Presne tak a správne ! Odstrihnúť Rusko od všetkého !

"Bývalý kanadský hokejista, hokejový trenér a manažer Wayne Gretzky by kvůli ruské invazi na Ukrajinu vyškrtl ruskou hokejovou sbornou z příštího mistrovství světa dvacítek."
27.02.2022 - 10:59:44
04
Putin skončí tak, či onak - vek nepustí, ak nechce dopadnúť ako súčasný americký prezident. Otázka znie: čo bude po ňom? Do invázie som ho bral ako chladne kalkulujúceho človeka, ktorý Rusko konsolidoval po Jeľcinovi (čo bol v podstate ruský ekvivalent Mečiara) a udržiaval tam stabilitu. Za akú cenu je už iná otázka. Nie som si istý, či Rusko na demokraciu "má". Vlastne si nie som istý ani tým, či má na demokraciu Slovensko...
27.02.2022 - 11:00:17
04
Ukraincami zajati rusky vojaci v Charkove. Autenticke video /plus dalsie/ z FB Ukrainca ktoreho som sem dal vcera. Starsie rocniky rozumeju o com hovoria, komenty Ukraincov pri tych videach hovoria za vsetko.

thumb_up0thumb_down

Dalsie video z mesta/casti Irpin blizko Kyjeva:

thumb_up0thumb_down

A takto Rusi nakupuju v meste Trostjanec:

thumb_up0thumb_down

Centrum Nikolaeva po nočnej bitke:

thumb_up0thumb_down

Opustený ruský tank na ceste do Nikolajeva.
Video bolo natočené v obci Posad Pokrovske na hranici Mykolajivskej a Chersonskej oblasti.
Muži, dedinčania zajali 20-ročného ruského vojaka. Povedal, že celú noc musel zostať v tanku na trati a zvyšok odišiel, lebo veliteľa zbili.

thumb_up0thumb_down
27.02.2022 - 11:00:59
01
teraz som na CT24 akurat pocuval ze Ukrainci zastavili rusov pri Charkove, Chersonskej oblasti atd. Takze tie videa to len potvrdzuju a naozaj ruska armada je zastarala a relativne slaba, teda aspon to co je na Ukrajine. Verim ze Ukrajicni to ustoja aj za pomoci zbrani a zasob zo zapadu.
27.02.2022 - 11:07:52
03
Skoda, ze neruzimiem co mu ten rusky vojak hovoril
27.02.2022 - 11:20:00
00
Gravitas Plus | Ukraine War: Understanding Russian President Vladimir Putin
thumb_up0thumb_down

WION je niečo ako indická BBC a toto video sa mi zatiaľ zdalo byť asi najlepšie spracovaný "pohľad do Putinovej hlavy"...
27.02.2022 - 11:23:23
03
takto sa v meste Záporožie prideluju zbrane chlapom co chcu branit svoju vlast:

thumb_up0thumb_down
27.02.2022 - 11:38:39
01
Stále mám pocit, že ich Putin poslal sa obetovať. Najslabších na začiatok, nech si Ukrajinci vyprazdnia zásoby a potom tam pošle riadnych makacov.
Šak na každom videu je nejaký mladý chalan, niektorý tvrdil že išli na cvičenie a len ich poslali na iné miesto....

Prípadne išli a všetci zapnuté mobili a bolo ich vidno aj na Google maps :)
27.02.2022 - 11:42:16
01
Moze byt…
Ale fakt je aj ten, ze dostavaju teraz lepsie a lepsie zbrane. Stale viac a viac.

To by mohlo pomoct tomu scenaru

jordi napísal:
Stále mám pocit, že ich Putin poslal sa obetovať. Najslabších na začiatok, nech si Ukrajinci vyprazdnia zásoby a potom tam pošle riadnych makacov.
Šak na každom videu je nejaký mladý chalan, niektorý tvrdil že išli na cvičenie a len ich poslali na iné miesto....

Prípadne išli a všetci zapnuté mobili a bolo ich vidno aj na Google maps :)
27.02.2022 - 11:45:09
02
Na ta3 diskutuju prasivci zo smero-hlasu... Sviniar Kery si ide svoje ficovsko-blahove idiotiny. Preco sa u nas nevieme, my mlciaca vacsina, vzburit proti takymto blaznom? Ved je vojna! Sledujem susedov v cechach, tam sa to nedeje...
27.02.2022 - 11:56:53
04
Jako jedno z neutrálních míst pro jednání by přicházelo v úvahu právě slovenské hlavní město Bratislava
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/prezident-vladimir-putin-podekoval-armade-televize-projev.A220227_102640_zahranicni_vank
27.02.2022 - 12:01:25
00
Johny2 napísal:
Na ta3 diskutuju prasivci zo smero-hlasu... Sviniar Kery si ide svoje ficovsko-blahove idiotiny. Preco sa u nas nevieme, my mlciaca vacsina, vzburit proti takymto blaznom? Ved je vojna! Sledujem susedov v cechach, tam sa to nedeje...


SMER je zlocinecka organizacia a vyjadreniami a skutkami to stale potvrdzuju, iba blazon ich bude volit...doslova.
27.02.2022 - 12:03:44
05
Ale to je nepripustne, ked aj nas stat je ohrozovany vojnou z vychodu aby osoby ako Harabin, Fico, Danko, Blaha, Carnogursky a dalsi obhajovali agresorov na Ukrajine. Treba ich umlcat a nie davat im priestor v mediach.
27.02.2022 - 12:09:46
03
Žiaľ až skutočná vojna možno otvorí oči niektorým slovákom, že čo za ľudia sú politici Smeru...Fico a Putin majú obrazne povedané spoločnú DNA. Smer , fašisti a tak isto Hlas by mal raz a navždy zmiznúť z politickej mapy Slovenska.
27.02.2022 - 12:11:12
02
.

Prílohy:

Jak_je_to_ve_skutecnosti2.jpg
Jak_je_to_ve_skutecnosti2.jpg 27.84 KiB thumb_up1thumb_down

Nobelovka.jpg
Nobelovka.jpg 60.36 KiB thumb_up2thumb_down

27.02.2022 - 12:12:29
13

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up