Ramon1 napísal:
Nerobte si ilúzie … triezve zhodnotenie v príspevku dole ⬇️ . Racionálne riešenie je v momentálnom stave extrémne nepopulárne pre demokraticky svet , ale ak nechceme riskovať termonukleárnu vojnu , jedine … aj chirurg obetuje nohu s gangrenou , ale zachráni život pacienta . Naučí sa žiť s protézou , v dnešnej dobe aj biomechanickou . Ale prežije ! Prosim , zamyslite sa a zvážte všetky eventuality než začnete vypisovať “ ako som sa dosral “ . Apropo viete koľko ma “ on “ rokov ? Akých ma starých tých svojich “ pomocníkov “ ? Vidíte tam nejaké “ mladé tvare “ ? Nie ? Tak , potom čas hra v prospech demokracie . Pravdepodobne Ukrajina teraz nezvíťazí . Ale príde čas , keď si to ako jediná z nám doteraz známych európskych krajín zaslúži byt súčasťou vyspelých demokracii .

A milos21 , daj sa do kľudu … tým , že zomries v Kyjeve nikomu nepomôžeš . A to vravím ako človek , ktorý sa pred viac ako 25 rokmi rozhodoval medzi armádou a medicínou , ma značne “ zelený mozog a vyprodukujem nadštandardne množstvo adrenalínu “ .

? : https://dennikn.sk/2752356/rusko-sa-vratilo-do-cias-sovietskeho-zvazu-nema-zmysel-mat-nadej-ze-sa-to-zlepsi-hovori-cesky-publicista-v-moskve-jiri-just/?cst=1a2a1c67160115d065821e343ede23a140d3c33b


A teda ake je riesenie podla teba? Obetovat Ukrajinu? Ci co konkretne si chcel povedať tym dlhym prispevkom?
05.03.2022 - 12:18:53
01
Najhoršie je, že ten salónny komunista sa často sťažoval, že jeho názory sú cenzurované a neprebieha vyvážená debata. Ale keď som ho na FB slušne upozornil, že v dajakom statuse používa nesprávny počet amerických vojakov nasadených v Európe, tak ma rovno zablokoval a komentár vymazal. Je to typický pseudointelektuál, ktorý podporuje tie najhoršie diktátorské režimy a je vlastne piatou kolónou. A u takého Bekmatova rovno predpokladám, že je agent nepriateľskej mocnosti.

Každý vzdelaný človek by mal chápať, čo to je ten socializmus.

Prílohy:

Chmelár.png
Chmelár.png 58.75 KiB thumb_up2thumb_down

05.03.2022 - 12:30:22
014
Nejaké vládne lietadlo ruské letí do Washingtonu...bohvie čo tam idú riešiť..
05.03.2022 - 12:33:04
00
Ruská kolóna? Je z nej najväčší zajatecký tábor od druhej svetovej vojny

"7. Vieme už, prečo zomrel generál 41. ruskej armády. Prešiel do čela kolóny, aby sa pokúsil vyriešiť logistický chaos, začal kričať na vojakov a rozhadzovať rukami, čím sa identifikoval ako dôstojník v ďalekohlade ukrajinského snajpera, ktorý ho zastrelil."

https://dennikn.sk/2753348/tldr-ruska-kolona-je-z-nej-najvacsi-zajatecky-tabor-od-druhej-svetovej-vojny/
05.03.2022 - 12:36:16
011
CykloTRON nic :D,tak ako aj s tym videom o tych jadrovych zbraniach.... lekar nepozna rozdiel v termonuklearnych a jadrovych zbraniach,cize trepe. Termo by bola ta lepsia varianta na rozdiel od toho,ze vacsina hlavic v rusku su jadrove zbrane a nie termonuklearky.Preco by mali predsa Majak,kde spracuvaju odpad z Mochoviec/Dukovanian/Bohunic
05.03.2022 - 12:39:23
00
Cez toto mozete pisat rusom sms. Vygeneruje to číslo a skopírujete text v azbuke.
http://1920.in/
05.03.2022 - 12:40:34
00
Sovicka30 napísal:
Nejaké vládne lietadlo ruské letí do Washingtonu...bohvie čo tam idú riešiť..


Dobre píšeš…

Prílohy:

26ABCDE6-260A-4A7D-9042-7CB42F91E5CD.jpeg
26ABCDE6-260A-4A7D-9042-7CB42F91E5CD.jpeg 199.8 KiB thumb_up0thumb_down

05.03.2022 - 12:42:11
00
Kristina napísal:
Ruská kolóna? Je z nej najväčší zajatecký tábor od druhej svetovej vojny

"7. Vieme už, prečo zomrel generál 41. ruskej armády. Prešiel do čela kolóny, aby sa pokúsil vyriešiť logistický chaos, začal kričať na vojakov a rozhadzovať rukami, čím sa identifikoval ako dôstojník v ďalekohlade ukrajinského snajpera, ktorý ho zastrelil."

https://dennikn.sk/2753348/tldr-ruska-kolona-je-z-nej-najvacsi-zajatecky-tabor-od-druhej-svetovej-vojny/
ty si myslis,ze specialny vysadkar pojde pesi, vysadkari navysie nepodliehaju pozemnemu veleniu a nemaju s nimi nic.Su tam na diverzne ulohy,takze netrep blbosti :rofl: uz davno som sa tak dlho nezasmial.Hlavne ked sa zenska ide vyjadrovat k vojenskej taktike :lol: :lol: :lol: radsej rob recenzie na bicykliky
05.03.2022 - 12:43:13
00
canopus napísal:
ty si myslis,ze specialny vysadkar pojde pesi, vysadkari navysie nepodliehaju pozemnemu veleniu a nemaju s nimi nic.Su tam na diverzne ulohy,takze netrep blbosti :rofl: uz davno som sa tak dlho nezasmial.Hlavne ked sa zenska ide vyjadrovat k vojenskej taktike :lol: :lol: :lol: radsej rob recenzie na bicykliky


toto je zase čo za drbnutý macho názor? "keď sa ženská ide vyjadrovať k vojenskej taktike"??!!

uvedomuješ si ty obtlstlý dilino že na svete je kopec žien ktoré by práve v tej vojenskej taktike prešťali väčšinu chlapov?

že na svete sú ženy ktorú sú v špeciálnych zásahových jednotkách, v špeciálnych vojenských jednotkách?

o čo máš ty väčšie právo sa vyjadrovať k niečomu ako kristína? si ty vojenský stratég? lebo pokial viem, tak nie... tj. môžeš si s kristínou ruku podať a tvoj názor nemá o nič väčšiu váhu a ko ten jej...
05.03.2022 - 12:48:55
414
canopus Konečne sa ozval a identifikoval expert na vojenskú taktiku a teraz nám vysvetlí ruskú vojenskú taktiku, ktorá stojí za obrovskou kolónou. Verím, že z mesiaca sa ti to lepšie pozoruje. BTW z mesiaca si si zase nevšimol, že ja "blbá ženská" nič nekomentujem ani nenútim vlastný pohľad. Iba som zverejnila link na článok a citát z neho. PEACE.
05.03.2022 - 12:52:43
37
viem, ze tu toho bolo uz vela na citanie, ale minimalne ten clanok co pridal Ramon1 je ozaj oci otvarajuci, pridavam v PDF

plus clanok od Kristina , aj ked o RU armade uz asi nikto nema iluzie

Prílohy:

Bez názvu 10.pdf [3.95 MiB]

Bez názvu 11.pdf [3.73 MiB]

05.03.2022 - 12:58:21
11
canopus napísal:
CykloTRON nic :D,tak ako aj s tym videom o tych jadrovych zbraniach.... lekar nepozna rozdiel v termonuklearnych a jadrovych zbraniach,cize trepe. Termo by bola ta lepsia varianta na rozdiel od toho,ze vacsina hlavic v rusku su jadrove zbrane a nie termonuklearky.Preco by mali predsa Majak,kde spracuvaju odpad z Mochoviec/Dukovanian/Bohunic


Ten čo rozmýšľa mozgom , čo ty nie si určite , pochopí čo som prispevkom myslel … kto nie , musí “ dospieť “ . Verím , že ostanem lekárom a nestanem sa
05.03.2022 - 13:02:52
01
canopus napísal:
ty si myslis,ze specialny vysadkar pojde pesi, vysadkari navysie nepodliehaju pozemnemu veleniu a nemaju s nimi nic.Su tam na diverzne ulohy,takze netrep blbosti :rofl: uz davno som sa tak dlho nezasmial.Hlavne ked sa zenska ide vyjadrovat k vojenskej taktike :lol: :lol: :lol: radsej rob recenzie na bicykliky


Ty si iný MRZÁK !!! Ale všetci ta tu už berieme ako mentalne retardovaneho / Slotove slova na jedného politika v parlamente / … ten - ta Kristína , čo si o nu svoje špinavé a jedovaté pysky obtieras , ma ďaleko väčšie gule ako ty . A verejne priznávam , že “ viem “ a priznávam , že som s ňou bol na večeri aj s mojou manželkou , vyobjímal ju a aj vybozkával 😘 . A spravim to ak na to bude príležitosť zas a opäť a opakovane . A teraz sa poser 😂😂😂 .


Naposledy upravil Ramon1 dňa 05.03.2022 - 13:14:19, celkovo upravené 1 krát.

05.03.2022 - 13:10:01
17
Canopus Ja ako chapem co chcel povedat a inak ten clanok co postoval je velmi dobry ale ja by som jeho priklad s gangrenou otocil. Gangrena je Putin, noha je Ukrajina a telo je Europa. Ak nezastavime gangrenu ked treba, tak cele telo zomrie.

Inak vystudoval som medzinarodne vztahy a uprimne, s dost velkym zdesenim sa pozeram na to, co sa deje. V podstate jedine co ma zaujima, ci je Putin este racionalny hrac alebo nie. Vysvetlim:

Putinovo tazenie na Ukrajine ma ciastocne racionalny zaklad. Narativ ze NATO ohrozuje Rusko sa opakuje uz od cias Jelcina a to, ze na Ukrajine sa prijali mierne nacionalisticke zakony po roku 2014 je pravda. Cize ak mu ide iba o zabratie Krymu, Donecka a Luhanska a o to, aby Ukrajina bola neutralna, tak potialto nech to znie akokolvek sialene, je to z tohto pohladu racionalne.

Ak vsak mu v jeho chorej hlave preplo a uveril nejakym iredentisticko nacionalistickym bludom o velkom Rusku a v skutocnosti mu ide o anexiu celej Ukrajiny a toto ako odrazovy mostik na vyhrazanie sa vychodnym clenom NATO invaziou ak nevystupia z NATO, tak mame mega pruser. Z toho co vsetko vidim, sa velmi bojim, ze tento scenar nie je az tak sialeny ako sa moze zdat. A potom nikto nebude vediet, o co vsetko sa pokusi: pokusi sa o konvecnu invaziu? Pouzije takticke nuklearne zbrane vo vychodnej Europe a bude cakat, co ostatne staty spravia? A navyse ak by dobyl Ukrajinu, tak ta pod Ruskom nikdy nevstupi do EU ani do NATO, jedine zeby Ukrajinci zacali obciansku vojnu na sposob druheho Cecenska alebo Afganistanu a vzali si krajinu spat. Cize taketo scenare ma uplne desia.

Plus navyse sa strasne preratal a myslel si, ze napadne Ukrajinu, ta sa rychlo vzda, vymeni tam vladu, zapad si posomre a uveli nejake bezzube sankcie ako v roku 2014 a pojde sa dalej. Lenze zacali sa diat veci, ktore sa velmi dlho alebo nikdy nediali (Svedsko dodava zbrane Ukrajine, Svajciarsko mrazi ucty, bezprecedentne hospodarske sankcie atd.)

Jedine iskierky nadeje ktore vidim su:

1. Cina ktora sa podla mna s velkou nevolou pozera na to, co sa deje, da Putinovi trochu po pysku a aspon trochu ho uzemni
2. Ze uz teraz to zaslo pridaleko a ostatni okolo Putina sa ho pokusia odradit aspon od najvacsich blbosti
3. Hospodarske sankcie sa zacnu ukazovat a zacnu sa objavovat trhliny v Rusku, ktore postupne privedu istych mocnych ludi k zmene rozhodnuti

V kazdom pripade svet sa zmenil. Sankcie poskodia aj nas, inflacia vystreli do nebies, staty sa este viac zadlzia, Europa zacne sialene zbrojit. V lepsom pripade mame malu (studenu) vojnu, v horsom pripade velku (studenu) vojnu, v najhorsom pripade znicenie (casti) civilizacie.

Drzte si klobuky, ideme z kopca!
05.03.2022 - 13:14:10
013
Pochopil si a objasnil … to je správne .
05.03.2022 - 13:17:04
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up