Prave som prisiel z cyklo vyletu z miestneho hradu a po ceste zastavka v mojej oblubenej krcme, kde prisli pozriet aj kamosi a dosiel aj moj antisystemovy oblubenec z partie.
Co som sa noveho dozvedel.
Utok v BA nebol terorizmus, bol to milenecky trojuholnik. Spytal som sa, ci bol rovnostranny, alebo pravouhly.
Bez odpovede.
Odkial mal info nam neprezradil, tak sme ho svorne obvinili, ze musi byt teply, ked ma info z komunity. Zacal nam ukazovat chat s babou, s ktorou vraj teraz momentalne chodi.
Posielaju si srdiecka cez sms, kedze neuznava ziadne chatovacie appky lebo vsetky su zo zapadu.
Videl som tiez fotku akozeZeleneskeho na nejakom gay pochode z 1999 vraj. Bola nevalnej kvality a muz v strede mal byt UA prezident. Trosku sa podobal, ale mohlo na mna posobit uz druhe pivo.
Na moju dlho odkladanu otazku, ze kedy RU ukaze svoju uzasnu vojensku techniku som dostal odpoved, ze Putin este nezacal bojovat a mam pockat. Cize ako vzdy.
UA stratili uz 100k muzov, Rusko asi 15k...a to povedal, ze to uz prehana, ze je ich urcite menej.
Takisto som sa dozvedel, ze je na nete kopec videi ako RU SU-35 zostreluju UA lietadla ako na beziacom pase...ale nechcel mi ukazat ani jedno. Tajnostkar jeden.
Prezidentka je cuza.
Dalej ma obstastnil prednaskou o plyne a nevyhodach LNG a o tom, ze HU je jediny stat, ktory nakupil rozumne plyn od Rusov za taku cenu, zeby sme sa divili. Kedze minister Nagy tu cenu neprezradil asi ma nejake insidera na ministerstve chalan.

Nebudete verit, ale pri stole bolo veselo a pojdeme s nim na pivo aj na buduce lebo on dokaze vzdy pobavit. Sympaticke na nom je, ze aj ked je nazorovo osamoteny ide si svoje uz dlhe roky.

Ked budete chciet nejake nove info (lebo my sme ovce) este z neho nieco povytahujem nabuduce. Sam som zvedavy, co noveho sa dozviem.
17.10.2022 - 20:08:10
510
Aj u nas na obede kolega hovoril o tom milostnom trojuholniku :) a este hovoril, ze to cele organizuje Lipsic, co je stary bigotny katolik, ale napriek tomu ide o o rozduchanie vasni na podporu lgbt prav, tak ja neviem. Su prespekulovane tie plany
17.10.2022 - 20:16:20
00
Flegko. Nechcem ti do toho kafrat, ale ja by som "prepocital" s kym chodim na pivo. S ludmi, ktori sa prezentuju tymito nazormi sa uz nejaku dobu nebavim. A to niektori hovorievali, ze "vsak sme rodina". Chvalabohu nie moc blízka. Aj moja babka ma velmi dobre nastaveny kompas.
17.10.2022 - 20:21:41
00
to že s takými debilmi chodí na pivo to ešte nič, horšie je že my tu tie debiloviny musíme čítat
17.10.2022 - 20:24:39
111
Tak tak, kludne si chod na pivo s kym Ta to bavi,ale hlasat jeho/ich priblble 'nazory' posuvanim do dalsieho okolia nie je na nic dobre (ani na to nie,ze 'poznaj situaciu' ci nalady v spolocnosti)
17.10.2022 - 20:40:20
02
Neprezradil dnes nepriamo Rastislav Iliev v rozhovore s Kovačič-Hanzelovou, že Peter Pellegrini je gay? To by bolo snad prvýkrát, čo to niekto takto výrazne naznačil. Či sa mýlim?
17.10.2022 - 20:53:10
00
To verejné tajomstvo už bolo naznačené v jednom rozhovore v nejakom časopise,alebo v nejakej diskusii, neviem už presne,pokiaľmätám, rýchlo sa to ututlalo,
17.10.2022 - 21:00:30
00
Hosť napísal:
to že s takými debilmi chodí na pivo to ešte nič, horšie je že my tu tie debiloviny musíme čítat

Poradim ti...ja citam len to co chcem a co ma nezaujima to necitam, Skus to tak aj ty.
Snad som ti pomohol.
17.10.2022 - 21:01:17
00
trepeš hlúposti - ako zistíš co pre teba neni zaujímavé ? ked to neprečítaš, jedine že kupiš pivo tomu debilovi nech číta on a potom ti povie či je to pre teba zaujímavé aby si to čítal aj ty
17.10.2022 - 21:04:09
06
lapaloma napísal:
Aj u nas na obede kolega hovoril o tom milostnom trojuholniku :) a este hovoril, ze to cele organizuje Lipsic, co je stary bigotny katolik, ale napriek tomu ide o o rozduchanie vasni na podporu lgbt prav, tak ja neviem. Su prespekulovane tie plany

Ledva sme prepli prepínač profesií: statik (9/11), pilot a chemik (chemtrails), fyzik (G5), meterológ (tornáda), infektológ (COVID), tréner (nemusím vysvetľovať), vojnový stratég a propaganda (samozrejme za RU), dopravný znalec a právnik (nehoda na Zochovej) a teraz znalec LGBTIQ komunity. Na náš národ a jednoduchého Slováčiska je to až moc profesií na jeden život :D

Alebo jednoducho čo platí u mňa - povedz mi svoje vedomosti o COVIDe a ja budem vedieť tvoj "názor" o ostatných konšpiračných teóriách bez toho aby som sa musel pýtať :lol:
17.10.2022 - 21:37:54
011
Kto by sa chcel pred spanim pobavit toto je moj oblubeny kanal, pustam si vzdy pred spanim, pretoze vydava videa kazdy den.
Toto je video z prazskej demonstraci proti vlade a vyber jednoduchsich respondentov sa im zvlast podaril.
thumb_up0thumb_down
Mna velmi zaujala cast o velkom resete a fakt, ze dej 1984 sa odohral v 1982 roku. Nieco ako VOSR.
Kazdy den sa clovek nieco nove nauci.
Hlas rozumu v nahladovke je proste boziii !!!
17.10.2022 - 21:50:53
01
toto neni zábava ale vymývanie mozgov - ,,zdieľanie,, hnoja, čím viac sa ludia ,,bavia,, na ,,vlastných názoroch,, takýchto vypatlancov tým je to väčšia tragédia dnešnej doby - nezmysluplného zabíjania času
17.10.2022 - 22:01:24
012
flegko napísal:
...
Posielaju si srdiecka cez sms, kedze neuznava ziadne chatovacie appky lebo vsetky su zo zapadu.
...

A keby si mu povedal ze u nemenovaneho operatora idu aj SMSky cez gugl, tak by ho asi vystrelo. :)
17.10.2022 - 22:22:39
00
Flegko ja mám dojem že to sem podsuvas naschvál len v takej inovovanej forme nenápadne.
17.10.2022 - 22:25:15
012
Hosť napísal:
trepeš hlúposti - ako zistíš co pre teba neni zaujímavé ? ked to neprečítaš, jedine že kupiš pivo tomu debilovi nech číta on a potom ti povie či je to pre teba zaujímavé aby si to čítal aj ty


Ked to ma pol strany a autorom je flegko, mozes to s kludnym svedomim odignorovat. O nic neprides.
17.10.2022 - 23:00:10
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up