Kenai napísal:
11Vyslap moc strmy, co nemas na to prevody ? Ja lemra nevytrenovana to v poho tocim 5x.

Ten vyslap je 1,5km mozno aj viac s priemerom 9% a miestami aj 14%
Toto ma fakt nebavi dokola slapat.

Kenai napísal:
jamy? myslis ten jarok co sa tam krizuje z jednej strany na druhu ? Ci tie vlny v spodnej casti ?

Neviem presne urcit ale tam medzi klopkami su take hupy, strmo dole a hned hore

Kenai napísal:
Padnute stromy co sa nedaju obist idu prerolovat. Naoazj idu, Nemal by si ani chytit prevodnikom. Maju vyjazd aj zjad. Najhorsi je asi: ale aj ten sa da opatrne a pomaly prerolovat ked nechces skakat.

Asi nie, chytil som prevodnik na jednom co som siel pomaly resp neviem asi co je rolovat
Mam len 27,5" kolesa a prevodnik ma 38z ?

Kenai napísal:
Za paletou ? :o Ved ten ma hadam 18cm v priemere. Ved to je ta paleta vacsi schod, ci tam padlo nieco neve ? Zajtra pojdem pozriet. Myslis fakt tu vylestenu borovicu bez kory v odklonenej casti cca 20m pred koncom ?

Jo az ten pred koncom. Potom je uz len par metrov do konca medzi stromami

Kenai napísal:
Tak ked nemas teleskop mas aspon rychloupinak, nie?

Nie, na karbonovych bikoch sa rychloupinak zvycajne nevede. Hadaj preco.

Kenai napísal:
Moderna geo nezaskodi to sa hadat nebudem. Ale nie je nevyhnutnost jazdi to aj kamoska na tom biku z 80 rokov a este V brzdach 26" 10cm predstavcom A zacala jazdit az cez covid. :muscle: Samozrejme ak nemas potrebu posuvat svoje schopnosti, tak sa nie je dovod kalicit. Na druhu stranu, ja mam na tom traily cas medzi top 15% a to jazdim HT a skacem vsetko, co tam je, okrem jedneho skoku co ma dopad do protikopca (Ten skok nie je ziaden pozitok na HT) Cize ked to davam ja, az tak tazke to nebude.

Moja prva jazda je len o minutu horsia ako tvoja najlepsia ?
Toto pre mna nie je ani zabava ani pozitok. Cize dik za tip ale toto urcite nie je trail pre zaciatocnikov. Len ludia co jazdia vela traily a maju skill uz maju zas posunute vnimanie toho co je zaciatocnik. Zaciatocnik je moja frajerka ktora sa boji aj zist z chodnika na cestu a naspat to na biku neda a zosada. To je zaciatocnik. Tam kde ja idem na graveli 30 dole kopcom ona ide na mtb krokom. To len aby sme si vysvetlili pojmy ?
26.08.2022 - 22:34:57
00
scarinko napísal:
prevodnik ma 38z 😁

No to bude problem je to testovane na 29"a 32z max. Ale tak aspon nejaky bash ring. To by si a po tom zviezol.

To si sa musel nejako velmi nestastne na tom stromceku smyknut. Naozaj si musel mat smolu alebo nejaku sprostost urobit, lebo predtym si musel ist tak zo 10 tazsich veci. To ma uprimne mrzi, ten strom ignoruju vsetci ako keby tam ani nebol lebo s nim nikto nemal este problem co viem. Pozreiem sa na to. Co sa neda obist ma byt bezpecne prerolovatelne a zjavne nie je. :worried:

K zaciatocnikovi. Ano mas pravdu zaciatocnicky trail nemame, ako som uz n x pisal. Ty ale nie si zaciatocnik. Ani ten co jazdi uz par rokov zvaznice nie je pre mna zaciatocnik. Ten co prejde cerovku bez tlacenia tiez nie je zaciatocnik. Ale suhlasim, ze by to chcelo nico lahsie, kde nie su ziadne zaludnosti. Tu je ich malo ale najdu sa.
Pride ti to lahsie ci tazsie ako TBK1?
26.08.2022 - 23:37:46
00
To uz som nesiel strasne davno ale co si pamatam tak tbk je kratsie a nemal som s tym nikdy asi ziaden problem.
Btw dnes cerovka smerom hore za 34 min a naj cas dole kopcom 42 ?
Tak hadaj ako mi to ide smerom dole

Ten pad je moja chyba lebo som sa to snazil preskocit a na dopade mi stocilo koleso a rajdy a uz som letel. Len moj skok je tak akurat na predne takze uplne blbo.

Naj zaciatocnicky trail co vlastne ani nie je asi trail je pre mna grenada. Rad tade jazdim.


Naposledy upravil scarinko dňa 26.08.2022 - 23:46:26, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2022 - 23:40:28
01
grenada ? To je ten zjazd od Sv. Vrchu k Cerovke ?
26.08.2022 - 23:45:34
00
Ne, toto

Prílohy:

IMG_20220826_234823.jpg
IMG_20220826_234823.jpg 64 KiB thumb_up0thumb_down

26.08.2022 - 23:48:54
10
Hej to som myslel. No tam som sa zase minule vysekal ja. :rofl:
Som to asi moc pustil a X-king na blate nepodrzal predbehlo ma zadne v zatacke co tam skoro ani nie je a uz som sa viezol po zadnici ako v zime. Aj by som napisal, ze to ani trail nie je, lebo je to stara zvaznica, ale po tom pade to ma uz moj respekt aspon za :rain:
26.08.2022 - 23:56:29
00
Dnes šok v Malých Karpatoch. Nemôhol som sa po tomto pohlade spamätať. Barbarstvo prvého rangu. Vyťahať za gule a hodiť do prievanu. A takto boli zasprejované skoro všetky tabule na našej trase z Lozorna do Bratislavy.

Prílohy:

Ach to naše Slovensko.jpg
Ach to naše Slovensko.jpg 656.14 KiB thumb_up1thumb_down

27.08.2022 - 19:07:50
02
Zjavne nejaký trpajzlik a ani rebrík nemal ;-]
27.08.2022 - 19:38:30
01
To musel byt velmi silny zazitok s cyklistom ked si clovek potrebuje takto vybit energiu
27.08.2022 - 19:43:39
03
Toto je praveze celkom pravidelne a v takom rozsahu ze to musi byt organizovane. A ja sa vzdy akurat cudujem nad ich blbostou. Kolko to muselo dat namahy a to co pravdepodobne chceli docielit i tak nedocielili. Uplne adrenalinovi jazdci tieto cyklotrasy jazdia asi minimalne, domaci co to jazdia najviac to uz poznaju a nejaki zabludili cezpolni budu mat asi mapu/gps vzdy so sebou. Bude to treba osadit a vyrobit co stoji cas a peniaze, nijak to ale cyklistov z lesa nevytlaci. Akurat to mozno skor sposobi to, ze bude narastat nevrazivost i so strany cyklistov voci turistom, polovnikom a neviem komu este (urbarnikom?). Cize nakoniec to co tymto stupidnym napadom chcu riesit akurat zhorsuju. Bravo.
27.08.2022 - 19:44:25
06
Toto je tam už asi dlhšie. Ja som si to všimol asi tak mesiac dozadu. Aj niekde bližšie pri Bratislave som to videl, ale nepamätám si, kde to bolo takto zničené...
27.08.2022 - 21:56:27
00
Je to tam už niekoľko mesiacov ak nie aj rok a žiaľ, nie len na tomto mieste. Som síce útly, ale dúfam, že raz toho debila stretnem :D
27.08.2022 - 22:16:53
02
Raz som na Kamziku stretol zapratavaca, takeho starsieho utleho uja. Presne v momente ako taha z lesa velky konar na chodnik (terazjsia cyklo, vtedy to nebolo nic, ani turisticka) a pod tym miestom uz boli nejake konate natahane. Vtedy mi fakt uplne j.../preplo, trochu som to rozbehol, a z dialky este prednim prednim som mu zakrical/podakoval ze to pre nas robi ze je to pre nas zabavnejsie ale ze to chce este vacsie konare a bunnyhopol ten konar co bol jeden koniec na jednej strane sirokeho chodniku a druhy koniec drzal v rukach na druhej strane lebo nevedel co sa bude diat. Kolesom som schvalne trochu zavadil ze mu ho vytrhlo z ruk. Ten ujo ani nepipol, normalne odkedy ma zbadal tak uplne zamrzol. Teraz by som to riesil uplne inak ale urcite nie fyzickym kontaktom. Toto bola moja blbost a hned som to tam olutoval, proste blby pocit nech uz je to pako akykolvek (v ten moment som bol pako i ja).
27.08.2022 - 22:39:30
12
A co je lepsie? Prehovorit mu do duse a apelovat na jeho lepsie ja? Fckoff, dobre si urobil, este by som prilozil. On robi schvalne prekazky aby sa tam niekto zranil a ty chces brat na neho ohlady. Hmm. To je ako ti dnesni eko rodicia co necapnu decku ani za svet po zadku lebo je to moderne.
27.08.2022 - 22:53:57
00
Presne toto Pod Horvatkou a na okoli uz bolo na jar minulého roku, asi bude spomenute aj tu vo fore. Staci jeden sprejer, nemusi ixh ani byt viac.
27.08.2022 - 23:06:27
00
keyboard_arrow_up