heh, som si myslela, ze vsetci nan budete plut - aspon mozem mat dobry pocit, ze mam netuctovy vkus :twisted: heh
21.03.2008 - 21:20:15
00
missy ten bike uz tu niekde je - teda medzi vysnivanymi. :-X
ja mam k nemu len ze ako show-bike do vytrinky fajn. do blata ee viem ake je narocne vycistit ovela jednoduchsiu stavbu :?
21.03.2008 - 21:31:31
00
..ten bike uz tu niekde je..

uuups, tja, ospravedlnujem sa za zbytocne zahlcovanie priestoru :oops:
eee, a quasko, keby som si mohla dovolit taky bajk, tak by som si uz najala aj nejakeho "profesionalneho cistica" :twisted:
21.03.2008 - 21:38:06
00
missy o tomto presne snivam byt nieco ako profik plesknut bike do depa nech sa mechanici hraju a ist bezstarostne na banken po pretekoch :-D
21.03.2008 - 21:41:13
00
ja by som chcel tie kotuce Hope :-D ale nikde na slov. alebo v cechach ich nepredavaju :-(


ale predávaju predávaju .. len treba hladať :)

Tak to je podla mna horuci kandidat na "Hnus roka". Twisted Evil


krásne sa na tom jazdí. a to je podstatné.


Djick... Hento nie je schwabach ... Pre laika možno. sice len v detailoch ale nie je to on.
a keby aj bol. tak? :) stým čo si myslím to predsa nič nemá. Do očí mi skor bije maltezák na kazdom da domb ráme.


Naposledy upravil LittleFox dňa 22.03.2008 - 00:21:48, celkovo upravené 2 krát.

21.03.2008 - 23:57:07
00
..ked sme uz pri tych ciernych bikoch.. britsky dizajn:

... dvojca Marina.
22.03.2008 - 00:03:59
00
Djick... Hento nie je schwabach ... Pre laika možno. sice len v detailoch ale nie je to on.
a keby aj bol. tak? :) stým čo si myslím to predsa nič nemá. Do očí mi skor bije maltezák na kazdom da domb ráme.


Aj keby nebol, ale vyzera tak a to mi na odpudenie staci:) Proste je to vec co sa na biky IMHO nehodi. Aj banshee sa uz poucili a maju novy krajsi font..
22.03.2008 - 00:34:37
00
to pismo "MOMENT"
http://www.dafont.com/morpheus.font
22.03.2008 - 00:36:33
00

Aj keby nebol, ale vyzera tak a to mi na odpudenie staci:) Proste je to vec co sa na biky IMHO nehodi. Aj banshee sa uz poucili a maju novy krajsi font..


No ja aj tak stále nechápem ako ťa môže odpudiť niečo take. zato že sa písalo v nemecku schwabachom si nekupis ell-sa? Pokial viem je to neogotické pismo používané hlavne v knihovníctve(tlačená forma). No pocas druhej sv. vojny bolo nahradené za latinku. takže spojovanie si schwabachu s niecim "nazi" je mylné. Môžeš mi teda vysvetliť čo ťa na tom odpudzuje? SS/icq... dosť by ma to zaujímalo.


imho myslím si že aj práve tym fontom je ell-s vynimocny a exkluzívny.
22.03.2008 - 09:38:36
00
...A celkovo je to tak podivne vyskladane...

podivne vyskladane?Preco? :shock:
missy to prepakovanie je fakt hrozne :?
22.03.2008 - 09:58:38
00
ja by som povedal, ze spatnejsie dvojca marina (ten podla mna nieje az taky hrozny). Pre porovnanie Whyte (carbon) vs. Marin (al.):

Prílohy:

Whyte vs. Marin.jpg
Whyte vs. Marin.jpg 81.67 KiB thumb_up0thumb_down

22.03.2008 - 11:12:04
00
teda toto sa mi mooooooooc lubi :shock: :oops:

www.bansheebikes.com
22.03.2008 - 16:49:59
00

No ja aj tak stále nechápem ako ťa môže odpudiť niečo take. zato že sa písalo v nemecku schwabachom si nekupis ell-sa? Pokial viem je to neogotické pismo používané hlavne v knihovníctve(tlačená forma). No pocas druhej sv. vojny bolo nahradené za latinku. takže spojovanie si schwabachu s niecim "nazi" je mylné. Môžeš mi teda vysvetliť čo ťa na tom odpudzuje? SS/icq... dosť by ma to zaujímalo.


imho myslím si že aj práve tym fontom je ell-s vynimocny a exkluzívny.


Nielen to, ze si to podla teba spajam s nazi/skin/hools tematikou (hlavne oni to spajaju) ale to pismo sa mi na technicke veci ako je bike nehodi. Pride mi to gycove. Rovnako ako nemam rad kvazi "kerky" na obleceni a pod... that's all. Proste sa mi to nepaci a nepasuje mi to tam.
22.03.2008 - 18:21:41
00
Musim sa pripojit k Dijckovmu nazoru, to pismo mi tam tiez nesvedci. Grafika biku by mala vyzarovat istu dynamiku a toto pismo to nesplna (prepac, Marecej). Na druhej strane, ak by sa mi takyto bike vlastnostami pacil, nebral by som na to az taky ohlad.
22.03.2008 - 18:32:58
00
Je to len uhol pohľadu,mne sa to písmo páči,možno preto že mám hodne rád históriu a Ellsworth si myslím že patrí k špičke čo sa týka zadného odpruženia,a určo by som neváhal sedlať tento bike keby bola tá možnosť,aj keď si viem predstaviť aj krajší rám pod svojim zadkom :mrgreen:
22.03.2008 - 19:13:15
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up