Nie je mi jasne, aby som nebo ouca, musim robit
a) si co chcem
b) napriek vlade/nariadeniam
c)
?
16.12.2020 - 21:14:38
06
Už je sedemstodesina off ...
16.12.2020 - 21:15:41
02
ano naklikaj minusky mojko idem plakat lol, vase minusky su moje kridla:) Ak chces byt ovca pocuvat nezmyselne nariadenia bez logiky, rob co ti pani nakazu, ked ti povedia skoc spytaj sa ako vysoko, to ze tomu nerozumies naznacuje tvoj inelekt.Miacik preto ta atomova bobma nepomohla? preco 100 mega v riti? preco miliony na ucte matovica... zavrem obuv a potraviny nie, do obchodu nie, zakaz vychadzania ano, len par metrov do domu ALE pozor ALE do roboty kde mam kolegov mozes :DD IQ 20 nepusti
16.12.2020 - 21:19:17
03
ramon si frajer chcem byt ako ty, povec mi aky je to pcit nahlasit prispevok s ktorym nesuhlasi, mas pocit moci, mas pocit ze robis srpavnu vec lebo ty si ten spravny, ty si presvedceny ze musi byt po tvojom a ini nemaju narok? Si nieco ako matovic? porucha? alebo proste lenbonzacky bolsevik? no odpovec, nedokazes to ze... neviec povedat preco, len mas tu potrebu,, tenvnutorny pocti ze inych treba potlacat ze.. aj by mi ta bolo luto ale skor sa smejem


Naposledy upravil hansol710 dňa 16.12.2020 - 21:23:21, celkovo upravené 1 krát.

16.12.2020 - 21:19:37
02
hansol710 napísal:
Mi akoze niekto zakaze....

chlapce, ja ti aj rozumiem... tiez som minule sukal v parku a citil sa cool, ze vykonavam nezakonnu cinnost na verejnosti... dokonca som raz aj na cervenu presiel a nik ma nechytil, len ovce cakali na zelenu...
16.12.2020 - 21:21:15
011
hansol ty tak strasne cool, vies rozmyslat sam zaseba, chcem byt ako ty. Ja tiez chcem srat na ostatnych ludi a mysliet iba naseba, ako to viem docielit?
16.12.2020 - 21:24:10
01
milack myslis nezakonne tie opatrenia co tu pol roka boli nezakonne? Ze cele leto porusovala vlada zakony? ze aj teraz v zakone nnei nosenie ruska? Ano aj za komancov bolo kadeco zakazane a bolo to spravne? tvojou logikou by tu nikdy nebola revolucia lebo vsak vsetko bolo zakone, sa pocuvas? Co tu tocis temu na sprostosti, povec mi aky ma zmysel zavret obchody v case rekordnych trzieb ale ostatne firmy su otvorene? zakaz ist dalej od domu na prechdzku ale do prace ano ? ano samzorejem respektume mudre zakony preboha toto hadam neni mozne

Tino ako serem na ostatnych ludi? to ti matovic natlacil d hlavy? chodim kaslat na starych a chorych? ked idem v aute za kamaratom naazujem dvochodcov v dss co cakaju na smrt? sa pocuvas? zabijam v lese ludi? mas v hlave nas... ci ako? vysvetli mi tvoju logiku,
16.12.2020 - 21:28:19
00
Dudo
Off topic : sa nezdas😂
16.12.2020 - 21:28:50
10
hansol710 napísal:
milack myslis nezakonne tie opatrenia co tu pol roka boli nezakonne? Ze cele leto porusovala vlada zakony? ze aj teraz v zakone nnei nosenie ruska? Ano aj za komancov bolo kadeco zakazane a bolo to spravne? tvojou logikou by tu nikdy nebola revolucia lebo vsak vsetko bolo zakone, sa pocuvas? Co tu tocis temu na sprostosti, povec mi aky ma zmysel zavret obchody v case rekordnych trzieb ale ostatne firmy su otvorene? zakaz ist dalej od domu na prechdzku ale do prace ano ? ano samzorejem respektume mudre zakony preboha toto hadam neni mozne

Tino ako serem na ostatnych ludi? to ti matovic natlacil d hlavy? chodim kaslat na starych a chorych? ked idem v aute za kamaratom naazujem dvochodcov v dss co cakaju na smrt? sa pocuvas? zabijam v lese ludi? mas v hlave nas... ci ako? vysvetli mi tvoju logiku,

skus si predstavit ze nepotrebujem matovica aby som vedel ze tym ze budes navstevovat kadekoho z rodiny zvysis riziko toho ze ich nakazis resp sam sa pritom nakazis. Videl som ako sa to rozsirilo takymto pristupom v mojej rodine, a niektori znasaju nasledky stale. Vela stastia, ty si mudry a cool tak sa nemusis bat ze sa take nieco stane vsak bezpriznakove sirenie urcite sam skoro odhalis ;)
16.12.2020 - 21:35:17
01
btw, trola treba ignorovať
16.12.2020 - 21:38:30
00
urazky ignorujem, nikto z internetu ma nemoze urazit, len som zvedavy na jeho argumenty.
16.12.2020 - 21:43:19
00
hej bezpriznakove sirenie, kedy nam uz vlada povie nejake data, som cital ze bezpriznakove asi neexistuje ini povie ze je? fiha asi neni lebo ked som mal kovid ja nenakazil som asi nikoho alebo ak ked nejake exra priznaky nemali, ako to ze kamarat sa nekakazil za 3 slovom 3 tyzdne doma s dvomi naazenymi? vysvetli mi to? jeden teplota druhy cuch a chut a on nic? 3x test a nic? ako to ze najvacsi libaral sajfa nenakazil doma zenu? Hmm zeby tym ze nemal priznaky? Vieme hovno, vlada hovno robi, hovno povie, vedci hovno vyskumali. Kde su statitiky kde su infa o chorobe? to akoze rok nic nezistili? to je tam co za banda debilov? dnes udajne 8000 a vraj asi 100 zomre? to ako ake percento? to ako vyratali? Kde su tie predpovede o tisicoch v nemocnicnach a tisicoch mrtvol z leta? Aj tie naoptimistickejsie sme prekonali, Ak dnes namerali 8000 tak je kludne "nakazenych" mozno aj milion ludi... aka je teda umrtnost? Ako to ze nestupaju ludia v nemocnci a na jis? Kazdy den tisice novych a ludia sa drzia na tom istom cca. Naco kupovali 1000 ventilatorov? pamatas? Mali sme to tisice lozok nachystanych.

Neobi sa nic ine len nezmyselne siri panika, Mama ro ila v DSS teraz tam robi znama maju tam kovid a co myslis ze odital vyvazaju mrtvoly? NIE predstav si ze nie, a predstav si ze odtial pocas celeho roka casto mrtvoly vozili aj tak, len teraz ked su vsetci nakazeni tak zrazu su vsetci mrtvi pre kovid, ti tam mreli aj bez toho.
16.12.2020 - 21:48:13
00
A tinko a chces ochranit blizkych chran ale nezakazuj ist mne von, mne v aute, mne mimo domu, to nema nic s tvojimi blizkymi. Ja eby som mal rizikoveho cloveka nejdem tam, ale nejaky omylom zvoleny psychiatricky pacient mi nebude zakazovat chodit von dost ze mi obmedzuje ostatne veci
16.12.2020 - 21:50:47
00
Nikto ti nic nezakazuje, ved toto je uplne smiesny "lockdown"

img.projektn.sk


Naposledy upravil iron.hide dňa 16.12.2020 - 21:58:41, celkovo upravené 1 krát.

16.12.2020 - 21:55:43
01
3 slovom 3... 😀
16.12.2020 - 21:56:05
01
keyboard_arrow_up