scarinko napísal:
Skor ten vyslap k singlu keby nebol tak kolmo ale par krat zatocit by ten sklon zmiernilo ale tak mozno nie je taka moznost priestorovo.


No ono je to vlastne stara lesacka zvaznica ten Trojstrom Access Road Cize tam zmena nie je mozna aj tak tadial vsetci budu jazdit/chodit ako vedie cesta. Teraz je to tak zapadane ze to vyzera ako singel ale nie je.
Bola snaha urobit miernejsiu variantu zeny a deti sa obcas stazovali. Ale nestretlo sa to s uspechom cesticka bola pravidlene likvidovana polovnikmi na kolko tam zrovna krmili diviaky. Vladne tam aktualne primerie, ziadna strana to nechce hrotit. Ale ak niekto chce skusit, neviem ci to bude prejazdne:
dlazka 2.8km, 162m prevysenie, max skoln 9.9%, priemerny sklon cca 5% https://ridewithgps.com/routes/40746126
28.08.2022 - 13:54:12
00
Ano, smerom hore som chvlu myslel ze som zle zbocil a som na traili v protismere 😁
28.08.2022 - 14:03:18
00
Len pre uplnost ked sa tu riesia casy zo strava na trojstrome. Treba si uvedomit ze je tam vela paralenych stop plus ta vyslapova cesta ide dost blizko a dolu je potom panelka. Je tam mozne ist tak, ze aj uplna lama na DH biku co ma dost odvahy to da za 3-4min. Proste 90% ides dole po zvaznici a strava to zarata na trail ak mas stastie. Aj samotny trail je postaveny povodne ako pomaly. Teraz sa to zacina trocha menit, klopky su sirsie, zmizli odklopene pasaze... ale v principe to mal byt trail kde nemalo ist o to byt rychly. Skosky su tam kratke a ked chces trafit dopad treba si pribrzdit (robilo sa to pre pomlsich jazdcov na XC alebo HT). Suma sumarum najrychljsie casi ma ten co po traily ani nejde, druhe najrychlejsie, ten co ignoruje skoky a jazdi B lajnu ktora je tipicky rovna a kratsia. Zmysel to ma merat ked tak len sam protio sebe a snazit sa zlepsit PR v tej istej stope, inak je to neporovnatelne.

Aj vcera som tam stretol bikera v likre nejaky cerveno biely kit, cierny asi XC full. Stal som hore nieco upravoal na traily, ani ma neodzdravil, asi som nebol dost posch. Videl som ho ist dole uz druhy krat, tak som bol zvedavy, co je zac. Vratil som sa po bike a pusitl par sekund za nim dole ze pozriem, na co je tak namysleny. No dobehol som ho asi po 10 klopke a pokojne isiel za nim. Po minute to nevydrzal a zacal jazdit vsetky chicken lajny (skratky v tomto pripade) aj tak sa ma nestriasol (ja som isiel A lajnu). Neunuval sa ma ale pustit, ja som sice po nom nic nekrical, ale urcite o mne vedel. V poslednej tretine to strihol starou nevyjazdenou lajnou na zvaznicu a viac som ho nevidel. Pointa, lepsi cas na trojstrome sa nerovna lepsi jazdec.
A doticneho pozdravujem aj touto formou, mozno odzdravi aspon tu. Alebo nabuduce osobne, zrejme sa tam este uvidime.


Naposledy upravil Kenai dňa 28.08.2022 - 14:52:39, celkovo upravené 1 krát.

28.08.2022 - 14:42:09
00
Si pan :) a teraz sup naspat na zakladnu skolu doriesit gramatiku.
28.08.2022 - 14:51:48
02
No taketo spravanie je v Mk uz asi zvykom. Ja som v piatok siel cerovku zdola a oproti som stretol asi 10 bikov. Prednost v kopci mi dal len 1. Vacsina ani neodzdravila. Podaktori to valili dole ako bez mozgu ze som sa ltt stihol uhnut.
28.08.2022 - 14:53:55
04
Stax napísal:
Si pan :) a teraz sup naspat na zakladnu skolu doriesit gramatiku.

Ze by trafena hus ?
28.08.2022 - 14:54:03
03
Kenai vsak ale ja som vobec neriesil cas zjazdu dole. Zatial som sa ani nikdy nesnazil ist Trojstrom rychlo, lebo ho nejazdim casto, tak si davam rezervu ak by tam bolo nieco neocakavane. A prave tu jeho "pomalost" vyzdvihujem, lebo zjazd dole trva dlho a porovnani s tym, ako rychlo vyslapem naspat dole.
Zatial co taky Blue Trail, TBK2 ci Slalomku zbehnes dole rychlejsie a hore slapes okolo 20 minut. Bodaj by bolo viac takto zabavnych trailov s takou rychlou vracackou hore.
28.08.2022 - 14:57:33
00
Samozrejme. Ak si farboslepy a zijes v inom casopriestore…
28.08.2022 - 14:57:55
00
lubo_j napísal:
Kenai vsak ale ja som vobec neriesil cas zjazdu dole. Zatial som sa ani nikdy nesnazil ist Trojstrom rychlo, lebo ho nejazdim casto, tak si davam rezervu ak by tam bolo nieco neocakavane. A prave tu jeho "pomalost" vyzdvihujem, lebo zjazd dole trva dlho a porovnani s tym, ako rychlo vyslapem naspat dole.
Zatial co taky Blue Trail, TBK2 ci Slalomku zbehnes dole rychlejsie a hore slapes okolo 20 minut. Bodaj by bolo viac takto zabavnych trailov s takou rychlou vracackou hore.


Vobec nebolo myslene na teba :-) Scarinko sem dal nejake casy zo strava. Ale hlavne som to pisal vseobecne, lebo predpokladam, ze tie casy niekto bude pozerat. A napr. aj najrychlejsi cas na STRAVA KOM nie je vobec po traily :-/
28.08.2022 - 15:05:09
00
...a KOM na navratovom stupacom segmente je zase na 99% na e-bike, sudiac podla fotiek cloveka na Strave ktory ho drzi.
28.08.2022 - 15:07:58
01
Kenai nechces si uz dat pauzu v tejto teme aspon na tyzden?
28.08.2022 - 15:19:48
17
Stax napísal:
Si pan :) a teraz sup naspat na zakladnu skolu doriesit gramatiku.

vazne grammar nazi? s takymito ***** sem ani nepis..
28.08.2022 - 15:44:45
10
Kenai napísal:
Chcel som tam presunut nasledujuci sobotny HT fun vyjazd. Nedobry napad? Nikdy som tam nejazdil, cize ja to po pamati nedam. Jedine, ze by prisiel na vyjazd niekto lokalny, co to pozna.


je to dobry napad aspon to vyjazdite :lol: ked pojdete pomalsie a pojde tam niekto kto to uz siel tak by to nemal byt az taky hrozny problem..ja som asi 3-4 vybehol mimo..to prejdete raz vyjdete opat hore a uz to bude ideal :P
28.08.2022 - 15:54:47
01
Relyful napísal:
vazne grammar nazi? s takymito ***** sem ani nepis..

16 rokov a hrdy? 😁👍
28.08.2022 - 16:08:16
00
Stax napísal:
16 rokov a hrdy? 😁👍

Nerozumiem reci tvojho kmena ale ked nemas spravu k veci tak ma neoznacuj pls dik
28.08.2022 - 16:09:48
11
keyboard_arrow_up