Ja ho už ignorujem totálne … “ pridať ako nepriateľa “
18.10.2022 - 07:51:19
00
Joe70 napísal:
....
Sa to tu zvrhne ako na Hlavných správach, základni dezolátov, kde účty opačne orientovaných okamžite blokujú. Aby sa dezoláti nebodaj nezačali zamýšľať nad sprostosťami ktorými ich tam kŕmia.


na hlavne spravy chodim pravidelne vyssierat a trolovat dezolatov v diskusiach, a zatial ma tam neblokli, stale tam mam rovnake stare konto :) pritom im tam otvorene nadavam do ruskych svabov :D
kym na facebooku mi daju hned blok po 2-3 obycajnych slusnych prispevkoch na policajnej stranke, to uz sa opakovalo dvakrat.
a nedavno som dostal ban uz aj na twitteri, a to ani neviem za co.
18.10.2022 - 10:20:16
00
Protesty přivedly íránské vládní gardy na rozcestí, zda zabíjet ženy a děti
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/protesty-iran-vladni-garda-revoluce.A221018_084253_zahranicni_misl

A samozrejme zase jedno z oblubenych vyjadreni "totalitnych" rezimov, ktore je mozne nekonecne vela krat recyklovat tak, ako sa to komu hodi...
"Za protesty v Íránu jsou sionisté a Amerika, prohlásil ajatolláh Chameneí"
18.10.2022 - 10:28:43
06
Irán je zločinecký a teroristický režim.70% iráncov,žije na hranici chudoby a ajatoláhov režim držia pri moci len IRGC.bez nich by sa im moc už dávno rozpadla.Irán bude skutočná velmoc keď sa stane zase sekulárnym režimom.
18.10.2022 - 11:46:20
01
Sledujte s kým sa “ mrdač” kamaráti …⬇️. Vyhraňuje sa , pamätajte pri voľbách !

Parlament neschválil uznesenie Smeru o zneužívaní orgánov činných v trestnom konaní pri vyšetrovaní závažných trestných činov. Za uznesenie okrem opozície hlasovali všetci poslanci zo Sme rodina.Denník N
18.10.2022 - 11:51:40
00
Smerákom prihára,preto skúšajú aj z "drahou nevestou" všetko možné aj nemožné,aby zvrátili svoj koniec...aktuálne beží súd v kauze Mýtnik,a samozrejme skoro každý týždeň vypláva na povrch nejaká ďalšia zlodejina,napr.

18. októbra 2022 11:38

V kauze emisie dnes obvinili troch ľudí, a to z podvodu spáchaného organizovanou skupinou. Podľa generálnej prokuratúry spôsobili škodu najmenej 47 miliónov eur. NAKA v rámci prípadu ráno robila domové prehliadky na viacerých miestach.

„Vo veci bolo vznesené obvinenie trom osobám P. H., P. S. a N. H. za obzvlášť závažný zločin podvodu spáchaný organizovanou skupinou, ktorým bola spôsobená škoda najmenej 47 miliónov eur. Vo veci neboli zadržané žiadne osoby,“ oznámila generálna prokuratúra.

Polícia ráno oznámila, že v rámci kauzy a akcie „Cold Case“ vykonáva domové prehliadky a prehliadky ďalších priestorov na stredom a západnom Slovensku.

som zvedavý,kto je P. H., P. S. a N. H. :^)

tu je o tom viac:
https://www.aktuality.sk/clanok/0UxiGMo/obvinenia-v-kauze-emisie-policia-stiha-aj-byvaleho-neoficialneho-poradcu-ministra-norberta-havalca/
18.10.2022 - 12:04:46
20
ficek bojuje o holý život.bez neho je blaha len rudej bolševickej nok.
18.10.2022 - 12:15:05
20
Dano5 napísal:
Smerákom prihára...

ideálne prihrať im predčasné voľby, však? Však?!?

#FicovaAtómofka
18.10.2022 - 13:07:28
00
hovorím to furt,fico už vládnuť nebude.Hrá sa len o to koľko perc.bude mať piata kolóna.volby treba čo najskôr.
18.10.2022 - 13:33:33
00
Hosť napísal:
Flegko ja mám dojem že to sem podsuvas naschvál len v takej inovovanej forme nenápadne.

Aaaaa tak zrovna od teba ma to zamrzelo, kedze si mi tu pomohol kedysi. Ale ta paranoja, ked moj oblubeny satiristicky kanal oznacite za nastroj ruskej propagandy a mna ides podozrievat, ze som zvolil sofistikovany pokus o prienik do tyla nepriatela....to je...
Akoby povedal Ludek Stanek...Je to moc?
Odporucam pozriet si viacej videi, ako som pisal zverejnuju kazdy den a robia si srandu z cohokolvek a mne ich humor sedi.
18.10.2022 - 14:12:33
00
Toto nevymyslíš ....
Parlament pokračuje rozpravou k uzneseniu, ktorým ostro odsudzuje teroristický čin na Zámockej ulici v Bratislave.
V rozprave kričí poslanec za Republiku Milan Mazurek a vinu vraha hádže na amerických neonacistov.
18.10.2022 - 14:27:27
05
Aj sa to sem bojim dat, aby som zase nebol z niecoho obvineny, ze tu nieco nenapadkovsky podsuvam.
***
Kto to chce dat cele staci to pocuvat/pozerat od 41min cca.
Kto nie moze mi podakovat, ze som tomu venoval 40min svojho zivota a tu je kratky vycuc.
Moderator Kotleba fantaziruje o specialnej operacii temnych sil (vrah je obet, bol do toho navleceny a neskor zakerne zavrazdeny), otec nelogicky obhajuje svojho syna, pretoze mu nesedi jeho posmrtna poloha, mama mu spravila v ten den caj, lebo ho skriabalo v hrdle, a pretoze sa tesil na stuzkovu.
Syn bol samozrejme bezproblemy a dakoval za jedlo.
Mal 1.dan v karate a bol tvrdo sikanovany v predchadzajucej skole. Asi nejaka fake skola ala Stevko Segalovie.
Investigativny Magjanko sa otca nespytal, co povie na videozaznam, kde je vidiet strelca, pripadne na jeho prispevky s fotografiami pred a po vrazdach na socialnych sietach asi preto, ze by sam sebe vyvracal svoju teoriu spiknutia temnych sil. Mohol sa odvolat pritom na hackerov a upravy fotiek a videi cez deepfake technologie. Ale to som uz trosku zbytocne poradil do buducnosti;o).
Zmiznutie zbrane z trezoru otec vysvetlit nevedel, ale temnym silam sa ani taky trezor neubrani.

Pozitivum bolo, ze otec posobil naozaj uprimne, Magjan to hral na citliveho moderatora, ale neubranil sa tendenciam vytrieskat z toho maximum politickeho kapitalu.

Ak by som tam hladal nieco vtipne tak to bolo moment, ked Krajcik opravil Kotlebu, ktory prejavil svoju zakonnu neznalost, ked oznamil, ze ako drzitel ZP(zbrojneho preukazu) vie, ze zbran musi byt v trezore ulozena. Krajcik ho opravil, ze nemusi, ale on ju mal nad ramec svojich povinnosti v tom trezore ulozenu.
18.10.2022 - 15:17:21
01
flegko Načo to sem dávaš? Prečo túto antisystémovú scénu a jej „informácie“ legitimizuješ? Prečo ju prinášaš do stredoprúdovej verejnej diskusie? Naozaj si neuvedomuješ svoj podiel na šírení týchto myšlienok, ktoré sa tak dokážu dostať k podstatne väčšiemu spektru ľudí?

Neuvedomuješ. To vlastne platí pre všetkých, ktorí tu podobné veci a zážitky píšu.
18.10.2022 - 15:25:15
68
flegko, len si potvrdil, že si trol / užitočný idiot
18.10.2022 - 15:30:43
00
flegko napísal:
Aaaaa tak zrovna od teba ma to zamrzelo, kedze si mi tu pomohol kedysi. Ale ta paranoja, ked moj oblubeny satiristicky kanal oznacite za nastroj ruskej propagandy a mna ides podozrievat, ze som zvolil sofistikovany pokus o prienik do tyla nepriatela....to je...
Akoby povedal Ludek Stanek...Je to moc?
Odporucam pozriet si viacej videi, ako som pisal zverejnuju kazdy den a robia si srandu z cohokolvek a mne ich humor sedi.

Nič viac len pocit. A hneď v ďalšom príspevku to potvrdíš.
18.10.2022 - 15:34:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up