Pekny clip zjazdy take akurat mojej krvnej skupiny 8)
BTW to na chrbte si pašoval nejakého japončíka :?:
20.06.2008 - 19:22:14
00
no ten adidas dropík, ten sa ti moc nevydaril ;)

to bude tym nosicskym batohom na chrbte :D
koniec sa Matheosovi vydaril, presne to vyjadrovalo pocity z toho videa, skoda ze to bolo take kratke...
inak pjekneee
20.06.2008 - 19:30:04
00
to na chrbte bol padak, malo to vyhodu ze som nemusel tolko brzdit, ale zase aj nevyhodu, ze som nemal dostatocnu rychlost na ten dropik :lol: Ale ne, na dropik sa muselo ist z jednej asi meter vysokej lavky, no moc prsalo, bola hodne smyklava.
Koncom jula musi byt pekne, potom to tam roztocime :twisted:
20.06.2008 - 20:18:32
00
No reign by nanom trpel. Ma asi meter a dopad je (ne)rieseny dost na flat. Este mam jeden dropik v zalohe, co ma asi 2m, tam je dopad luxusny :)
:wink: Joj ty srandista.... :lol:

Tak som aj ja zkukol video a Matheos nezklamal, ma to grady. Pochopitelne materialu bolo asi malo a aj technika trochu zaostavala, ale tak chodte skakat drevenne dropy do dazda :shock:

Jednu vec ktoru sa mi zda ze vacsina z vas prehliada je ta prezencia tych backstage zaberov, to je (okrem cablecamov a ostatnej filmarskej techniky, a pripadne este 'trosku vacsieho piplania' so strihanim) to co podla mna vzdy trochu oddelovalo amaterske snimky dokumentujuce ten ci onen vyjazd bo akciu od tych profesionalnejsich videi ktore naozaj maly smrnc. Jazdenie a dobre zabery riderov su samozrejme esencia, ale bez toho zbytku je to jak keby sa podaval stavnaty steak na tanieri bez cohokolvek ineho. Treba tam davat aj to zakulisie, pootom to video naozaj dokaze preniest tu atmosferu celej akcie od zaciatku po koniec jak rozpravku :)
22.06.2008 - 12:39:52
00
zire: čo to s prepáčením melieš? myslím hlavne ten začiatok, ale vlastne celkovo. nikto sa nesnaží robiť profi video. ide naozaj len o dokumentáciu výjazdu. myslím, že nikto z nás tu nie je profi kameraman a režisér, videá sa zúčastneným (a aj prípadným záujemcom o výjazd v tej ktorej lokalite) páčia a sú s nimi spokojní. o nič viac tu predsa nejde... prípadne môžeš zverejniť svoje video...
22.06.2008 - 13:04:35
00
zire: čo to s prepáčením melieš? myslím hlavne ten začiatok, ale vlastne celkovo. nikto sa nesnaží robiť profi video. ide naozaj len o dokumentáciu výjazdu. myslím, že nikto z nás tu nie je profi kameraman a režisér, videá sa zúčastneným (a aj prípadným záujemcom o výjazd v tej ktorej lokalite) páčia a sú s nimi spokojní. o nič viac tu predsa nejde... prípadne môžeš zverejniť svoje video...
Ja teda neviem co si cital ale ja som nikde nezmienil ani slovko o tom ze to ci ono video je spatne alebo cokolvek na ten zposob. Zopar videi co su v tomto threade som si pozrel a bol som aj ja so vsetkymi spokojeny, ak nie nadseny, takze nevidim dovod preco by som na ne kydal. Ja len prezentujem svoj nazor ako je mozne zlepsit uz aj tak velmi dobre videa nejakym pomerne jednoduchym a dosiahnutelnym zposbom.

A ak referujes k tym prvym dvom riadkom, tak som sa zastaval Mateja pretoze som pocul dost o tom ake boly podmienky, a viem ze vie robit perfektne videa, ale vzhladom k tomu ze furt prsalo tak nemohol natocit tolko zaberov kolko by si predstavoval a tym padom nemohol urobit tak perfektne video ako by si aj predstavoval. To je vsetko co som sa snazil naznacit...

Ale ak sa ti to nepaci, v pohode, ja to nikomu nevnukam. Len som nejak nepochopil co ta vytocilo....
22.06.2008 - 13:31:53
00
no takto.... ja som nepochopil, že píšeš o tom videu z rakúska (vďaka tomu citátu na začiatku)... som to celé vzťahoval k tomu videu z tríbeča. preto sa mi tvoj príspevok zdal úplne odveci (že pršalo, atď...) takže sa ti ospravedlňujem... ale mohol by si si vyplniť profil, nech vieme, s kým máme tú česť (aspoň bydlisko)...
22.06.2008 - 16:26:09
00
tak uz som aj ja pochopil. no hej mal som to asi oddelit, Tribecske video a ten Saalbach.

pocul som uz od Matheosa ze ste si detaily doriesili, ospravedlnujem sa za nedorozumenie :oops:
22.06.2008 - 19:05:54
00
Matheos ako vzdy pjekne 8) len skoda ze tak rychlo a nemilo skoncilo...
22.06.2008 - 19:22:46
00
Matheos ako vzdy pjekne 8) len skoda ze tak rychlo a nemilo skoncilo...

neboj, druhe zo saalbachu bude ovela dlhsie :wink:
22.06.2008 - 21:05:17
00
tak a znova odo mna :P EN/FR blbnutie na traili Toblerone Vaals-Aachen(NL/GE):
http://balvan.pinkbike.com/channel/Tobl ... il2262008/
download:
http://www.4shared.com/account/file/524 ... trail.html
Have a fun :)
23.06.2008 - 23:00:42
00
No pekne, uz bolo na case aby si ten gapik skocil :)
Inac, tomu na nomadovi to uz celkom ide :D
24.06.2008 - 00:15:35
00
heh som to hore inac rozdychaval :P ale nakoniec to vyzeralo horsie ako bolo...
Vsetkym na Nomadoch to nejak vali :)
24.06.2008 - 06:45:22
00
pekné to tam máte...
24.06.2008 - 08:46:57
00
Pekny trail, len skoda ze je to natocene zrejme na fotaku... Tiez som sa pobavil na tom dlhom segmente tych koni v kombinacii s tym hard rockom :D :D

Ale dobry riding.
24.06.2008 - 11:55:01
00
keyboard_arrow_up