a komentujes mas uviest zdroj odkial to mas. Ja som ho uviedol nielen preto, ze sa to patri, ale aj preto, ze si kazdy moze spravit vlastny nazor a nemusi preberat moje, ci ine nazory na dany rozhovor.
Lepsie raz pocut ako 10x citat nejake vystrizky z rozhovoru, co myslis?
18.10.2022 - 17:57:44
01
Flegko k tomu že som ťa odkopal len toľko: niekedy je menej viac a teraz nemyslím páčiky!
18.10.2022 - 18:17:16
00
milos21 napísal:
Ledva sme prepli prepínač profesií: statik (9/11), pilot a chemik (chemtrails), fyzik (G5), meterológ (tornáda), infektológ (COVID), tréner (nemusím vysvetľovať), vojnový stratég a propaganda (samozrejme za RU), dopravný znalec a právnik (nehoda na Zochovej) a teraz znalec LGBTIQ komunity. Na náš národ a jednoduchého Slováčiska je to až moc profesií na jeden život :D

Alebo jednoducho čo platí u mňa - povedz mi svoje vedomosti o COVIDe a ja budem vedieť tvoj "názor" o ostatných konšpiračných teóriách bez toho aby som sa musel pýtať :lol:



Poctivo priznávam, že pred takmer 20 rokmi som týmto ko*otinám veril. 9/11 som bol presvedčený, že si to Amíci zhodili sami, chemtrails detto. Čítal som rôzne weby zamerané na takéto blbosti a Alex Jones bol človek, ktorému som veril... Vtedy mi to prišlo strašne lákavé...
18.10.2022 - 19:20:43
12
ten magor mal pôvodne iný plán :o

18. októbra 2022 19:13

Premiér Eduard Heger bol primárnym cieľom strelca z Bratislavy, povedal policajný prezident Štefan Hamran v relácii TV Joj Analýzy Na hrane. Potvrdil tiež, že strelec sa v stredu 12. októbra nachádzal počas dňa na mieste trvalého pobytu premiéra.

„Máme preukázané aj konkrétne skutky, ktoré vykonal, smerujúce k tomu, aby mohol zaútočiť na premiéra tejto krajiny,“ vyhlásil Hamran.

Keďže sa mu podľa policajného prezidenta nepodarilo na Hegera zaútočiť, vybral sa za ďalším cieľom, ktorý mal vyhliadnutý. (tasr)

celá relácia:
https://www.facebook.com/100063499872292/videos/632931218383449/
18.10.2022 - 19:39:09
01
Čo nového na bojisku ? Vysvetlenie , aj kto strieľal u čerstvo mohylozovanych . Údajne bol zabitý aj syn generála Šaňa Lapina . Áno toho Lapina , ktorý bol kritizovaný hlavným 🐐mrdom aj Girkinom za jeho nekompetentne vedenie “ špeciálnej operácie “ , konkrétne Centrálneho vojenského okruhu . Strelkov mu odporučil nech sa za to zastrelí … no a Boh ho vypočul a “ bradáči” mu odstrelili synačika . Paradoxne , chcel ho chrániť a smrť si ho našla v tábore odvedencov v Belgorodskej oblasti 🤷🏼‍♂️ . Bozie mlynčeky , priatelia .

🔓 : https://dennikn.sk/3060003/vyvoj-bojov-236-den-peklo-prislo-aj-do-ruskeho-mesta-ludia-skakali-pred-poziarom-z-okien/?cst=d5da920558d11728fa03c0589e47df88e26c3e55
18.10.2022 - 19:47:36
11
Dano5 napísal:
ten magor mal pôvodne iný plán :o

18. októbra 2022 19:13

Premiér Eduard Heger bol primárnym cieľom strelca z Bratislavy, povedal policajný prezident Štefan Hamran v relácii TV Joj Analýzy Na hrane. Potvrdil tiež, že strelec sa v stredu 12. októbra nachádzal počas dňa na mieste trvalého pobytu premiéra.

„Máme preukázané aj konkrétne skutky, ktoré vykonal, smerujúce k tomu, aby mohol zaútočiť na premiéra tejto krajiny,“ vyhlásil Hamran.

Keďže sa mu podľa policajného prezidenta nepodarilo na Hegera zaútočiť, vybral sa za ďalším cieľom, ktorý mal vyhliadnutý. (tasr)

celá relácia:
https://www.facebook.com/100063499872292/videos/632931218383449/

To Hamran určite keca,😉a Hegerovi bol ten pošuk robiť ochranku aby sa mu nič zlého nestalo...
Zaňho sa musia všetci dezolati modliť,Veď Heger drží vo vláde najväčšieho Ficovho spojenca MgrMatoviča.
18.10.2022 - 19:58:05
00
Hosť napísal:
Flegko k tomu že som ťa odkopal len toľko: niekedy je menej viac a teraz nemyslím páčiky!

Raz, ked sa tu zrazia dva CTM niekde v hore my to vysvetlis;o).
18.10.2022 - 20:46:09
00
Hamran trepe a robí politickú nadprácu.
18.10.2022 - 20:50:31
00
Ramon1 napísal:
Údajne bol zabitý aj syn generála Šaňa Lapina . Áno toho Lapina , ktorý bol kritizovaný hlavným 🐐mrdom aj Girkinom za jeho nekompetentne vedenie “ špeciálnej operácie “ , konkrétne Centrálneho vojenského okruhu . Strelkov mu odporučil nech sa za to zastrelí … no a Boh ho vypočul a “ bradáči” mu odstrelili synačika . Paradoxne , chcel ho chrániť a smrť si ho našla v tábore odvedencov v Belgorodskej oblasti 🤷🏼‍♂️ . Bozie mlynčeky , priatelia .


Dufam, ze sa tato sprava potvrdi, lebo synacik bol povodne velitelom 1 tankoveho pluku, ktory na zaciatku vojny utocil pri Chernihive a Sumy. Po tom, co utrpeli tazke straty a museli sa stiahnut, bol otcom vyznamenany.

https://meduza.io/en/feature/2022/05/05/thanks-dad
18.10.2022 - 20:56:08
00
Flegko.kotleba. Takze ty si dalsi z bojovnikov. Tentokrat proti dezinformaciam.
Ale nebojujes proti nim na hlavnych spravach, infovojne a inych dezinfo zumpach. Nie, ty s nimi "bojujes" tak, ze ich kopirujes a rozsirujes dodaleka medzi "slusnych" ludi. Aj sem kde o ne nikto nestoji, co sa jasne prejavuje tym, ze si v kuse vyminusovany a posielany do prdele.

Ale ty oddane pokracujes v svatom boji a zaklincujes to priznanim:
"Lepsie raz pocut ako 10x citat nejake vystrizky z rozhovoru, co myslis?"

Presne o toto ti ide, bla bla ako vdaka tebe nemusia pocuvat dvoch dezolov, ale v skutocnosti iba manipulujes a nahanas ovecky do kosiara, nech si to vypocuju. Je to sice relativne inovativne, ale stale hlupe a priehladne.
18.10.2022 - 20:58:18
05
ten lapin aký ko.kot na bojisku taký aj na cvičisku.dobre mu tak.čím viac bielych rusov bude gruz 200 o to lepšie.
18.10.2022 - 21:17:21
00
Tento bývalý aj terajší veliteľ širokých aj ďalekých intergalaktickych sil cervenej krajinky vyslopancov sa opäť opatrne “ dotkol “ použitia jadra … ⬇️ teda aspoň podľa mna , IMHO .

Rusko sa chystá pre hrozbu protiútoku evakuovať obyvateľov okupovanej Chersonskej oblasti. Veliteľ inváznych síl Sergej Surovikin povedal, že situácia je napätá a nevylúčil nutnosť prijať „ťažké“ rozhodnutia. „Nepriateľ sa neustále pokúša útočiť na pozície ruských vojsk,“ vyhlásil v štátnej televízii Rossija 24.

Dosadený gubernátor Volodymyr Saldo medzitým oznámil, že úrady zorganizujú presun obyvateľov štyroch miest pri Chersone z pravého na ľavý breh Dnepra. Dôvodom je podľa neho údajná hrozba masívneho útoku zo strany ukrajinských síl. Špekuluje aj o možnosti, že Ukrajina sa možno chystá zničiť hrádzu priehrady Kachovskej vodnej elektrárne.

Podľa agentúry TASS Surovikin ďalej uviedol, že „plány a kroky týkajúce sa samotného mesta Cherson budú závisieť od vývoja vojenskej a taktickej situácie“. V súčasnej dobe je tam podľa neho situácia „veľmi zložitá“.

„Budeme konať uvedomelo a včas, nevylučujeme prijatie ťažkých rozhodnutí,“ povedal. (čtk)Denník N

Lavor a jeho noví spojenci 😂 …xxxj ⬇️.

Sergej Lavrov povedal, že Moskva by mohla znížiť svoju diplomatickú prítomnosť na Západe. „Krajiny tretieho sveta, ako v Ázii, tak aj v Afrike, naopak, potrebujú väčšiu pozornosť,“ povedal v prejave k novým zamestnancom svojho ministerstva zahraničia. (afp)
18.10.2022 - 21:18:53
00
Izrael pravdepodobne začne dodávať zbrane Ukrajine https://blog.idnes.cz/blog.aspx?c=793203
18.10.2022 - 21:29:12
00
Tento je tiež dobrý :)

Veľvyslanec Gautam Rana pokračoval v úvodných stretnutiach s politickými stranami a ich predstaviteľmi - tentoraz s podpredsedom parlamentu Jurajom Blanárom a Robertom Ficom zo Smeru-SD. Veľvyslanec Rana poďakoval Smeru za podporu vstupu Fínska a Švédska do #NATO a za pokračujúcu potrebu spoločne riešiť bezpečnostné výzvy strednej a východnej Európy. Veľvyslanec Rana vyjadril znepokojenie s všadeprítomným šírením dezinformácií na Slovensku, ktoré oslabujú demokratické inštitúcie a odsúdil Putinovu krutú agresívnu vojnu na Ukrajine.
Veľvyslanec Rana takisto vyjadril obdiv nad silnou podporou Slovenska Transatlantickej jednote a Aliancii NATO od začiatku Putinovej barbarskej a nevyprovokovanej vojny na Ukrajine. Veľvyslanec Rana vyzval všetkých Slovákov, aby odmietli Vladimíra Putina vzhľadom na rozsiahle porušovanie ľudských práv ruským tyranom na Ukrajine vrátane nerozlišujúceho bombardovania civilného obyvateľstva, vraždenia nespočetného množstva žien a detí a systémového používania znásilňovania a mučenia ruskými silami ako prostriedok vedenia vojny. Spojené štáty budú naďalej pomáhať Ukrajine brániť sa pred brutálnou inváziou Ruska a sú naďalej odhodlané stáť pevne pri Slovensku, tak ako my všetci stojíme pri Ukrajine.
Veľvyslanec Rana tiež povedal, že jediná možná cesta a stratégia k mieru pre všetkých európskych lídrov je výzva na Vladimíra Putina, aby ukončil brutálnu vojnu na Ukrajine a okamžite Ukrajinu opustil.
#FriendsPartnersAllies #StrongerTogether #AmbRana #UnitedWithUkraine #StandWithUkraine

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0USt1pPHTZxxaz4gKGrBAXLTSycunu31m14xpjTFkNr6KbgvknvExLCYEGcztwwAfl&id=100069229057420
18.10.2022 - 21:35:29
15

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up