Z rodinou sa mozes postretat v kostole alebo v lyziarskom stredisku :)
16.12.2020 - 20:22:53
00
mozno by nas vyliecilo ak by nebol lockdown ale poriadny blackout aspon na 3 tyzdne.... (ano, nemocnice, tel. linky atd maju svoje el. zdroje) .... ale ostatni nech su odkazani sami na seba......... viem, velka facka pre nas by to bola :-) .... ale mozno prospesnejsia jak cokolvek ine :-)
16.12.2020 - 20:29:33
03
firmy s 500+ zamestnancami podľa nariadenia vlády musia testovať zamestnancov, myslím ale že antigénové testy stačia. nás 500 nie je, ale pred chvíľou som sa dozvedel, že už máme pozitívne prípady medzi ľuďmi vo výrobe, s ktorými sme občas v kontakte, preto je to teda. dík za odpovede
16.12.2020 - 20:31:18
00
sorcerer napísal:
firmy s 500+ zamestnancami podľa nariadenia vlády musia testovať zamestnancov, myslím ale že antigénové testy stačia. nás 500 nie je, ale pred chvíľou som sa dozevedel, že už máme pozitívne prípady medzi ľuďmi vo výrobe, s ktorými sme občas v kontakte, preto je to teda. dík za odpovede

daj link na to nariadenie vlady ...
kde vy na tie nezmysly s lto chodite ?
16.12.2020 - 20:32:21
01
aký ti dám link, bolo to v správach´pred pár dňami. googel pomôže myslím

tak nech sa páči
https://www.epi.sk/clanok-z-titulky/od-28-12-sa-budu-musiet-pravidelne-testovat-zamestnanci-v-podnikoch-spravodajstvo-12-2020.htm


Naposledy upravil sorcerer dňa 16.12.2020 - 20:38:39, celkovo upravené 1 krát.

16.12.2020 - 20:33:00
00
ja sa nepytam co bolo v spravach
16.12.2020 - 20:33:17
02
Spravy nie su zavazne, vies o tom? 😁
Testovic moze so Zlatkou povedat ze budes musiet chodit nahaty a usami mavat ale pokial to nie je zakonne a pravne nariadene tak nemusis nic take robit 😉
16.12.2020 - 20:34:35
00
firiem pod 500 ludi je vela a ti urcite testovat nebudu a ani ruska sa tam nenosia.
Gusto0: nemate este elektronicke merace, ze to odcitavaju na dialku?
16.12.2020 - 20:39:50
00
vlastoch napísal:
ja sa nepytam co bolo v spravach


nehnevaj sa kolega, ale za to že si ty niečo nezachytil to nie je pravda, resp. je to nezmysel? sa uvedom trochu a nech sa páči, ak by si náhodou nepostrehol edit môjho predošlého príspevku
https://www.epi.sk/clanok-z-titulky/od-28-12-sa-budu-musiet-pravidelne-testovat-zamestnanci-v-podnikoch-spravodajstvo-12-2020.htm
16.12.2020 - 20:41:18
00
sorcerer napísal:
aký ti dám link, bolo to v správach´pred pár dňami. googel pomôže myslím

tak nech sa páči
https://www.epi.sk/clanok-z-titulky/od-28-12-sa-budu-musiet-pravidelne-testovat-zamestnanci-v-podnikoch-spravodajstvo-12-2020.htm


preco zo seba robis verejne hlupaka ?
to samozrejme kazdy pocul a videl, co odznelo na TLACOVKE ... je tam napisane "od 28. decembra" a zaroven tam odznelo, ze podrobnosti stanovi vyhlaska UVZ

ty si napisal "podla nariadenia vlady firmy musia ..." ... dal si odkaz na nariadenie ? nedal ... lebo take dnes neexistuje ... ani vyhlaska UVZ este nebola vydana ... cize ani dnes taka povinnost pre firmy zatial neexistuje, ale hlavne ze ty tvrdis ze uz dnes maju firmy povinnost ...

sme pravny stat (vraj), ludia, firmy, a aj policajti, sa neriadia informaciami z tlacoviek, ale pravnymi predpismi zverejnenymi zakonnym sposobom ...
16.12.2020 - 20:44:50
01
počúvaj ma ty rypák. áno musia, je to tam jasne napísané. nikto netvrdí že už dnes, skús nájsť v mojom príspevku toto slovo v súvislosti s testovaním firiem nad 500 zamestnancov. všetko prekrúcaš na svoj obraz, s tebou sa nedá normálne komunikovať. imo ľudia čo musia mať furt pravdu sú mierne psychicky narušení
16.12.2020 - 20:51:14
02
sorcerer napísal:
počúvaj ma ty rypák. áno musia, je to tam jasne napísané. nikto netvrdí že už dnes, skús nájsť v mojom príspevku toto slovo v súvislosti s testovaním firiem nad 500 zamestnancov. všetko prekrúcaš na svoj obraz, s tebou sa nedá normálne komunikovať. imo ľudia čo musia mať furt pravdu sú mierne psychicky narušení


TY si tvrdil ze musia uz dnes ... v reakcii na otazku, ci musi ist zamestnanec na test ak ho tam "dnes" posiela zamestnavatel ... a este aj na tlacovke odznelo ze firmy "BUDU musiet ... od 28.12. ... "
a so mnou sa da normalne diskutovat, pokial dotycny nepíse nezmysly ... okrem toho, pytal som link na to nariadenie ktore si spominal, a ty mi posles odkaz novinarsky clanok s odkazom na tlacovku ... :D
16.12.2020 - 20:53:26
01
Slovák anesteziolog je už zaočkovany ... zatiaľ žije 😎 . Už sa aj ja teším a ticho závidím . Dnes som si “ dal predjedlo “ v podobe vakcíny proti chrípke . Teším sa na hlavný chod . A všetci antivaxeri ma bozajte . Verte že dôjde na vás alebo vašich blízkych ...

https://www.cas.sk/clanok/1064319/juraj-dostal-v-skotsku-jednu-z-prvych-ockovacich-latok-proti-covidu-fakty-o-vakcine-od-pfizeru/
16.12.2020 - 21:03:24
00
Chlapci vy ste tak mimo realitu, nikto vo firmach ruska nenosi, to ze zavru obchody ma nulovy vplyv na sirenie za prve potraviny su otvorene kde je milion ludi ale v obuvi sa nakazim, za druhe na ich opatrenia kazdy prdi.
Zakaz vychadzania? LOL to ako ma zastavia? nebol som na ziadnom este a nikto ma nikdy nekontroloval a chodil som kde som chcel. Nikto odom na blby papier nechel lebo ludia ich uz prekukli a kazdy kto ma aspon molekulu mozgu vie ze su tam magori resp, sraci co su posrati z hlavneho magora. Mi akoze niekto zakaze stretnut sa s rodinou alebo ist von? LOL vy ste take ovce ze to ani neni mozne.
16.12.2020 - 21:09:15
00
Prispevok bude skryty za 3...2...1... 😁
16.12.2020 - 21:11:00
03
keyboard_arrow_up