Ináč ani u nás to nebolo ináč, keď Ťa zomlel za socíku systém, nemal si šancu.
So mnou narukoval jeden úplne hluchý a jeden čo mal 190 kg - ten vedel prejsť tak 20-30 metrov a koniec, uniforma v tej veľkosti neexistovala, tak chodil len v kongu a zošili mu 2 opasky.
Trvalo 4 mesiace kým ich prepustili ako nespôsobilých.
14.10.2022 - 21:27:40
00
Hack3r napísal:
Taky ako ty maju silne reci ale ked pride k comu su z vas chudaci a kripli....klasika

ake silne reci, ked sa tu nieco zomelie tak zdrham medzi prvymi. tento stat by som urcite nebranil, nieto este iny
14.10.2022 - 21:29:53
00
Díky, tak aby si už išiel ...
14.10.2022 - 21:31:46
08
leader91 napísal:
Mozete mi niekto, kto to sleduje viac ozrejmit udalosti v Belgorode? Myslim celkovo ked sa tam cosi deje, napr. funguje protivzdusna obrana, sem tam nejaky vybuch, tak to ide z UA? Napr. dnes ta teplaren. Dik

rusku verziu mas tu https://www.hlavnespravy.sk/ukrajinske-ozbrojene-sily-zautocili-raketami-na-belgorod-ruske-uzemie/2945754
14.10.2022 - 21:33:59
00
Hlavnespravy....to je zdroj pravdy tak pre teba...no vobec ma to neprekvapuje
14.10.2022 - 21:37:15
07
jerry74 napísal:


toto by mi ani vo sne nenapadlo - zdrhúť /nechať sa zajať/ z ruska na západ /ukrajinu/ vdaka špeciálnej operácii
14.10.2022 - 21:39:36
00
leader91 napísal:
Mozete mi niekto, kto to sleduje viac ozrejmit udalosti v Belgorode? Myslim celkovo ked sa tam cosi deje, napr. funguje protivzdusna obrana, sem tam nejaky vybuch, tak to ide z UA? Napr. dnes ta teplaren. Dik


Tazko povedat, nie su jasne info, niekde ako tu tvrdia https://twitter.com/Liveuamap/status/1580967979504005120?t=S4r4ZQeUhM3pIOCgVolGxg&s=19

Ze je "mozne" za si Rusi mysleli ze Kharkivska Hora je pri Kharkove :-) a napalili si vlastne rakety, ale ako vravim, tazko teraz povedat, nikde nic jasne nie je, akurat, ze to tam vybuchuje :-))).

Tu hovoria, ze UA, ale par komentov nizsie zase, ze to boli Rusi, ti obvinuju UA. Treba vyckat.

A vyzera to ze rusak ide uz aj po svojich proruskych bloggeroch, ktori ich zacali teraz kritizovat
https://twitter.com/bayraktar_1love/status/1580985029118685185?t=uRJe7kjtV_PK3rNcoEhMBg&s=19
14.10.2022 - 21:39:54
02
Hack3r napísal:
Hlavnespravy....to je zdroj pravdy tak pre teba...no vobec ma to neprekvapuje

ale ved som napisal, ze je to ruska verzia.
inak sa tu zabuda na dolezitu vec - vo vojne existuje uz len propaganda
14.10.2022 - 21:40:31
00
Hosť napísal:
ake silne reci, ked sa tu nieco zomelie tak zdrham medzi prvymi. tento stat by som urcite nebranil, nieto este iny

Hlavne si nezamen svetove strany a bez na vychod !!!
Ty nemas modru knizku kvoli kolenam, ale kvoli kretenizmu.........
14.10.2022 - 21:41:39
08
Hosť napísal:
urcite mas k tomu aj relevatny zdroj.
ved dovody vladimir presne uviedol. denacifikacia a demilitarizacia ukrajiny

Áno, relevantný zdroj existuje. Hľadaj .. 9.6.2022
Vidím že sa dobre bavis, Viacerí sa pred pol rokom na tom celom bavili ešte viac, dnes ich po týždňovom výlete privážajú späť do ruska denacifikovanych, demilitarizoanych a devitalizovanych. (takzvaná могилизация)


Naposledy upravil Minikin dňa 14.10.2022 - 21:46:55, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2022 - 21:41:50
01
mirec16 napísal:
cokupit no praveze aj vyrovnana zdrava osoba moze nieco take spachat, to je ten mytus

a barlicka je to uzasna, vid USA- strelba, tears and prayers, strelec mal urcite psychicke problemy, viac zbrani “normalnym ludom” a dookola


Moze, ale to nie je tento pripad. (Dokonca kazdy z nas moze)

Necítil žiadnu ľútosť

Juraj K. bol nadaný žiak, no s problémovým správaním. Pedagógovia, s ktorými sme hovorili, sa zhodli, že bol konfliktný, neraz s prejavmi zúrivosti. Nedokázal si nájsť kamarátov a ťažko to znášal.

Ak sa s niekým skamarátil, bol voči nemu natoľko necitlivý a otravný, že mu priateľstvá dlho nevydržali.

Učitelia boli s Denníkom N ochotní hovoriť pod zárukou anonymity, lebo ide o mimoriadne citlivý prípad a osobne je im ľúto tejto tragédie, keď mladý školák zabil dvoch ľudí.

Učitelia, ktorí prišli s Jurajom do kontaktu, pozorovali jeho neštandardné správanie dlhšie, snažili sa jeho problémové správanie riešiť, otcovi radili vyhľadať pomoc u psychológa či psychiatra, ten však tomu nebol naklonený. Vnímal to vraj ako hanbu.

S učením nemal Juraj K. žiaden problém. Podľa učiteľov bol veľmi šikovný, spozorovali to na ňom už v útlom veku. Najprv navštevoval Súkromnú základnú školu pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním na Bajkalskej ulici v Bratislave.

„Je mi to veľmi ľúto, čo sa stalo. Nebudem sa k tomu vyjadrovať,“ povedala riaditeľka školy Dana Jančinová.

Z tejto školy však predčasne odišiel, prestúpil na inú. Chodil na bratislavské gymnázium pre mimoriadne nadané deti na Skalickej ulici.

Vo svojom manifeste, ktorý tento mladý strelec zverejnil na internete, píše, že školu menil pre psychické problémy a konflikty so spolužiakmi. Tvrdí, že prestúpil pre šikanovanie, v súvislosti s ním však ďalej píše, že sa správal ako slaboch a nedokázal sa preniesť cez vtipy.

Veľmi ťažko niesol práve to, že nedokázal vychádzať so svojimi spolužiakmi. Stávalo sa, že voči nim vystupoval zúrivo až agresívne. Učitelia sa mu snažili dohovárať a pomôcť. Dokonca sa stalo, že s jedným spolužiakom mal taký zlý vzťah, že sa aj pobili, a tento chlapec preňho prestúpil na inú školu, lebo problémy pretrvávali.

Spolužiaci sa ho stránili, nechceli sa s ním baviť, nedokázal s nimi vychádzať, pretože sa k nim nesprával primerane,“ povedala jedna z
učiteliek na základnej škole. „Akoby nemal zábrany, spolužiakom hocičo povedal. Bol
nevyrovnaný. Dokázal sa rozplakať a zrazu sa
hnevať, zúriť,“ pridáva ďalší učiteľ





https://dennikn.sk/3053437/vrah-zo-zamockej-bol-sikovny-ziak-ale-bez-kamaratov-a-s-prejavmi-zurivosti-obdivoval-breivika-aj-eichmanna-nacionalizmus-mal-aj-doma/?ref=list
14.10.2022 - 21:45:10
01
Airbilly teraz neviem, ci si lenivy alebo len neznaly veci. To, ze za to platia zatial vylucujem.
Len namatkovo, ak budes hladat najdes toho vyrazne viac.
https://www.startitup.sk/nezelame-si-rozdelenie-ukrajiny-nepotrebujeme-to-viralne-video-ukazuje-putinove-lzi/
Ma tam vyzivne video, je niekde inak aj v tomto vlakne urcite, kde je zozbieranych par klamstiev vepecka.
Vyzivne su hlavne take, ze nie na Kryme nikdy neboli nasi vojaci a par mesiacov neskor...nikdy sme neskryvali, ze na Kryme boli nasi vojaci.
Alebo este lepsie je...neverte tym, co tvrdia, ze okrem Krymu este budeme pozadovat nejake dalsie UA uzemia...bum zrazu Luhansko, zrazu Doneck, zrazu aj Charkovska a Chersonska oblast najnovsie.
Alebo si spomen na dovody napadnutia UA...najprv ochrana ruskojazycneho obyvatelstva, neskor denacifikacia, potom zvrhnutie vlady, teraz nebojuju uz s nacistami, ale s celym zpadom a USA lebo im nepraju...kazdu chvilu je iny dovod vojny, ktoru este stale nenazyvaju vojnou.
Uz tu by ti mohol blikat majacik, ze asi to tam nebude vsetko v poriadku, nemyslis?

Tych vyjadreni bolo viacej, pre mna zasadne odkopanie bol prejav hned na zaciatku vojny (mal asi 40min), kde potrvdil, ze najvacsia chyba bol zanik ZSSR a vznik novych statov po I,svetovej vojne (cize aj Ceskoslovenska) a zeby sa to malo "prehodnotit".
Nemusis byt genius, aby si pochopil, ze je to patologicky klamar a najnovsie aj usvedceny psychopat, co sa chcel stat novodobym ruskym carom, ktory vrati zaslu slavu maticke Rusi...co mi pride take tragikomicke, pretoze okrem uzmenej velkosti nebolo na Rusku nikdy nic velke.
Ved este aj tu vojnu s Japonskom prehralo a to bol v tej dobe stat, kde sa par desiatok rokov dozadu bili este katanami a strielali po sebe sipmi.

Ak naozaj nevies nic o Putinovi pozri si moje male zhrnutie jeho vlady zo zaciatku marca tohoto roku.
thumb_up0thumb_down

Ak aj v dalsom prispevku budes chciet nejake dokazy, ze to nie je fajn chalan zacnem uvazovat o tom, ze si predsa len mozno plateny odniekal....lebo tak hlupy byt nemozes.
14.10.2022 - 21:48:53
23
jaro1 napísal:
Hlavne si nezamen svetove strany a bez na vychod !!!


Inak presne s tymto tvrdenim ludi ktori istym sposobom "podporuju" Rusko sa stretavam aj ja... "ak sa tu nieco zomelie, ja za tuto skorumpovanu krajinu bojovat nebudem a ihned idem prec". airbilly, smiem sa tak nesmelo spytat kam by si siel? Len mi prosim nenapis nejaku "neutralnu" krajinu v zapadnej EU...
14.10.2022 - 21:52:24
36
Hosť napísal:
zase to tu secia prekrucate, preco by som ja mal niekam chodit ? ja mam modru knizku kvoli kolenam 😎
osobne by som Ta odviedol do prvej linie stylom schraftbat,presne ako toho kokôtika mackopsa z Prahy....takych tu bolo krista tam

Hosť napísal:
ake silne reci, ked sa tu nieco zomelie tak zdrham medzi prvymi. tento stat by som urcite nebranil, nieto este iny
isiel by si do prdele,a nie doprec.SRAGORA POJ4BANA

Srsen napísal:
Díky, tak aby si už išiel ...
nesiel by nikam,smerovanie by bolo s mackopsom z Prahy,spolocne pojdu

KED SA VIES BAJKOVAT,TAK VIES AJ BOJOVAT-PRIPOSRATA PUTINOVSKA SLAPKA-VELKE RECICKY,ALE HOVNO Z POLICE


Naposledy upravil canopus dňa 14.10.2022 - 21:59:06, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2022 - 21:55:13
01
flegko, neprecenuj ho :)
14.10.2022 - 21:58:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up