Nieco podobne sa stalo mne skoro minuly tyzden. Nastrocny vykoseny faganko na golfe si robil na racianskej motokarovu drahu z aut tak som si ho chcel natocit na kameru. Asi to zbadal tak ma nahanal, nieco sa mi snazil kricat stale z okna a na vinohradoch na semafore vystupil a chcel minpri mojich dverach nieco silno vysvetlovat. Mal som zamknute tak mi mohol akurat... Jedine na co sa zmohol bolo ze mi idrel do dveri ale nastastie tam nic nemam. Rozmyslal som ze s tym pojdem na policiu ale na kamere mam nastaveny zly datum tak neviem ci by to bolo nieco platne navyse ho kamera nezachytila do tvare, len auto.
29.03.2018 - 18:30:41
00
..ako sa do hory vola, tak sa z nej ozyva. To na margo toho vieda ;)
29.03.2018 - 18:36:30
00
Luca Botte robi cyklistom medzi vodicmi "dobre" meno. Ale raz nedobrzdi s tou svojou hipsterskou atrapou bicykla bez volnobezky a brzd...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=787353004784041&id=220515918134422
29.03.2018 - 18:57:55
00
Raz mu ten anjel strazny nebude stihat a potom bude tiez v spravach
29.03.2018 - 19:05:30
00
Jezus napísal:

...a sú vo väzbe :y:
29.03.2018 - 19:23:43
05
https://www.facebook.com/groups/doprava.ke.ks/permalink/2082176042025230/ snad vam to pojde
29.03.2018 - 21:34:44
00
scarinko napísal:
Nieco podobne sa stalo mne skoro minuly tyzden. Nastrocny vykoseny faganko na golfe si robil na racianskej motokarovu drahu z aut tak som si ho chcel natocit na kameru. Asi to zbadal tak ma nahanal, nieco sa mi snazil kricat stale z okna a na vinohradoch na semafore vystupil a chcel minpri mojich dverach nieco silno vysvetlovat. Mal som zamknute tak mi mohol akurat... Jedine na co sa zmohol bolo ze mi idrel do dveri ale nastastie tam nic nemam. Rozmyslal som ze s tym pojdem na policiu ale na kamere mam nastaveny zly datum tak neviem ci by to bolo nieco platne navyse ho kamera nezachytila do tvare, len auto.


tiež som zažil trotla ktorý skoro sejmul pani, ktorú som púšťal za račkom cez prechod...bolo ráno tesne po 6tej... ale on sa kkt musí ponáhľať.....

pri zváračáku sme sa aj tak stretli na červenej tak som ťukol do klaksónu a naznačil že to čo bolo? a ďalej sa mu nevenoval....

za figarom vypustil z výfuku hádam viac emisií ako veľká spalovňa za celý deň (vivat diesel s demontovaným DPF filtrom) aby ma predbehol.. pokúsil sa ma zablokovať čo mu na prvý krát nevyšlo a obehol som ho.. o pár metrov mu to už ale vyšlo, zablokoval skoro oba pruhy(autá sa pomaličky poza neho dokázali prepchať ja som tam uviazol... on vystúpil a asi mi chcel dôjsť vysvetliť svoj dôvod na takmer zrazenie tej pani... na jeho smolu auto automaticky zamknuté takže len ***** päsťou do skla.. vrátil sa do auta a išiel predomnou až po odbočku na peknej ceste k lídlu...ja som pokračoval ďalej smer PK...
29.03.2018 - 22:03:05
00
scarinko misopetrovic zjavny deficit kondomov pred 20 rokmi, alebo aj ked Karol Polak zvolal, kiez by sme mali aj my takych k@k@tov, tak ani nevedel, ze uz mame :-D a ti dvaja s tou skalou... rodinna firma :-D
29.03.2018 - 22:21:46
00
Neviem sice o com tocis ale hlavne ze ty si rozumies. Ja som mal na to dovod ze som ho natacal nakolko pri svojich manevroch a hrani sa na Loeba skoro sejmul aj mna. Len je skoda ze mam na videu blby datum, uz by to bolo na policii.
29.03.2018 - 22:37:52
00
Izzy68 v mojom prípade to bol chlapík vo veku 30-40rokov....

nečakal som že krátke zatrúbenie a mimická + gestikulačná otázka že "to čo bolo?" dokáže niekoho vytočiť do nepríčetnosti až na toľko že dokáže na račianskej nebezpečne skrížiť cestu inému autu a dokonca z toho auta aj vyskočiť a ísť si niečo dokazovať..

na jeho šťastie som zabudol SDkartu od kamery v robote z ktorej som sa práve vracal po nočnej domov, v opačnom prípade by to oputovalo rovno na dopravný inšpektorát...
29.03.2018 - 23:45:48
00
No mate vy smolu...
Len taka kontrolna, ako sa nahlasovalo na policii v casoch, ked este neboli palubne kamery?
A ako sa nahlasuje dnes, ked nieco na kamere nemam?
Uplne jednoducho, staci vypoved = popisat skutok, pachatela, nadiktovat ECV.
Zly datum na kamere opravis do vypovede, tak ako nadiktujes ecv, kedze vacsina palubnych kamier pri trochu zhorsenych podmienkach ecv citatelne nezosnima.
Idealne je citat nahlas ecv idiota hned, ako nieco spravi. Mate to na zazname a nemusite si to zapamatat.
30.03.2018 - 08:01:03
07
Hosť napísal:
... v mojom prípade to bol chlapík vo veku 30-40rokov.... ...

Takého Ozembucha nedokázala vychovať vlastná mater, škola, ... proste nikto a Ty to skúsiš?
Tiež som kedysi chcel prevychovať kdejakého lempla, ale už som to vzdal ... verím tomu, že lempl natrafí na ešte väčšieho lempla a nie je krajší pohľad, ako si dvaja zmrdi dokazujú, kto je väčší ... :D
30.03.2018 - 08:32:37
02
...krasny priklad je spominane video, a hrrr sem s minuskami :D
30.03.2018 - 09:06:11
02
heca napísal:
Takého Ozembucha nedokázala vychovať vlastná mater, škola, ... proste nikto a Ty to skúsiš?
Tiež som kedysi chcel prevychovať kdejakého lempla, ale už som to vzdal ... verím tomu, že lempl natrafí na ešte väčšieho lempla a nie je krajší pohľad, ako si dvaja zmrdi dokazujú, kto je väčší ... :D


chvíľu som si myslel že tú pani na prechode nevidel pretože sa mi lepil na riť jak ***** a keď som začal asi 100 metrov pred prechodom pozvolne spomalovať a blikol som pani ktorá teda vkročila do prechodu tak ma ***** obehol a dupol na to...

priznávam ja tam bežne jazdím skoro 70 na tacho... on ešte pridal takže pod 90 nešiel...

pri zváračáku som teda skúsil zatrúbiť že čo to bolo? a kludne by som sa ho spýtal či tú pani nevidel...ale vzhľadom na jeho prudký výbuch a nasledujúce nebezpečné chovanie som radšej len počkal kým sa vyzúri pri mojom zamknutom aute a odíde...

cokupit a policajti by to uzavreli ako tvrdenie proti tvrdeniu...ja som bol v aute sám, on bol v aute sám...ak tam nieje v tých miestach kamera..ktorá tam tuším nieje (sú len na niektorých križovatkách mám taký pocit) tak by asi veľa nevyriešili...

ak si dobre pamätám zo školských čias.. na slovensku platí prezumpcia neviny... takže kýmnedokážeš opak človek je nevinný....
30.03.2018 - 11:50:04
00
scarinko narazal som na to, ze zivot takych a im podobnym mal byt milosrdne odobraty v kaucukovom obale (guma, sprcka, kondom)a trvat par minut, nez ich kysle prostredie celkom neznici... A ak sa to nestane, tak potom ako pisal heca.
30.03.2018 - 14:01:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up