Dudo tiež ma to neteší až nas... ale podstatnejšie sú pre mňa výsledky tejto vlády a tam zatiaľ zásadný nedostatok okrem Maťkovej nulovej popularity a teda stúpaniu popularity opozície nevidím. Účel svätí prostriedky aj keď niektoré kroky sú naozaj na grcanie ba až riskantné. Ale zase doba zásadnej premeny potrebuje aj riskovanie.

pozn.
Pomenovanie Maťko ja skôr používam preto že on tvrdohlavo nechápe že čím sa viac snaží tým ho ľudia viac neznášajú. Ja som ho tiež dosť dlho neznášal ale kvôli výsledkom som sa s jeho správaním zmieril. Zo správaním odstúpivšieho Plačka ktorý bol MZ som sa zmieril oveľa neskôr.

Výsledky sú teda podľa mňa dobré ale image je hrozný.
11.07.2022 - 17:27:51
01
thumb_up0thumb_down
11.07.2022 - 18:14:24
01
Ake vysledky? Sme mafia si s nim vytiera zadnu cast, kazdu "reformu" mu najprv ohlodali na kost a potom aj tak nehlasovali za. Pocas korony mal take (svetove) vysledky, ze musel odstupit, predtym este porobil hanbu kade one time next time chodil. Teraz blokuje zvysovanie platov zdravotnikom aj ucitelom, iba kvoli vlastnemu debilnemu egu, lebo Lengvarsky mu ho urazil pri Sputniku a SAS pri kazdej somarine kroru vyprodukuje. On nema ziadne vysledky, je tam len trpeny a ak sa nieco podarilo, tak skor napriek nemu, nie jeho zasluhou.
To jeho odstupenie pred rokom bola premarnena prilezitost, mali ho poslat na liecenie a vymenit zamky.
11.07.2022 - 19:07:06
010
pán 363,kto chce,nech podpíše:
https://www.peticie.com/peticia_za_odstupenie_maroa_ilinku_z_postu_generalneho_prokuratora_sr
11.07.2022 - 19:53:21
00
aky to ma vyznam jedneho odvolat a dalsi neviemaky neviemkedy pride , treba ist po podstate,peticiu za zrusenie 363 a hotovo ....
11.07.2022 - 20:32:44
01
Zrušenie + odvolanie je správna voľba.

cokupit
Áno ale dúfam že niektorí si už budú vytierať riť sami s jednovrstvovým bachárskym papierikom.
Hold treba byť trpezlivý a všetci sa tam aj tak naraz nezmestia aj keď by sme si to všetci želali.
11.07.2022 - 21:50:40
00
Toto je skutočné Slovensko, až sa to zle číta...
Nko,len časť výpovede kajucnika...
Viem, že žijete len vo svete peňazí, ale sú aj iné hodnoty, povedal na súde Bernard Slobodník Kočnerovmu obhajcovi Marekovi Parovi. Slobodník opisoval, čo sa dialo na polícii, ak náhodou nesplnil nejaký pokyn. „Odmeny nám museli dávať, aby sme ticho boli. Psychicky nás dávali dole, kontrolovali nás, sledovali nás, gps som si našiel na aute, čo ešte viac treba?“

„Ponižovanie, urážanie do debilov, neschopnosť, načo sme vás sem dali, zabezpečili sme vás na celý život, ako sa budete mať, keď tu my nebudeme a nakoniec som sa dočítal medzi pánom Kočnerom a Bödörom o mojej dcére, je to ťažké, ale život je taký a všetko sa raz skončí,” hovorí.
12.07.2022 - 12:16:47
00
https://www.aktuality.sk/clanok/8sRq9Hn/bernard-slobodnik-na-sude-tibor-gaspar-vynasal-z-vysetrovania-vrazdy-robertovi-ficovi/
12.07.2022 - 12:19:01
00
pekne-takto to tu fungovalo za vlády Smeromafie :puke:

12. júla 2022 10:44

Jednoznačne bolo jasné, že je to človek, ktorý riadi políciu, Naku, aj s vtedajším prezidentom Gašparom, vypovedal Bernard Slobodník o Bödörovi. „Náš vzťah bol šéf-podriadený, niekedy sme sa cítili nie ako podriadení, ale ako koník.“ Slobodník takisto vypovedal, že Bödör sa ešte pre Kočnera zaujímal o tri kauzy: Gorilu, zmenky a objednávku vraždy Sylvie Volzovej.

„95 percent trestnej činnosti, ktorú priznávam, riadil pán Bödör,“ povedal Slobodník s tým, že viac o tom bude vypovedať v kauze Očistec.

„Pán Bödör aj pán Gašpar tieto veci nemohli robiť svojvoľne bez toho, že majú na to politické krytie, budem o tom hovoriť zrejme vo svojej kauze Očistec, ale bez toho, aby to takto bolo, tak tieto osoby nemohli riadiť takéto silné mocenské zložky. Nejedná sa len o políciu, bolo to aj na rôznych ministerstvách a inde.“
12.07.2022 - 13:03:04
00
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/euro-dolar-minimum-propad-parita-recese-ekonomika.A220712_065747_eko-zahranicni_ihav

tak, oproti minulemu roku, sme v porovnani s americanmi o dost chudobnejsi. a ECB ma zatial hlavu v piesku.

Mozeme si poblahozelat vsetci co nakupujeme nejake sluzby alebo tovar z USA. :(
12.07.2022 - 13:29:37
00
Je nutné smeráckej mafii 1+2 zabrániť návratu a to akýmkolvek spôsobom!
12.07.2022 - 13:55:25
00
Neviem akým. Slušní ľudia nemajú koho voliť a polovica sa na to vykašle, ostanú dezoláti, ktorých je bohužiaľ u nás dosť... Však nie je možné aby očividní zlodeji a fašisti mali dokopy cez 40 percent...
12.07.2022 - 14:09:15
00
Hazard netreba hádzať flintu do žita. Musíme to zvládnuť pretože mám obavy ani tak nie o vnutorné veci, ale o to, že sa môžeme začať stáčať znova na russko. A to by bola katastrofa!
12.07.2022 - 14:15:20
00
v Cechach mali Babis a Okamura dokopy tiez skoro 40%, to je jednoducho statisticky normalne ze tolko ludi je iebnutych...
12.07.2022 - 14:17:16
02
vikino1 a to si mozes byt isty, ze sa tak stane, aj ked je Fico v nemilosti koli reverznemu plynu na UKR a EU, ale na toto sa polahky zabudne, ked je moznost posilnit dalsiu piatu kolonu, pripadne vybudovat tu Ugro-slovensku guberniu. Pocas volieb sa prave nutne musi pricetna slovac zomknut a vypoklonkovat tych hajzlov skor, nez tu zase budu pochodovat zastupy kacapov nadrzanych na pracky a splachovacie hajzle.
12.07.2022 - 16:01:47
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
cron
keyboard_arrow_up