Neskutočné ako niektorí dokážu obhájiť neobhájiteľné
24.02.2022 - 14:57:49
00
matt napísal:
cokupit, áno, vo všetkom tomto sme za tie tri dni zastúpili lekárku ktorá nemala záujem urobiť nič pokial nebude mat pcr test ( a to bývame od seba 80km ). Občas mám pocit že mojej žene po týchto dvoch rokoch chyba iba atestacia…

Super, to mi tam chybalo. A ag test vysiel ako? Co jej lekarka nakoniec predpisala? Pred korona dobou s tymi priznakmi chodila svokra tiez doktorovi, alebo to riesila iba tym cajom a paralenom?
Nicko vola sa to byt diablovym advokatom. Ked niekto zanadava, snazim sa zistit co najviac, aby som vedel situaciu posudit co najlepsie. Ano da sa aj povedat "doktori nic nerobia, stat nic nerobi, vsetci su zli" ale to k nicomu konstruktivnemu nevedie. Ake poucenia si z toho kto zoberie? Co urobi nabuduce lepsie?
25.02.2022 - 12:05:33
00
vieš čo, otec šiel do nemocnice - kardio, kde bol objednaný dopredu... absolvoval vyšetrenia, poležal si tam vyše týždňa a potom ho poslali domov, že doktor, čo by ho mal operovať je v zahraniči .... ja pevne dúfam, že tam lyžuje .. toľko k doktorom a organizácii práce
25.02.2022 - 15:34:21
00
Este co nastane v nemocniciach ak aj lekarov pracujucich na Slovensku povolaju bojovat?
25.02.2022 - 17:33:25
00
Čo, ale keď pacientov zavolajú bojovať?
25.02.2022 - 17:53:52
04
No tak sa všetci stretnú na bojovom poli a vybavené...
25.02.2022 - 18:09:34
00
UKRAJINCI NA SLOVENSKU: Minimálne desať z ukrajinských lekárov pôsobiacich na Slovensku sa už muselo pre konflikt na Ukrajine vrátiť domov a nastúpiť do vojenskej služby. Celkovo ich na Slovensku pôsobí viac ako 500. (TASR)
25.02.2022 - 18:16:43
00
Mám kolegu a zatiaľ nič nespomínal....tak snáď je to len kačica
25.02.2022 - 18:20:43
00
cokupit napísal:
Super, to mi tam chybalo. A ag test vysiel ako? Co jej lekarka nakoniec predpisala? Pred korona dobou s tymi priznakmi chodila svokra tiez doktorovi, alebo to riesila iba tym cajom a paralenom?
Nicko vola sa to byt diablovym advokatom. Ked niekto zanadava, snazim sa zistit co najviac, aby som vedel situaciu posudit co najlepsie. Ano da sa aj povedat "doktori nic nerobia, stat nic nerobi, vsetci su zli" ale to k nicomu konstruktivnemu nevedie. Ake poucenia si z toho kto zoberie? Co urobi nabuduce lepsie?

tiez som to zazil na vlastnej kozi ked nam vysli pozitivne testy s manzelkou a volali sme obvodakovi ako mame postupovat a jedine co nam odporucil bolo ak by sa nam zhorsil stav a nemohli sme lapit dych mame si zavolat sanitku no osobne si myslim ze ked ma bude uz dusit tak sanitku si nezavolam, cize ocakaval som aspon nieco take ako tu bolo prezentovane a chodili v overaloch ze ma niekto aj fyzicky vysetri a v najhorsom pripade predpise nejake antibiotika alebo nieco podobne, ale to sa po telefone jednoducho neda
25.02.2022 - 19:30:04
01
Chalani lekari ti to vysvetlia lepsie ako ja, ake maju postupy a aky ma zmysel zobat na virusove infekcie antibiotika. (Ziadny).
Covid nie je velmi liecitelny, ale o to lepsie sa da tazkemu priebehu predchadzat ockovanim.
Chapem tvoje ocakavania, ale boli asi trochu nerealne.
25.02.2022 - 19:59:09
01
Ok ja tiež nie som lekár, ale od začiatku pandémie už trocha vody pretieklo tak už hádam sme múdrejší čo ako ale nie obvodaci stále liečia po telefóne
25.02.2022 - 21:28:11
00
Nema zmysel aby ta videl. Ak mas pozitivny test, mas diagnozu a plny net oficialnych odporucani, co robit. Pokial nemas tazsie priznaky, nie si pripad pre lekara. Jedine ho mozes nakazit a odstavit od prace.
Ja chapem ze to je neprijemne, ale vacsina ludi podla mna potrebuje toho lekara len ako psychicku barlicku a predpisovaca placeba. Lebo ta liecba je v podstate iba symptomaticka, cize sa len utlmuju priznaky paralenom a podobnymi "cukrikmi". Ale s infekciou si musi poradit vlastny imunitny system a az ked to nezvlada, nastupuje lekar a nemocnica.
Mimochodom, ja som tiez telefonoval lekarke 17x a predtym este viac krat kym som vybavil papier co som potreboval. Dokonca som aj musel ist a zaklopat u nej aby som sa vobec vybavil (nemal som covid). Ale nesedela s vylozenymi nohami, makala a jednoducho nemala sancu zvladnut ten naval ludi.
25.02.2022 - 23:52:56
06
Takže mám o 50% lepšiu imunitu ako moji zaočkovaní vrstovníci. A ani to nebolelo.

Prílohy:

ISP.jpg
ISP.jpg 53.95 KiB thumb_up1thumb_down

28.02.2022 - 10:43:49
04
Ach ty jeden hrdina
28.02.2022 - 11:03:15
00
Hosť napísal:
Takže mám o 50% lepšiu imunitu ako moji zaočkovaní vrstovníci. A ani to nebolelo.


Ako už nám tu všetkým “starousadlikom “ si dobre známy dezolat a všeobecný prekrúcač objektívnych skutočnosti a právd , nás táto tvoja tabuľka vôbec neprekvapuje . Dlhsie som tu nebol , bo bolo povedané všetko , “procesy “ nastavene a otazky zodpovedané … kto chcel pochopil , poučil a zariadil sa . No sledujúc tvoje vystupovanie aj v téme momentalne oveľa aktuálnejšej a to konflikt na Ukrajine , kde si sa “ presťahoval a etabloval “ s svojim @?!či názorom , nedalo mi a napisem ti aspoň tu … keď už ty nie si Putinovsko- Ficovsky platený troll , tak už nikto . A ten tvoj príspevok , “ … že som v prvom rade biker “ , hovorí za všetko . V prvom rade si prudko prekuknutelny , pomýlený , poľutovania a opovrhnutia hodný človek . Nic viac nic menej . Že popritom točíš nožičkami , a dávaš to na piedestál svojej osobnosti , je na tyčku aj smiech zároveň . Dufam , že zákon takych ako si ty , ta v najbližšej dobe za tvoje “ zásluhy “ adekvátne odmení . A nebudú to lóve od psychopatickych komunistov .

Apropo , máš prd a nie lepšiu imunitu . Ale môžeš si to opakovať kazdy večer pred spaním , miesto uspávanky .
28.02.2022 - 11:13:44
09
keyboard_arrow_up