Koho budem volit - VOLBY 2020

Anketa bola ukončená dňa 15.02.2020 - 21:25:25

Smer 2% [ 9 ]
ĽSNS 6% [ 30 ]
PS/Spolu 18% [ 87 ]
Za Ľudí 15% [ 70 ]
OĽANO 19% [ 91 ]
SME RODINA 3% [ 14 ]
KDH 3% [ 16 ]
SaS 21% [ 99 ]
SNS 1% [ 5 ]
MOST-HID 1% [ 3 ]
Dobra Voľba 1% [ 4 ]
VLASŤ 4% [ 17 ]
Iné 6% [ 27 ]
Celkový počet hlasov : 472
tak strašne chorý Pelle vraj letí v stredu do Moskvy,žiadny div-robiť fackovacieho panáka v prevolebných debatách,to by zložilo aj koňa:
https://dennikn.sk/1769590/newsfilter-este-to-nikto-nikdy-nevzdal-tak-ako-smer-a-sns-pred-tymito-volbami/?ref=tit1
24.02.2020 - 21:24:30
00
Hosť napísal:
Ja som ho videl len 3 sekundy, ale ako si potlapkal rukou po bejzbalke, to je chore. Preco neukazuje dobro na sposob ako matka Tereza?
Je vidno ze ho mas rad, kvoli odporu voci smeru.

„Je krásné vidět chudé a nemocné, jak trpně přijímají svůj úděl a trpí jako Kristus o pašijích. Svět je jejich utrpením bohatší,“ řekla matka Tereza při rozhovoru britskému novináři Christopheru Hitchensovi.
24.02.2020 - 21:34:58
06
https://volby.sme.sk/parlamentne-volby/2020/i/volebna-kalkulacka
dajte si test.
24.02.2020 - 21:35:43
01
marecej napísal:
„Je krásné vidět chudé a nemocné, jak trpně přijímají svůj úděl a trpí jako Kristus o pašijích. Svět je jejich utrpením bohatší,“ řekla matka Tereza při rozhovoru britskému novináři Christopheru Hitchensovi.

Tak tak... https://invivomagazin.sk/vyzbierala-miliony,-no-umierajucich-nechavala-trpiet-mytus-o-dobrotivej-matke-tereze_397.html
24.02.2020 - 21:36:51
03
o to sa tak hlboko nezaujimam. o matke Tereze som videl len film. Ide mi o podstatu riesenia dobra. Nie co bolo v zakulisi.
24.02.2020 - 21:40:45
00
To bolo naozaj, nie v zakulisi.
24.02.2020 - 22:10:56
00
Hosť napísal:
ani najhorsieho zlodeja nemozeme bit. Ani len v symboloch. O to sa postara Pan Boh. Treba ukazat dobro.


Pred par mesiacmi si tu bagatelizoval obete komunizmu a schvaloval prenasledovanie veriacich za bolsevika, tak co tato retorika ma zrazu znamenat?
24.02.2020 - 22:18:42
05
Ale vo filme to nebolo.
Prenasledovanie nikoho som nikdy neschvaloval. Ja som obhajoval komunizmus iba zo stranky, ze pridem na urad, dostanem pracu, odbrusim 400 valcekov a pojdem domov, ktory dostanem od fabriky a nemusim sa starat o zohnanie prace ani kupu domu.
24.02.2020 - 22:27:20
00
..., dobrovoľne (!!!) vlezie do tohto vlákna, a potom si jachá mazať profil ...


Ak sa to nahodou tykalo mna, tak si to moje P.S. a mazanie nie celkom pochopil. Keby som to isiel spravit kvoli tejto teme, tak ho zmazem hned. Prave kvoli tomu, ze som do nej vliezol, ho este nemazem.

V zivote je to tak, ze clovek a veci sa nejako vyvijaju, a tak, ako mi toto forum davalo kedysi velmi vela (dakujem!) a ako som kedysi volil nejake strany a ludi, tak dnes cerpam informacie z inych zdrojov a tie strany nevolim a ich predsedov bytostne neznasam.
24.02.2020 - 22:58:49
00
neviem koho sa to tykalo a je mi to fuk
24.02.2020 - 23:08:55
00
Hosť napísal:
Ja som obhajoval komunizmus iba zo stranky, ze pridem na urad, dostanem pracu, odbrusim 400 valcekov a pojdem domov, ktory dostanem od fabriky a nemusim sa starat o zohnanie prace ani kupu domu.


Strasne rad by som vedel, ci si to zazil alebo si si nechal od niekoho rozpravat rozpravky. Nechodilo sa na urad, urad ti pridelil pracu. Odbrusil si si 400 valcekov, ktore potom urad daroval Vietnamu. Dom si si nekupil, mohol si si ho postavit z toho co si si nakradol na stavbach. Tehly, malta, vapno, piesok, farby, kachlicky, potrubie ... to si myslis, ze sa dalo kupit? Toto mohlo fungovat len preto, ze sa nic neudrziavalo, priroda, domy, mosty, cesty, ludia - vsetko hnilo a preto to raz muselo padnut. Skus sa zobudit. Toto vsetko samozrejme bolo inak ak si patril medzi vyvolenych. Ti mali zvlastne vchody do predajni alebo zvlastne predajne a mnohe ine vyhody.
24.02.2020 - 23:20:59
011
nimm_zwei napísal:
neviem koho sa to tykalo a je mi to fuk


OK. Dal si tam tri !!!, tak to vyzeralo, ze ta to dost rozhodilo. Nechcel som byt na vine.
24.02.2020 - 23:31:36
00
Hosť napísal:
o to sa tak hlboko nezaujimam. o matke Tereze som videl len film. Ide mi o podstatu riesenia dobra. Nie co bolo v zakulisi.

tento príspevok vystihuje veeeelmi vela z tvojho prístupu a zmýšlania o veciach.. v podstate o nej (aj o komunizme a aj o mnoho ďalších veciach) vieš úplne prd, len si sem tam dačo zachytil, niekto ti povedal, ale vieš si k tomu primyslieť a dopasovať to svoje a vybavené..

V zivote je to tak, ze clovek a veci sa nejako vyvijaju, a tak, ako mi toto forum davalo kedysi velmi vela (dakujem!) a ako som kedysi volil nejake strany a ludi, tak dnes cerpam informacie z inych zdrojov a tie strany nevolim a ich predsedov bytostne neznasam.

a kto sa nevyvíja rovnakým smerom ako ja je vagabund a papľuh.. všetci ste blázni len ja lietadlo.. amen :)
25.02.2020 - 07:36:01
011
Este niekto, kto si potrebuje pohonit ego? :D
25.02.2020 - 08:07:12
00
pista napísal:
Strasne rad by som vedel, ci si to zazil alebo si si nechal od niekoho rozpravat rozpravky. Nechodilo sa na urad, urad ti pridelil pracu. Odbrusil si si 400 valcekov, ktore potom urad daroval Vietnamu. Dom si si nekupil, mohol si si ho postavit z toho co si si nakradol na stavbach. Tehly, malta, vapno, piesok, farby, kachlicky, potrubie ... to si myslis, ze sa dalo kupit? Toto mohlo fungovat len preto, ze sa nic neudrziavalo, priroda, domy, mosty, cesty, ludia - vsetko hnilo a preto to raz muselo padnut. Skus sa zobudit. Toto vsetko samozrejme bolo inak ak si patril medzi vyvolenych. Ti mali zvlastne vchody do predajni alebo zvlastne predajne a mnohe ine vyhody.

na urad sa slo aby mi urad pridelil pracu,
Ja nepotrebujem dom do osobneho vlastnictva, ale prideleny fabricky byt, za ktory dokazem zaplatit najom, ked mam samozrejme pracu. Nie ako teraz ze nedokazu zaplatit 1izbovy byt 2 ludia s priemernym platom, len preto ze sukromnik ma 4 byty a ryzuje na tom a je z neho milionar a vyuziva exekutora. Je mi jedno kde skoncili valceky. Nam nic do druzstva nevzali, lebo sme nic nemali, naopak sme vsetko dostali. Cestovat sa nam niekde do disneylandov ci do londyna sa nam nechcelo, rekreaciu sme dostali, bicykle sme tiez mali, farebny televizor tiez, za lekara a zubara sa neplatilo, ani sa rok necakalo na vysetrenie, za ucebnice tiez nie.
Taky ako ty co ste mali kravy, polia, traktor a vsetko vam to zhabali a teraz podnikate, mate fyzicky lahku pracu za aspon priemerny plat, to vidite pochopitelne inak. Ze ci som padol na hlavu, ked som siel niekomu robit fusku uplne zadarmo viackrat.

CraObs napísal:
a kto sa nevyvíja rovnakým smerom ako ja je vagabund a papľuh.. všetci ste blázni len ja lietadlo.. amen :)

blazon je ten co ma psychicku poruchu, vy len nemate v niecom vedomosti, informativne, ci zrucnosti fyzicke, alebo komunikativne, tak ako napriklad ja v cudzich jazykoch.


Naposledy upravil zaman dňa 25.02.2020 - 08:56:28, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2020 - 08:49:46
00
keyboard_arrow_up