kks ved este ani o tom nerokovali a tu uz su pravidla? cyklistika ma asi vazne nadprirodzeny vplyv

a aj ked som samotar - toto zacina byt dobre psych, kedze aspon pocas sviatkov a volna som sa stretaval s kamaratmi, rodinou. teraz sa zamykame v kancli aby k nam uz nikto neprisiel, vsade okolo sami pozitivni, u rodicov som nebol 2 mesiace a po vcerajsku ani neviem ci tam vobec mam ist.
sa nedivim ze sa to tak siri - ked ludia maju v pazi, to ze bol niekto v kontakte s pozit. sa dozvedam len tak okrajovo, a je zvlastne ze ti ludia niesu ani dohladani ako kontaktky - bud nenahlasene alebo sa nestiha. skor myslim ze nenahlasene.

a mam pocit ze je to uz vsade - nahoda je to nedostat nie dostat.
16.12.2020 - 13:23:26
01
tak mal by to byt finalny navrh o ktorom sa teraz rozhoduje, zatial vsetky tieto finalne veci presli tak predpokladam ze prejde aj tento. Bol by som rad ak by nie ale tak uvidime.
16.12.2020 - 13:30:10
00
tino888 napísal:
a potom tu je este kopa patosu, ako tvoj prispevok alebo kazdy vukov. cas poslat tuto temu do kosa kde patri

nemusíš súhlasiť ale zamysliet sa môžeš. Nemyslím si že ludstvo proste ide spravnym smerom. Prenesene - jazdenie s kamaratmi by malo byt proste dôležitejšie ako nový bike či dom alebo čas na internete. Ludia sú ovela viac podráždenejší, vztahy povrchnejšie ak vôbec nejaké ako v minulosti. Vidiet to aj kolko ludí chodí psychologom resp potrebuju ho možno aj ja:) myslím, že konzum tomu nepridáva. Som si pozeral minulý týžden statistiky kolko času travím na internete až som sa zhrozil. To je další zlý faktor
16.12.2020 - 13:30:14
02
sapiens sa pomaly ale isto zacina menit na technicus..z toho by som vycitky nemal
16.12.2020 - 13:36:33
01
Fakt sa mi nechce googlit, z ktoreho tajneho zdroja to nas generator nahodnych volovin vytiahol. Ale odkedy si sem zacal linkovat statusy kotlebovskych poslancov, tvoja kredibilita sla uplne do *** a cudujem sa, ze tvoje trollovanie este niekto cita. A si bez prepacenia hlupak ak si myslis, ze v case, ked bola jedna covid sanitka na xy okresov jej posadka sedela v bufete alebo cestovala 3km za 40 min. Boze aspon stipku rozumu si mal nadelit aj takymto stratenym existenciam.
16.12.2020 - 13:45:58
04
scarinko ja by som bol rad keby ano a platnost od dnesnej polnoci, dalsia znama s celou rodinou pozit. a kazdy sa nakazil niekde inde.
16.12.2020 - 13:46:23
00
double napísal:
nemusíš súhlasiť ale zamysliet sa môžeš. Nemyslím si že ludstvo proste ide spravnym smerom. Prenesene - jazdenie s kamaratmi by malo byt proste dôležitejšie ako nový bike či dom alebo čas na internete. Ludia sú ovela viac podráždenejší, vztahy povrchnejšie ak vôbec nejaké ako v minulosti. Vidiet to aj kolko ludí chodí psychologom resp potrebuju ho možno aj ja:) myslím, že konzum tomu nepridáva. Som si pozeral minulý týžden statistiky kolko času travím na internete až som sa zhrozil. To je další zlý faktor

ved ohladom konzumu ja s tebou aj suhlasim, tu nejde o to. Patosom som myslel to ako to popisujes, ved s tym sa da vedome bojovat, ty si nemusis kupovat nove veci kazdy rok, ja podla toho aj zijem. A to porovnanie ze vztahy su povrchnejsie ako v minulosti a ze teraz kazdy potrebuje psychologa tak to je blbost. ludia su rovnaki len ty starnes a beries veci inak. kazdy stary clovek 5000 rokov dozadu by ti povedal ze za jeho mladi bolo vsetko inak a vztahy boli mravnejsie :D
16.12.2020 - 13:57:54
01
Gusto ja musim zajtra pre jednu zasielku do obchodu tak mi to velmi nevyhovuje
16.12.2020 - 14:00:36
00
Od soboty zakaz vychadzania.
16.12.2020 - 16:17:55
00
double napísal:
@lto myslel som si že je to tu trocha iné. Tak ako kolegyne trapi to,že nemajú nové handry a nemôžu ist spravit nechty tak tu trapi to že nemajú tie najnovšie komponenty pod stromčekom. Dnes už dvojročný bicykel je starý a treba ho vymenit lebo na tom novom budeš rýchlejší. A treba mat hned dva alebo tri bicykle:) stačí pozriet bazár kopec ročníkov 2019. Obmedzit sa na jeden 10 ročný bike sa už jednoducho nedá. To píšem samozrejme aj o sebe. Proste sú dôležitejšie veci ako laska vztahy život či zdravie samozrejme pokial o ne neprídeme a možo aj ak prídeme ludom je jedno.

Bolo, ale zacalo sa to menit aj tu, nejaky ten rok, koreluje to asi s tym, ako zacali ludia odchadzat a mazat sa. Tento proces sa zacina urychlovat a je celosvetovy. Viac stastia je v davani, nez v prijimani , ale vyzaduje to nesebeckost.

edit: zase fop :/
16.12.2020 - 16:35:13
01
ale hlavne, že kostoly budú otvorené :facepalm:
opäť to postráda logiku...
16.12.2020 - 16:47:02
25
Zase aky mackopes :D O tomto rokovali cely den? Takze okrem toho, ze nebudem moct ist napr. do Nayu sa nic nemeni. No to je lockdown ako "prase". A tie bubliny...
16.12.2020 - 16:50:38
06
Matovič sa našiel. Posťažoval sa na samostatnej tlačovke, že mu neumožnili vás otestovať, tak máte LD a odišiel.
Tento LD je taký všelijaký. Bubliny sú síce aj v iných krajinách, ale nikto to nebude dodržiavať ani neskontroluje. Proti spusteným vlekom nič nemám, ale aj v porovnaní s inými krajinami u nás cítiť vplyv vlekára vo vláde. Kostoly je zbytočné komentovať. Ľudia budú zblínať kade tade, vlastne jediné čo sa zmenilo, sú zatvorené obchody.
V januári to vypukne. Ale všade to bude rovnaké. Proste cez Vianoce ľudí nikto neudrží doma.
16.12.2020 - 17:02:35
01
Zákaz vychádzania, ktorý vlastne ani zákazom vychádzania nie je...
16.12.2020 - 17:06:58
04
a ešte zajtra a pozajtra rabovačka hypermarketov a obchodov, tam sa to bude šíriť jedna radosť
16.12.2020 - 17:11:58
03
keyboard_arrow_up