ja si to nijako nepredstavujem, ani som s ku pravomociam gen.prokuratora nijak nevyjadroval, takze nechapem preco sa ma to pytas ... nezatahuj ma to debaty na temu, o ktorej rec vobec nebola a ku ktorej som sa vobec nevyjadroval
02.02.2022 - 13:28:17
00
Nejaká divná odpoveď nemyslíš ?
02.02.2022 - 13:35:21
00
Preco by to mala byt divna odpoved? Ti povedal ze na to nema nazor Mozno ho nechce len prezentovat, alebo je uvedomely clovek co vie ze na danu temu nema dost vedomosti aby dokazal zaujat postoj. To ze si tu kladiete navzajom otazky ktorych odpovede sa potom snazite vymamit aj ked clovek na to nechce reagovat je....

Ja tiez napr netusim aka bola pointa danovho prispevku, zjavne teda vlastoch nieje sam. Nerozumiem aka je struktura poriadne vysetrovacieho/vykonneho aparatu na svk a toboz uz nie v zahranici resp. ako "by to malo vyzerat". A teda, ak existuju v czk podobne funkcie ako gen prok, tak poznamka/otazka vlastocha, ze ci moze dano vysvetlit tieto rozdiely mi pride uplne rozumna. Ci to si sem teraz ideme len tak nahodne tapetovat nahodne casti z wiki?
02.02.2022 - 14:17:55
11
To nie je divné že reaguje na Danov príspevok obuje sa doňho a potom napíše že on stým nič nemá? Ty potom napíšeš, že nemá na to názor alebo ho nechce prezentovať. Tak načo reagoval.
02.02.2022 - 14:25:03
01
Hmmm, mozno sa chcel dozvediet ze aky je rozdiel medzi vykonnymi mocami v cesku a slovensku (ked uz o tom dano pisal), na ekvivalentnych poziciach pre zaciatok.
Opakujem, ja absolutne nevidim myslienku v danovom prispevku. Najvyssieho statneho radcu spomenul v 1 vete. To najvyssi statny radca nema ziadne ine relevantne pravomoci? Ja neviem, a z danovho prispevku to neviem o nic lepsie....

Nehovoriac o tom ci nieje/nema byt nejaka "obdobna schpnost niekoho" ako 363. Ja to uprimne neviem, pretoze niesom pravny expert kazdeho druhu prava, virolog so 4 phd titulmi z epidemiologie co vo volnom case vyhrava nobelovky z chemie, ekonomie, fyziky...
02.02.2022 - 14:37:13
00
Hosť napísal:
To nie je divné že reaguje na Danov príspevok obuje sa doňho a potom napíše že on stým nič nemá? Ty potom napíšeš, že nemá na to názor alebo ho nechce prezentovať. Tak načo reagoval.


Dano napisal ,ze GP je prezitok a ze treba zaviest system z ciech ...
a pritom v cechach maju uplne rovnaky system vratane ekvivalentu nasej GP len sa inac vola ..
preto som sa pytal, ake rozdiely su tam (chcel som vediet rozdiely v pravomociach a kompetenciach, nechcel som debatovat o zmysle jednotlivych pravomoci), ked uz sem skopiroval pravomoci, navyse skopiroval pravomoci obycajnych statnych zastupcov a potom argumentuje generalom ...
ale Dano, a aj Vikino, su evidentne mimo sudiac podla ich reakcii ...
02.02.2022 - 14:47:36
00
Zato ty si ten najmúdrejší a najhoršie na tom je, že ti tento prežitý bolševický systém asi velmi vyhovuje. :finger:
02.02.2022 - 15:01:11
00
kto chce vidieť rozdiel medzi štátnym zástupcom v CZ , a naším generálnym prokurátorom z neobmedzenou právomocou a paragrafom 363,ten ho vidí,kto nechce,ten nevidí ...
02.02.2022 - 15:14:25
00
len tupý dement ide (samozrejme že nebol očkovaný) na protest,kde ja na kope viac ako 1000 ludí bez rúšok :^) spravodlivá "odmena" ho neminula:
Danko krátko po proteste Smeru skončil s ťažkým covidom: je to šialená choroba, tri dni som ledva prežíval
článok:
https://www.aktuality.sk/clanok/4dqh403/danko-kratko-po-proteste-smeru-skoncil-s-tazkym-covidom-je-to-sialena-choroba-tri-dni-som-ledva-prezival/
02.02.2022 - 16:30:42
02
vlastoch napísal:
preto som sa pytal...

ty vzdy ked polozis insitnu otazku, som si skoro isty, ze odpoved poznas, dokonca tipujem, ze si v danej oblasti aj vzdelany a/alebo dobre rozhladeny ;)
02.02.2022 - 20:15:17
00
Mna v tom clanku s Dankom zaujalo toto:
"Snažím sa chrániť, ak idem na stretnutie, napríklad, aj na tento rozhovor, dávam si robiť PCR test. Nemal som zatiaľ zdravotné problémy. Videl som aj ľudí, ktorým očkovanie ublížilo,“

Tak rozmyslam, ze ako ho ten PCR test ochrani...
02.02.2022 - 21:32:20
01
Danko a rozmýšľanie ....
ináč fascinuje ma ako takýto neschopný na nič nepoužiteľný kkt sa dokáže dostať tam kde je,
veď ten nevie sformulovať jednu zrozumiteľnú vetu
aká vlastnosť je na to potrebná ?
lebo predsa len nejakú, dá sa povedať výnimočnú schopnosť má.
02.02.2022 - 22:40:44
01
nema, akurat sa v nom dementi vidia
02.02.2022 - 23:06:17
29
Srsen napísal:
neschopný na nič nepoužiteľný kkt sa dokáže dostať tam kde je,
veď ten nevie sformulovať jednu zrozumiteľnú vetu

jeho volici sa s nim dokazu stotoznit
03.02.2022 - 06:34:53
00
Rusko a Putin su Ti zli furt..... pozrite si jak zatocil s oligarchom Deripaskom.......
thumb_up0thumb_down

a niesom rusofil ale myslim ze viac zloby vo svete robi USA ako Rusko
... a asi treba prestat vnimat Rusko z cias ked nas okupovali....... to bol komunizmus ktory uz nieje a myslim ze Rusko je odvtedy ina krajina ktora chce mat klud a obchodovat.... jasne ze chcu mat svoj vplyv ale nemyslim si ze chce niekde vojnu a ked uz bude, odsereme si to mi tu, na vychode europy a nie NATO ani USA....
.... kludne sa do mna pustite :-)
03.02.2022 - 22:30:19
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up