Takto vyzerajú diskusie v bežných médiách, nie v sra*kometoch ako sú Hlavné správy. Nie je vám zo Slovákov smutno?
Príloha:
Kkti.jpg
Kkti.jpg 112.41 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
kkti2.jpg
kkti2.jpg 96.91 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Joe70 dňa 26.02.2022 - 13:56:46, celkovo upravené 1 krát.

26.02.2022 - 13:41:54
00
No idem radšej na trenažér, lebo po prečítaní tej pi....ny sa mi na chvíľu zastavil rozum..
26.02.2022 - 13:54:32
05
Vláda sa rozhodla, že v rámci pomoci pošle na Ukrajinu desať miliónov litrov nafty aj 2,4 milióna litrov leteckého benzínu a 12 000 kusov 120-milimetrovej munície. Cena pomoci presahuje 10 miliónov eur.

https://domov.sme.sk/c/22849710/nad-potvrdil-prichod-vojakov-nato-s-protivzdusnym-systemom-patiot.html?ref=trz
26.02.2022 - 13:55:57
02
Francisek napísal:
Moja starká, ktorá zažila vojnu a "oslobodzovanie" červenými kmérmi mi často rozprávala zážitky z tých čias a nezabudnem na radu, že ak budem niekedy nútený rozhodovať sa medzi rusom alebo nemcom, vyber si nemca!


je to prípad od prípadu, vojny boli vždy individuálnou príležitosťou pre najväčšie hovadá realizovať svoje najprimitívnejšie pudy
26.02.2022 - 14:08:36
07
Joe70 neviem odkiaľ je toto, ale stačí si pozrieť napr. pravda.sk. Človek by neveril aká žumpa žije na Slovensku...
26.02.2022 - 14:10:09
00
no veľká časť toho budú platený troli,
26.02.2022 - 14:13:09
06
Okamžite by mali bloknut tie dezinfo.weby. Žiaľ myslenie veľkého množstva ľudí na Slovensku nevieme bloknut...z toho som nesmierne smutný. Za hranicou umierajú nevinný ľudia a slovac ospevuje Putina.
26.02.2022 - 14:18:00
05
Som rád,že aspoň tu sú normál ľudia,čo normálne zmýšľajú...👍
26.02.2022 - 14:19:39
01
„Podľa informácií z ukrajinských služieb je Putin nahnevaný, myslel si, že celá vojna bude jednoduchá a všetko bude hotové za 1-4 dni.

Rusi nemali žiadny taktický plán. Vojna stojí asi 20 miliárd dolárov denne. Rakety sú maximálne 3-4 dni, používajú ich striedmo. Chýbajú im zbrane, továrne v Tule a 2 Rotenberg fyzicky nedokážu reagovať na objednávky zbraní. Zbrane a munícia sú to najlepšie, čo môžu urobiť.

Ďalšie ruské zbrane môžu byť vyrobené za 3-4 mesiace - alebo aj viac. Nemajú žiadne suroviny. To, čo predtým dodávalo najmä Slovinsko, Fínsko a Nemecko, je teraz odrezané.

Ak sa Ukrajine podarí udržať Rusov na uzde 10 dní, potom budú musieť Rusi začať vyjednávať. Pretože nemajú peniaze, zbrane ani zdroje. Napriek tomu ich sankcie nechávajú ľahostajnými.

Alpha Spec Ops (ruské služby) sú neďaleko Kyjeva od 18. februára. Cieľom je dobyť Kyjev a nastoliť tam bábkový režim. Pripravujú provokácie proti nevinným civilistom – ženám a deťom – aby zasiali paniku. Je to ich tromf.

Celý plán Ruska je založený na panike – že sa civilisti a ozbrojené sily vzdajú a Zelenskij utečie. Očakávajú, že Charkov sa vzdá ako prvý, takže ostatné mestá budú nasledovať ich príklad, aby sa vyhli krviprelievaniu. Rusi sa otriasajú pred prudkým odporom, s ktorým sa stretli.

Ukrajinci sa musia vyhýbať panike. Raketové útoky ich majú zastrašiť, Rusi ich odpaľujú náhodne, aby „náhodne“ zasiahli obytné budovy, aby útok vyzeral väčší, ako v skutočnosti je. Ukrajina musí zostať silná a my jej musíme pomôcť!"

Bývalý šéf estónskej obrany, poslanec Európskeho parlamentu, Riho Terras.
26.02.2022 - 14:23:39
010
Joe70 Topky sú bežné médium ? Nežartuj. Je to bulvár najhrubšieho zrna. Viem, že u Teba je to často problém, ale skús zachovať nejakú mieru objektivity. Zovšeobecňovaním ani paušalizovaním nebudeš mať zo svojho rozhodnutia byť na doživotnej brigáde v Anglicku lepší pocit. To isté sa týka Tvojho neustáleho kopania do Poliakov, ich zosmiešňovania a podceňovania. Myslíš, že ak budeš takto reagovať na cykloportáli, pomôže Ti to vydeliť sa v Anglicku lepšie zo skupiny stredo a východoeurópskych pracovných migrantov ? To radšej vyves na okno zástavu s nápisom “Nie som Poliak !” Sám bojuješ s paušalizovaním migrantov v Anglicku, a pritom sám zovšeobečnuješ príslušníkov národa, odkiaľ pochádzaš. Nie som žiaden hejslovák, ale toto Tvoje neustále jemné nakopávanie ma prekvapuje. A nie, nie je mi smutno zo Slovákov ako národa, je mi smutno z niektorých Slovákov.

Môj názor na súčasné dianie ako aj na mnohé politické otázky je pomerne blízky Tvojmu, avšak nezneužívam to ako Ty, aby som si sem tam kopol do Poliakov, Slovákov, či trebárz Nemcov. Dúfam, že to zoberieš kriticky a v dobrom.
26.02.2022 - 14:24:57
08
Tak surikata je známy to diskutér podporujúci všetko ruské a hlavne sa drží hesla čím horšie tým lepšie
26.02.2022 - 14:25:23
02
Ruské sily v Doneckej oblasti by mohli spôsobiť eskaláciu tým, že vyhodia do vzduchu priemyselné nádrže s chemikáliami.

Podľa Bezpečnostnej služby Ukrajiny ruské sily rozdávajú plynové masky svojim vojakom a miestnym aktivistom.

je to predpoklad, uvidíme ci sa to stane
26.02.2022 - 14:32:51
00
Juraj Krúpa práve napísal (týka sa to webu infovojna.sk)
KONIEC RUSKEJ VOJNOVEJ PROPAGANDE NA SLOVENSKU!!!
☝ Je to rana fašistickým a nacistickým politikom na Slovensku!
☝ Je to rana Smeru, Republike, je to rana kotlebovcom a ďalším vojnovým štváčom, schvaľujúcim, alebo ospravedlňujúcim vojnové besnenie Putina!
☝Infovojna bola vypnutá regulátorom na základe včera prijatého zákona!
☝ Nasledovať budú ďalšie a ďalšie weby, ktoré sa chcú tváriť ako klasické médiá, pritom sú však mediálnou kafilériou!
26.02.2022 - 15:24:54
06
A toto napísala Smerácka špina Štefan Harabín,alias "PRE-ZI-DEN-T" :puke:
Urobil by som presne to isté, čo PUTIN v súvislosti s udalosťami na UKRAJINE.
Je povinnosťou Rusov pacifikovať nacistov, ktorí genocídne od roku 2014 zavraždili 15 tisíc vlastných civilistov.
Nie je možné tolerovať používanie sily svetovým ZLOM. Silu musí niekedy rázne použiť aj svetové DOBRO.
FICO, vždy k AMERIČANOM servilný, kolosálne klame, keď tvrdí, že PUTIN porušil medzinárodné právo. Zrejme nepozná článok čl. 51 Charty OSN, alebo má zjavnú traumu, že práve on 2. septembra 2014 dal nacistom na Ukrajine reverzný plyn.
26.02.2022 - 15:27:58
00
tento zúfalec mal byť už dávno zbavený svojprávnosti a zatvorený v príslušnom zariadení.
26.02.2022 - 15:42:27
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up