takze mas IQ hojdacieho konika ked nevies pochopit ani to co sem pises sam.

Účelovými komunikáciami sú najmä poľné a lesné cesty
najmä =/= výlučne

tj ucelova komunikacia moze byt aj lesny chodnik ktory nie je lesna cesta podla STN
kapiš?
17.10.2022 - 13:43:19
00
kludne o tom mozes diskutovat s lesnou strazou ked k tomu prideme :)
17.10.2022 - 13:45:13
01
Stax napísal:
mam take tusenie ze citat vies a user_id ti to sem uz postol. na zvaznici je to aspon jasne. na singli sa mozes pokusit diskutovat...

ale ano treba jazdit ako uplni kompoti a za chvilu budeme moct jazdit iba po Cckach. je nie mala skupina ktori na tom extremne odhodlane pracuju. nanestastie...

opat by som rad pripomenul epizodu okolo rezervacie vydrica. ja naozaj nerozumiem ako toto niekomu nestacilo ako vystraha...

cize ked budeme ako chodci chodit ako kompoti tak je to v pohode, to nikoho nezaujima a ziadne konsekvencie z toho nebudu ale ked niekto prejde bikom po TZ ktoru v popdstate vyuziva minimum ludi tak je to epic zlo ktore treba okamzite riesit
som spravne pochopil?
17.10.2022 - 13:45:21
01
cital si vobec ako cela tato diskusia zacala? ze na mieste kde cyklista nema co hladat isiel bit turistu kvoli tomu ze sa ozval? to tebe nepripada ako EPIC zlo? zamysli sa...
17.10.2022 - 13:47:08
02
hej zacalo to tak ze tam je podla mna a nie len mna nezakonne osadena tabulka zakaz cyklistom. tak to cele zacalo.
17.10.2022 - 14:01:14
10
pokial tam ta cedulka je tak ju mas respektovat. idu volby zvol niekoho kto tu cedulku da prec. pokym sa tak nestane tak iba uplne zbytocne vyhladavas zacinas a podporujes konflikt.

rovnako ako mindzujes na 10km/h na peknej ceste. vcera som mal silne nutkanie ti odfotit ako to tam poobede vyzeralo. ta vyhlasena "pesia zona" tam ma kua dobre opodstatnenie.
17.10.2022 - 14:10:40
00
to fakt ti staci nejaka tabulka? ci je legal alebo nie? ked ti da niekto tabulku zakaz vstupu pred dom tak nepojdes domov? myslim ze kazdy urobi tak ako uzna za vhodne pre neho
17.10.2022 - 14:13:02
00
milos21 napísal:
Páči sa mi táto hádka na mieste kde sú cyklotrasy a turistické trasy v takom množstve, a stále nie je niekto spokojný,...


a takto si my tu v BA žijeme :P
17.10.2022 - 14:14:43
05
scarinko napísal:
hej zacalo to tak ze tam je podla mna a nie len mna nezakonne osadena tabulka zakaz cyklistom. tak to cele zacalo.


Na druhu stranu, pozemky vlastni mesto, MLBA ich spravuje, cize spravca ma opravnenie urcit podmienky pohybu na spravovanom uzemi.
17.10.2022 - 14:17:49
01
myslim ze celostatne zakony su nadradene tym lokalnym mestskym ale zas tolko do toho nevidim
17.10.2022 - 14:20:27
00
scarinko napísal:
to fakt ti staci nejaka tabulka? ci je legal alebo nie? ked ti da niekto tabulku zakaz vstupu pred dom tak nepojdes domov? myslim ze kazdy urobi tak ako uzna za vhodne pre neho

tuto diskusiu som uz mal s lto tak zhruba 15rokov naspat. ci sa ti to paci alebo nie anarchia nie je uplne idealne riesenie niecoho s cim si TY nespokojny. ti co tam tu cedulku dali maju moznosti spravit ZASADNE horsie veci ako jednu cedulku...

pri tom ako sa oproti roku 2005 navysili pocty navstevnikov lesoparku (vo vsetkych formach) mozme byt naozaj radi ze nie sme odstaveni iba na tie Ccka...
17.10.2022 - 14:23:20
01
fuh 15 rokov, to sa mi hladat nechce. Tie cedulky mi ale pridu ako volebna aktivita Mrva and Vallo aby si naklonili co najviac volicov tj pesiakov lebo podla mna citia ze uz pokracovat nebudu. Tak isto som mal debatu s Mrvom o umiestneni umyvacky (hadice) na biky v areali amfiteatru kde je zakaz vjadu na biku. Vraj mam ist peso. :D
17.10.2022 - 14:39:17
00
to je ohromne smiešne že nemáš hadicu priamo na traile a musíš ísť pešo ... scarinko tebe a rovnako aj kenaiovi a rovnako aj Janovi už ohľaduplnosť a ľudskosť nič nehovoria? Nehanbíte sa ?
17.10.2022 - 14:41:57
00
smiesne je to ze umyvacka na bike je v areali kde nesmies ist bikom, teda mne to pride smiesne.
preco by mala byt na traili to teda netusim
ja som ohladuplni aj za viacerych tu len tu vsetci tak slniceckarsky pisu aby boli za peknych a v realite je to zas trochu inak ;)
17.10.2022 - 14:48:03
01
Som zvedavý, odkedy nie som ohľaduplný a ľudský... Ale dobre.
17.10.2022 - 14:50:04
01
keyboard_arrow_up