ropa: ze by si nevladal :lol: ale v pohode, tiez by som uvital nieco pohodove ( rozumne ) nakolko v pondelok rano odchadzam na tyzden prec tak aby som nevies rozsypany na kasu :)


inac po tej Kohutke som rozhodnuty ist do fulla. Tam to bolo jasne vidiet o com to je. Viem ze tazko bude chapat niekto kto tam nebol ale ved aj Eno vam vie porozpravat... tak co Yoggi na nedelu idmee spolu ? ty si bol s nami uz tu modru z Panskej dole ?
25.07.2008 - 14:55:35
00
Haló borci dva tyzdne som nesedel na biku. Nemozete ist jazdik niekde blizsie napriklad ku mne okolo paneliaku ? :roll:
25.07.2008 - 15:06:30
00
Haló borci dva tyzdne som nesedel na biku. Nemozete ist jazdik niekde blizsie napriklad ku mne okolo paneliaku ? :roll:


quassko ved pridi za nami... co to mas ty za fullku ? aky typ ramu a co tam mas osadene na predu na zadu... ? dufam ze mi das oprobovat ked sa raz niekde stretneme... :-)
25.07.2008 - 15:14:59
00
Mam jednocap = je to pohodlne no vraj sa to hupe.
Zdvih 120 predok a 115 zadok. Spytaj sa Hena ako sa tvaril ked sme zjazdovali z Iliavky a ja som ho predbiehal celeho vytraseneho s riťkou v sedle :lol:
Ked sa stretneme samozrejme ze ti ho dam previest 8)
Momentalne je troska hamba na tom jazdil lebo to je bike s karbonovym ramienkom saltra a pukajucimi klukami FSA /cakam uja z DPD buduci tyzden/ :oops:
25.07.2008 - 15:19:26
00
Ropa , Duxo ja som ten vylet v nedelu na Javorinu nezrusil. Pridate sa niekto? Nedela 7:30 na stanici v TN. Moju ucast potvrdim zajtra podvecer.
25.07.2008 - 15:43:38
00
tak co? ja by som dal nieco light.....lebo stale neviem na com som(kondičkou...)
25.07.2008 - 17:20:43
00
quasko: ved dojdi chcem vidiet to tvoje vozítko....najlepsie by bolo nieco okolo 60km :oops:
25.07.2008 - 17:22:06
00
Haló borci dva tyzdne som nesedel na biku. Nemozete ist jazdik niekde blizsie napriklad ku mne okolo paneliaku ? :roll:


tak ako som spomínal predtým, dnešný výjazd sa presúva na budúci týždeň buď 29.7. (utorok) alebo 31.7.(štvrtok).....upresním to na 100% v nedelu večer.
trasa:CYKLO 1(pumpa slovnaft)-Kubra kyselka-nad kubr.dolinou-trenc.teplice-omsenie-baske-uhlisko-sedlo velke lučky-krasna ves-motešice(asfaltka)-peťovka-sedlo lúčky-chata pod ostrým vrchom-soblahov-brezina-..cieľ u kozla...(alebo z lúčok cez bindárku a brezinu) ....dĺžka trasy cca 52 km,prevýšenie cca 1800 m....no a odchod cca 9:00.....ak by sa nám to zdalo málo :D , tak so sedla lúčky pod ostrým vrchom mám pripravenú druhú( dlhšiu)variantu, čo by predstavovalo cca 70 km a spolu prevýšemie cca 2300 m.....tu je mapa trasy: fialová................dúfam QUASKO, že som to zakreslil aj cez tvoj panelák :D

Prílohy:

DSC06329.JPG
DSC06329.JPG 360.32 KiB thumb_up0thumb_down

25.07.2008 - 20:37:44
00
Ak dáte Baske po tej trase čo si nakreslil tak klobúk dolu.

PaloTT: Išiel by som s tebou hneď, ale nemôžem.
25.07.2008 - 21:39:37
00
zdravim pani kukam ze tu mate uz rozbehnutu fajnu ale hlavne ucelnu debatu!! no pripojim sa aj ja ak mozem :D
V nedelu by som aj ja rad daco dal ale tiez menej narocne...
quasko: co keby sa ideme okolo toho panelaku vozis spolu?? ze kto da viac koliecok okolo? :D
25.07.2008 - 23:36:20
00
[quote=""]Ak dáte Baske po tej trase čo si nakreslil tak klobúk dolu.

je to velice krute ? tlacenie a tak?
26.07.2008 - 10:52:48
00
Ropa , Duxo ja som ten vylet v nedelu na Javorinu nezrusil. Pridate sa niekto? Nedela 7:30 na stanici v TN. Moju ucast potvrdim zajtra podvecer.


čau Palo, dojdi za nami ku morovému stĺpu, pôjdeme s tebou po sedlo Kykula, potom sa odpojíme. Štartujeme 7:45, zatiaľ mám prisľúbenú účasť piatich ľudí



pre skupinu okolo enrica: nenáročná trasa má dĺžku cca 60 až 70km, vyrážame o 2hod aj 15min skôr ako obvykle, lebo zajtra má byť fest teplo, tak aby sme nešlapali hore kopcami cez najväčšiu poludňajšiu horúčavu. Na chate Zeveta si dáme pivko a obed. Potom dlhý zjazd po modrej do Lieskového (už žiadne šlapanie hore kopcom). Samozrejme, kto by mal záujem a chuť na dvojnásobnú dĺžku (a prevýšenie) trate, môže v pohode po sedle Kykula pokračovať s Palom na Veľkú Javorinu. Pre istotu si pribalte do batohu aj plavky, ak by nám vyšiel čas a nefúkal by vetrisko ako dnes, mohli by sme sa zbehnúť popri hrádzi na Zelenú vodu a na chvíľu sa vyčlapkať.

PS: Zuzka, Lenka ani Saška žiaľ :? nepôjdu, takže by to malo zajtra odsýpať trochu svižnejšie a mali ba sme mať viac času na pivko a minimálnu šancu sa vrátiť za tmy domov :)

Prílohy:

trasa kykula.jpg
trasa kykula.jpg 829.26 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2008 - 14:28:21
00
...cakam uja z DPD buduci tyzden/ :oops:

len tak som čítal a pri DPD ma napdla Kohútka a Kajco za volantom a ja s icemanom zablatení utečenci v zadu :D

to Ropa > jo jo full je full 8)
26.07.2008 - 14:44:33
00
enrico: trosku by som poupravil tarasu ale v pohode: ja by som sa mohol k vam pripojit v Brusnom daj vediet kedy tam budete.....
Inak ak by mal niekdo chut na opekacku tak mam na Vyškovci chatu a mozme tam poopekat.....
26.07.2008 - 15:01:31
00
no to by bolo super, aspoň ušetríme české korunky v reštaurácii, tak teda ja si fičím do obchodu kúpiť nejaké špekačky. Volal som s DuXom, tú chatu má hneď oproti (v doline) tej rekreačnej chaty Zeveta, kam som pôvodne plánoval ísť na obed
26.07.2008 - 15:28:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up