Zúčastnite sa ročníka 2009 ?
Áno 88% [ 7 ]
Nie 13% [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 8

hlavne chlapi sa dohodnite so spišiakmi ako sa vaše fotos dostanú k nim, nech napália tie dvd aj s videjkami.


Neboj...na tom sa popracuje hned jak budu vsetky pohromade...ale to najskor az na buduci tyzden.... :roll:
16.06.2008 - 22:22:18
00
Na toto sa ho osobne opytam,ze kto to tam napisal.

Z dôvodu preťaženej linky nastal EROR v internej komunikacii :lol: :lol:
16.06.2008 - 23:29:33
00
dakujem Beatka :P ...aj ja ta pozdravujem.... :D :D a dakujem za spolocne vedenie piatkoveho vyjazdu... :wink:


bolo mi hlbokým potešením :wink: :wink:
17.06.2008 - 09:38:59
00
Mozno sa nieco z piatka vecera casom objavi nakolko som bola pod stalym dohladom nejakeho fotografa (ze Matelko?!!) ale mame jeden spolocny zazitok: mojho tigra ;)


no, ten tvoj tigrisko :( , tak som sa zľakla, že som sa rozklepala viac, ako keď som mala prejsť cez to stádo kráv. Nechápem ako sa niekto môže báť kravy :roll: :lol:
dúfam, že si OK a že sa už dokážeš otáčať do strán.
17.06.2008 - 09:44:35
00
Pocujte baby, preco ste sa vy dve vlastne v sobotu nepridali na vyjazd a vyvazali sa v aute? Tempo bolo tak nadherne pohodove a prestavok tak krasne vela, ze sa da povedat, ze sme viac bufetili ako jazdili (a nikto sa na to nestazoval). :lol:
17.06.2008 - 11:14:21
00
Tempo bolo tak nadherne pohodove a prestavok tak krasne vela, ze sa da povedat, ze sme viac bufetili ako jazdili (a nikto sa na to nestazoval). :lol:
to som si vsimol to pohodpve tempo na po poslednych 6 km ked sme sa k vam pripojili skoro somvyplul dusu ale udrzal som sa s vami :mrgreen:
17.06.2008 - 11:19:48
00
...poslednych 6 km ked sme sa k vam pripojili skoro somvyplul dusu...


cely cas som drzal Lagondu a Jezusa od seba, na zaver sa mi to vymklo z ruk a chlapciska sa trochu vystengrovali :P
17.06.2008 - 11:21:52
00
Pocujte baby, preco ste sa vy dve vlastne v sobotu nepridali na vyjazd a vyvazali sa v aute? Tempo bolo tak nadherne pohodove a prestavok tak krasne vela, ze sa da povedat, ze sme viac bufetili ako jazdili (a nikto sa na to nestazoval). :lol:


No Ahooooooj, vieš, my sme sa viacerí dohodli už deň predtým, že pôjdeme poobede na tú krátku trasu a ja vôbec neľutujem.
17.06.2008 - 11:24:56
00
to som si vsimol to pohodpve tempo na po poslednych 6 km ked sme sa k vam pripojili skoro somvyplul dusu ale udrzal som sa s vami :mrgreen:


no, tak po tomto objasnení "bufetenia" si blahoželám, že som s vami nešla :D :D
17.06.2008 - 11:26:47
00
Ale to mate skresleny dojem o tom tempe. Cely den to bola nadherna pohodicka. Ten zaver ma na svedomi vlastne saldi :) - prefrcala okolo Duda a lapalomu (opravovali defekt) a ked sa ju snazili dobehnut, tak to akosi neslo a tak stale zvysovali tempo. No a potom Dudo s lapalomom prefrcali okolo lagondu a mna (cakali sme na nich kusok dalej) a lagonda nahodil take tempo aby sme ich dobehli, ze som ledva stihal tocit nohami. A vtedy sa za nas zavesil wilki - vystihol najhorsi mozny moment na vytvorenie si obrazu o sobotnom vyjazde. :) Inak podla mna bola sobotna trasa najkrajsia - vyhlady, lokalita, pocasie, pohodicka...
17.06.2008 - 11:27:58
00
to som si vsimol to pohodpve tempo na po poslednych 6 km ked sme sa k vam pripojili skoro somvyplul dusu ale udrzal som sa s vami :mrgreen:


ale ten záver paradoxne vyprovokovala saldi. :P začala po spojení skupín ťahať a lokomotívam z dlhej viac nebolo treba. Len prihodili uhlia do kotlov a zvýšili tempo. Saldi to vzdala po pár metroch, ale rozbehnutý vlak sa už nezastavil.
17.06.2008 - 11:30:42
00
My sme si uzili jazdu autom, pofotili pod hradom, nasli par bajkerov pohodenych v parku, opalili sa pred chatkami, sli na kratku trasu, kde sme pojazdili pomedzi kravami, stretli odpadlikov z dlhsej trasy a dokonca som chlapcov vyhecovala na pekne tempo na posledynch asi 5-6 km :P ja osobne som mala za sobotu 30 km na tachaci a po piatkovej noci sa mne ani Beatke akosi nedalo, vitaminy dosli :lol:
17.06.2008 - 11:31:07
00

ale ten záver paradoxne vyprovokovala saldi. :P začala po spojení skupín ťahať a lokomotívam z dlhej viac nebolo treba. Len prihodili uhlia do kotlov a zvýšili tempo. Saldi to vzdala po pár metroch, ale rozbehnutý vlak sa už nezastavil.


za všetkým hľadaj ženu :lol: :lol: :lol:
17.06.2008 - 11:32:07
00
... a lokomotívam z dlhej viac nebolo treba. Len prihodili uhlia do kotlov a zvýšili tempo. Saldi to vzdala po pár metroch, ale rozbehnutý vlak sa už nezastavil.

:P :lol: :D
17.06.2008 - 11:33:10
00
za všetkým hľadaj ženu :lol: :lol: :lol:
aj za nickom kinetik hladajte zenu, no na bajku taha ako chlap - aj preto polovicku tras jazdila na cele :evil:
zena, krot to s tymi vitaminmi! :evil: :lol:
17.06.2008 - 11:35:42
00
keyboard_arrow_up