Nko...
Posledné slovo Braňa Bezáka:
Ľuboš Blaha, Eduard Chmelár a ďalší fanúšikovia porážky Ukrajiny vydávanej za túžbu po mieri označili ruské vraždenie civilistov raketami za pochopiteľnú reakciu na ukrajinské provokácie.

Jednoducho povedané, obviňujú obete.

Som presvedčený, že keby za volantom auta, ktoré zabilo 5 ľudí na Zochovej, sedel Vladimir Putin, boli by títo ľudia schopní povedať, že tí študenti nemali stáť tak blízko pri ceste.
10.10.2022 - 21:02:11
031
no niet sa co cudovat zase v hlavnej ulohe dnes double. ale toto socani robia stale. kazdy normalny inteligentny clovek riesi nejaky neziaduci stav tak, ze zanalyzuje problem, pomenuje priciny a urobi fix ak sa da - odstrani pricinu problemu. Ale socani to robia tak, ze vyuzivaju elementarnu stupiditu sirokej skupiny ludi - dodam, ze najlepsie tak aby oni sami profitovali.

Pár bláhových rečí o krajsich zajtrajskoch, pokoji a mieri u suseda, a naslubujeme pecene holuby rovno do papule. A hlavne socani vzdy vedia lepsie co by si mal robit ako ty sam. Ako oni vzdy vsetko zvladnu lepsie. Ak s nimi nesuhlasis, tak razom netreba odstranit problem, je treba odstranit Teba! A uplny gol je, ked seba postavia do pozicie obete. Je to od nich vzdy extremne vypocitave a podle.

Rovnako podle a vypocitave je od Ukrajiny ziadat aby rokovala o mieri s Putinom. Pretoze s teroristami sa nerokuje ani nevyjednava.

PS. A podly hnusny hajzel je aj Fico.
10.10.2022 - 21:18:40
218
Hosť napísal:
jaj tááák, ty myslíš vyjednávať tak aby bol putin spokojný, a kolko tak približne ukrajiny by si navrhol aby zelensky pustil rusakom ? najlepšie by asi bolo celú - nech je istota že vyjednávanie skončí úspešne


Alebo nech nemusime vyjednavat postupne na 3x...

Akoze fakt nechapem ludi ktori davaju "rozumy" o nejakom vyjednavani s rusmi aby bol "klud a mier". Ak sa kazdemu normalnemu este stale nerozsvietila v hlave kontrolka ze tadeto cesta nevedie, tak skoda drat klavesnicu. Co asi urobi agresor ak sa mu ustupi? No iba to, ze si oddychne, naberie sily a neskor zautoci opat! A medzi tym si bude samozrejme neustale mysliet ze on je tu pan, on je tu vitaz. Nik tu nejde zrovnavat so zemou Moskvu ( zatial ), nikto nejde vyhladzovat rusov, jedine co chce civilizovany svet je to, aby rusaci napochodovali naspat za svoje hranice a tam si uzivali tu svoju "velku maticku Ruzz". Samozrejme s tym dodatkom ze cela zapadna hranica Ruska bude nasledne civilizovanom svetom tak vojensky strazena ze ani stahovavych vtakov nenapadne letiet tymto smerom...

A take nezmysly "ala Musk" ze Krym nechat ruzzom a v ostatnych okupovanych regionoch urobit referenda? Zabudnite! Ukrajinu prijat do EU struktur, Krym naspat Ukrajine a referendum si urobte leda tak v Machackale. Ak si "velky vlastenec ruzz" a nechces zit na Ukrajine, nech sa paci, tam smerom na vychod je hranica.

A ze si budeme za toto vsetko musiet utiahnut opasky? Nech, mne osobne to stoji za to aby moje deti zili v civilizovanom svete. Kto ma pozna, vie ze velmi rad cestujem a rad spoznavam rozne kuty nasej planety. A sam tomu neverim, ale od zaciatku covidu som zo Slovenska este nevytiahol paty. Ano, priznavam, chyba mi to, ale su chvile v zivote kedy si treba urcit priority... ( a frustrovany z toho teda nie som )
10.10.2022 - 21:41:12
120
a flustrovany?
10.10.2022 - 21:47:55
01
Len aby bolo čo uťahovať
10.10.2022 - 21:51:17
00
Mne nejak hlava nevie pobrat jeho interpretaciu diskusii v tejto teme. WTF
double napísal:
Vnimate realitu tak ze sa Vas tato vojna a ine problemy nijako netykaju alebo prinajlepsom nebudu tykat.

double napísal:
Pokial mam iny nazor ako len znicit Rusko som troll
...
Pojde to do toho stavu ze sa pouziju nekonvencne zbrane a ste tomu dokonca radi. Radi ze stratite vsetko co ste doteraz ziskali a budovali. Miesto toho aby ste sa snazili mier.
...
Tato diskusia so mnou naznacuje ze v spolocnosti je to velmi zle a vieto to aj vy a aj to ze nic dobre nas necaka.
...
Kazdodenne citanie sprav o vojne Vas nici a je to zo dna na den horsie.
...
Ja chcem aby vojma skoncila bohuzial vela Vas nie a tesite sa.na.jej pomracovanie co Vam davam za chybu.

Tak, ale davam mu bobrika odvahy, podobne zmyslajucich je tu viacej, len sa boja sem prispievat. Nastastie, lebo z pocitu ze v tejto spolocnosti je to zle by som zacal potom bytasi naozaj frustrovany.

A ako bonus este jeden takmer 20rocny dokument z krajiny bojujucej proti dekadencii zapadu
Děti ze stanice Leningradská https://www.youtube.com/watch?v=mqqGaORvx-E
10.10.2022 - 21:52:29
05
Takto sa to robí do psej matere... okupanti strielaju civilistov , mosty pre peších civilistov , obytné domy a detské ihriská ...UA armáda rozmrdá " inteligentnými zbraňami " akýkolvek vojenský ciel v svojom dosahu , ako tu dole túto vojenskú kolonu obrnencov .

thumb_up0thumb_down
10.10.2022 - 21:54:20
01
Aáááá už aj triVAJOtri došiel ako dopomoc , keď sme mu kámoša doublepenetrejšn rozobrali , ako UA armada ruZZov na hornom videu. Vedel som že šváb tu bude keď mu " kámoš " zlyhá :D :D :D
10.10.2022 - 21:57:33
11
triki napísal:


Odomknuté
https://dennikn.sk/3047138/sef-bellingcatu-do-roka-budeme-mat-protivojnovy-kremel-z-putina-je-klaun-stale-sa-vsak-moze-pokusit-o-sialeny-tah/?cst=9c113d28350962ad0278fd5b900d2be2730eb1e1
10.10.2022 - 22:25:14
00
Ramon1 napísal:


…čítajte pozorne priatelia 🧐. Strana 1985
10.10.2022 - 22:55:51
03
double napísal:
Ja si aspon priznam ze som flustrovany narozdiel od Vas. Vnimate realitu tak ze sa Vas tato vojna a ine problemy nijako netykaju alebo prinajlepsom nebudu tykat. A ked sa budu bude uz neskoro. Vaznost konfliktu aj nastavenie spolocnosti neberete v uvahu, ze moze zasadne ovplyvnit Vaš doterajsi zivot.

Na frustráciu majú oveľa väčší nárok povedzme krajiny Pobaltia, ktoré boli/sú hneď druhé na rane po UA. A predsa sa na rozdiel od teba a Chmelára neplazia pred tým Ruskom ako taká pandrava.
11.10.2022 - 01:37:51
06
Načo ho furt dokola riešite? Nie sme na urologii...
11.10.2022 - 03:52:36
02
Rezolúcia OSN ....
Rusko neuspelo s pokusom presadiť, aby sa o rezolúcii hlasovalo tajne.
Niečo mi to pripomína aj z domácej politickej scény, vždy keď islo do tuhého RF volá po tajnom hlasovaní v nádeji že privedie viac ovečiek do jeho kosiara, pretože hlasujúci sa prestanú obávať reakcie okolia. Demokrati ako vyšití.
RF:
- Ruska federácia
- Robert Fico
Náhoda? Určite nie do psej matere.
11.10.2022 - 07:04:04
017
.

Prílohy:

45F64770-62D6-44C6-8B58-F31F3202D28A.jpeg
45F64770-62D6-44C6-8B58-F31F3202D28A.jpeg 39.7 KiB thumb_up0thumb_down

11.10.2022 - 07:36:30
06
Minule som dostal vela palcov hore, dnes to bude dole.
Mne osobne trosku vadi infomacny sum ohladom poslednych utokov. Vsetky info su len z UA strany, ktore su samozrejme prefiltrovane.
Pise sa od 80-200 rakiet od 1 do 24 dronov, polovicku rakiet mala zostrelit UA PVO, pretoze vraj utoky ocakavala.
Pise sa, ze rusaci zasiahli vacsinou len civilne ciele, ale kopec miest je bez prudu, pripadne maju obmedzene dodavky, UA oddnes pozastavila export elekriny (mimochodom vyvazali aj k nam) a vyzvala na setrenie...evidentne maju s nou problemy.
Obavam sa, ze rusaci mozno boli vyrazne uspesnejsi ako je prezentovane v mediach a ze tato odveta sa im proste podarila a vazne poskodili UA infrastrukturu. Navyse podla prepoctov z minulosti uz davno nemali mat tolko Kalibrov, aby moli poslat v jeden den 200 rakiet.
A dnes v noci a rano poslali dalsie, o skodach sa este velmi nepise.
Pisem to aj preto, ze som dnes na Funkeri videl video zo zostrelenia ruskej rakety MANPADsom IGLA...co je blbost, pretoze v tom videu raketa zo zeme nahanala rusku raketu, co v praxi nie je mozne (musi ist oproti), pretoze ruska rakety, ci uz S300 alebo Kalibre maju rychlost od 3-6 machov kym IGLA max 1.9 machu. Inymi slovami povazujem za vrcholne nepravdepodobne, zeby IGLA vedela fyzicky zostrelit takto rychlo letiacu rusku raketu, aj ked pod videom samozrejme vsetci nekriticky oslavuju kolko zivotov bolo zachranenych.
https://funker530.com/video/russian-cruise-missile-shot-down-with-igla-manpads/

Ak by bolu schopni rusaci pokracovat v takomto bombardovani infrastrukury bol by to vaznz problem a jedine ako ho vyriesit by boli masivne dodavky PVO na UA alebo nastup NATO a vytvorenie bezletovej zony nad UA, co povazujem za nepravdepodobne.
Mozme dufat, ze tych rakiet maju naozaj uz len minimum a toto boli take ich posledne krce pred defintivnym scipnutim.


Naposledy upravil flegko dňa 11.10.2022 - 09:51:40, celkovo upravené 1 krát.

11.10.2022 - 08:32:55
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up