double napísal:
Ano chapem,že ked vyhravaš tak vyjednavat nebudeš chciet. So scenarom zeby Ukrajina vyhrala a zatlačila Rusov na ich uzemie by som bol aj stotožnený len moc niesom stotožnený ak by to tak nebolo a začalo by Rusko používaŤ nekonvenčné zbrane. alebo čo bude potom ak Rusko prehrá? Sa izoluje ako Severná Korea?
Ostatní vidíte len jeden scenár a ak príde scenár hadzadnia nekonvencných zbrání tak až potom sa začne brat vážne aj nejaka iná možnosť ako vítaztvo....

Ty si proste typ človeka, ktorý bude vždy spochybňovať akékoľvek rozhodnutie alebo pokrok aký príde. Pohár maš vždy poloprázdny. Chcela by som vidieť tvoje myšlienkové pochody keď sa sám rozhoduješ pre nejakú možnosť v situácii, ktorá sa ti stane.
Ty sa obávaš čo bude ak Rusko prehrá??? A skúšal si si položiť otázku čo sa stane ak Rusko vyhrá? To sa už nebudeš obávať o seba a svoju rodinu? Pozrel si si niekedy Solovjova na TV Rossija a ich vyhlásenia, v diskusných reláciách, že sa zastavia až v Berlíne a že nie len Kyjev, ale aj Praha, Varšava a ďalšie Európske mestá patria vlastne RuSSku?
Spomínaš tu vyhladovanie Afriky. A kto kradne Ukrajine obilie a blokoval jeho vývoz práve do Afriky?
14.10.2022 - 14:54:08
023
"Keď mu ustúpiš tak neprestane."

Presne tak. TOHTO sa treba báť. Dejiny učia. Ak to niekto nepochopil z vyhlásení RU režimu a nezakrytých sentimentov jeho dvorných propagandistov roky dozadu až po dnes, je to "dvojitý" d*bil, ktorému neni pomoci. Alebo ideový kolaborant.

Mimochodom, žiadna Severná Kórea 2.0 nebude, to zabudnite. Chceli by a možno skúsia, ale to sa im prv ta ferderacija rozpadne, než by hento udržali.
14.10.2022 - 16:22:27
01
História nás poučila, že sa nevieme z histórie poučiť...
14.10.2022 - 16:47:24
04
rusko treba rozdelit na mensie celky. Etnickym mensinam ponuknut ich vlastne staty. Rozdelit si ich na sferu vplyvu medzi USA, EU a Cinu (bez nej to nepojde), tak, ako po II svetovej vojne Europu.
14.10.2022 - 17:35:36
00
myslim ze cina sa pytat nebude akonahle bude vhodna prilezitost. oni si pamataju...
14.10.2022 - 17:40:32
03
myslim, ze viacero krajin caka ako supy na zdochnute rusko. Zatial este ma silu, ale ked zacne vyrazne prehravat, tak sa mozeme dockat celkom divociny na jeho hraniciach. Myslim, ze toto desatrocie bude geopoliticky zaujimave.
14.10.2022 - 17:44:15
04
Double ty stale hovoris o vyjednavani a zrovna dnes som cital, ze putin odmietol ponuku Bidena na rokovanie.
Co je logicke nie?
Na jednej strane Rusko obvinuje USA, ze proti nim bojuje na UA a na druhej strane odmietne Putin rokovanie s ich prezidentom, ktory moze mat aspon aky taky teroeticky vplyv na Zelenskeho, kedze USA dodav asi najviac vojenskej pomoci?
Tak ake rokovania? Oni nechcu rokovat, chcu len zdrzovat lebo im dochadza dych a potrebuju sa pozviechat, potrebuju, aby uz bola zima a my tu mali malo plynu ci ropy a burili sa tu ludia, aby sa prestalo tym padom pomahat UA, potrebuju len cas...o nic ine nehraju.
14.10.2022 - 18:18:19
02
skorpion napísal:
rusko treba rozdelit na mensie celky. Etnickym mensinam ponuknut ich vlastne staty. Rozdelit si ich na sferu vplyvu medzi USA, EU a Cinu (bez nej to nepojde), tak, ako po II svetovej vojne Europu.

Podľa mňa len China + Commonwealth s Tureckom
14.10.2022 - 18:24:18
00
Stále si idete svoje ako Rusko už prehráva. By ma zaujímalo ako ste prišli na to, že Rusko ide pomaly dobyť celu Európu. Možno to nejaký Rus niekde napísal, ale nikto významný to určite nebol.
Povedzme že Rusko ozaj tento konflikt vyhrá a skončí len na Ukrajine, príde normalizácia vzťahov ? Rusi už seru na to, čo si o nich mysli západ a vyjadrili sa že oni rozhodnú či budí opäť nejaké vzťahy.
Tu je jeden západný pohľad na najbližší vývoj
https://www.19fortyfive.com/2022/10/a-winter-war-in-ukraine-favors-russia-and-will-be-bloody/
14.10.2022 - 18:43:02
00
žeby to povedal putin ?
áno povedal
počujete. len to čo chcete a ignorujete fakty.
14.10.2022 - 18:58:49
00
Hosť napísal:
... By ma zaujímalo ako ste prišli na to, že Rusko ide pomaly dobyť celu Európu. Možno to nejaký Rus niekde napísal, ale nikto významný to určite nebol....

Jeden dosť významný "influencer" z Kremľa tvrdil ešte koncom Februára, že určite neplánujú napadnúť Ukrainu, lebo jednotky na hraniciach vykonávajú iba cvičenie. Dokonca cca týždeň pred inváziou tvrdil, že RuSSké jednotky ukončili cvičenie a sťahujú sa od hraníc. Že by tu mal niekto slabú pamäť?
14.10.2022 - 19:05:03
02
Kristina napísal:
Jeden dosť významný "influencer" z Kremľa tvrdil ešte koncom Februára, že určite neplánujú napadnúť Ukrainu, lebo jednotky na hraniciach vykonávajú iba cvičenie. Dokonca cca týždeň pred inváziou tvrdil, že RuSSké jednotky ukončili cvičenie a sťahujú sa od hraníc. Že by tu mal niekto slabú pamäť?

Hovoril som o zvyšku Európy, nie o Ukrajine.
14.10.2022 - 19:14:58
00
Srsen napísal:
žeby to povedal putin ?
áno povedal
počujete. len to čo chcete a ignorujete fakty.

No daj zdroj, lebo ja som to ozaj nepostrehol
14.10.2022 - 19:15:58
00
Je to tak očividne , ako sa na príkaz “ z hora “ prokremelska úderka tunajších dezolatov aktivizovala … na smiech aj na grcanie zároveň . V modernej civilizovanej spoločnosti národov celej zemegule , nemá veru miesto táto ich “ červená ideológia “ . Ako som už opakovane písal “ kto bol kkt za kovidu , je kkt aj za vojny “ . Bo opakovanie je matkou múdrosti a treba im to opakovať kazdy jeden deň …


Naposledy upravil Ramon1 dňa 14.10.2022 - 19:18:54, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2022 - 19:17:48
013
pre rusackych trollov
https://apnews.com/article/ukrainian-children-russia-7493cb22c9086c6293c1ac7986d85ef6
14.10.2022 - 19:18:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
cron
keyboard_arrow_up