Zdravim,

na svojich cyklo potulkach som velmi spokojny s aktualnym batohom https://www.sportisimo.sk/arcore/cruiser/409699/
ktory ma snad vsetko co vyzadujem az na jednu vec - iba 12l objem co ma niekedy dost limituje vo vybere veci na cyklo/vylet.

Dlho hladam nejaky podobny avsak vacsi aspon 20l ale zial nenasiel som ziadnu alternativu ktora by splnovala moje 2 zakladne poziadavky:
1. aby mal termo hydro priehradku
2. aby nemal bedrovy pas (iba bedrove popruhy/putka mi nevadia tie som si aj na sucasnom batohu odstrihol ?)

Mozno je aj problem ze pri vacsine produktoch chybaju detailnejsie obrazky ktore by odhalovali ci ma termo izolaciu hydro priehradka alebo nie, avsak v popisoch som to explicitne uvedene nenasiel u ziadneho batohu okrem toho maleho co mam.
Ak teda mate nejaky batoh co by splnal moje poziadavky tak sem s nim, a budem rad aj za vsetky postrehy/skusenosti k odporucanym batohom.

Dakujem za tipy.
20.08.2022 - 13:33:19
00
Priznám sa, že som ešte o termo priehradke v batohu nepočula :) ale vak na vodu dávam do takého strieborného termo "obalu", ktorý je vlastne podložka na sedenie za 2 eurá :) vyzerá to ako kryt na čelné sklo auta, len v menšom. a po preložení na polovicu je to akurát na vodný vak.
21.08.2022 - 08:55:33
01
Mne sa ta "termo priehradka na hydrovak" na Arcore potrhala, takze vklude hladaj normalny ruksak s priehradkou na hydrovak a izolaciu ries ako fixska.
21.08.2022 - 11:04:25
00
Ja Arcore uz mam niekolko rokov a vpohode stale funguje a to ho vyuzivam nie len na bike ale na vsetky vylety ked potrebujem udrzat flasu s vodou alebo potraviny v chladnom stave... a to ze sa ti potrhala na Arcore neznamena ze batoh od ineho vyrobcu nema zmysel kupovat, netreba pausalizovat.
Som otvoreny novym moznostiam, ale potom uz pojdem do nejakeho trvalejsieho riesenia napr vlozit taketo termo puzdro do vacsieho batohu: https://www.sportisimo.sk/hauck/refresh-me-2/729485/?varianta=3175355&gclid=Cj0KCQjwr4eYBhDrARIsANPywChT9U1L58qNuEtkSZ-HAs7_Uu0TDf5EzAuGl8hpnsZgr5RmMAZmcPoaAtNvEALw_wcB

Len by to chcelo nejake kompaktnejsie termo puzdro, ak mate s takym niecim skusenosti tak mozte odporucit.
21.08.2022 - 11:17:31
00
keyboard_arrow_up