Počuj, Prehadzovač, teraz si si to tu posral... Vieš, čo tu bude zajtra príspevkov proti tebe?
Ja síce tiež radšej počujem svišťanie poriadne nafúkanej galusky na asfalte ako mlaskanie blata pod tlstými gumami, ale som tolerantnejší - myslím si, že cesta je základom cyklistiky a ostatné druhy sú len nadstavbou....


sranda musi byt...po horach mam odjazdene dost a to stym posedom a jazdou mas pravdu...raz to bol oaj vo vele vysvetlovane ako jazdit...to ma dost pobavilo asi ako recept na spravnu chodzu :lol:
baba je naj rad si na nej zajazdim :D
ale aj certovica je fajn ale hlavne z liptovskej strany mi prisla narocnejsia aj ked to bolo mozno uz aj tou unavou...a na strbske sa ide zle to je fakt..jak vyvalalo tie stromy clovek furt vidi tu cestu predsebou :evil:

aka je tu vlastne povodna tema? :lol: myslim ze sme sa dostali hlboko OT
17.03.2008 - 22:03:55
00
u nás jediný fajn kopec je cesta slobody v tatrách až na štrbské, ale sa mi to zdalo nejaké slabé.asi som veľmi dobrý :D inak tu ešte máme pár kopčekov na severo- východe, ale ta kvalita asfaltu je na zaplakanie.aj v tých tatrách.
a aby som enbol tak OT tak nič iné ako bazar v tej cene by som nebral.sám mám za 9000 jazdenú meridu 905 starší ročník, ale na moje potreby uplne postačuje.
17.03.2008 - 22:14:43
00
no v tatrach som jazdil akurat tak popri ciernom vahu ale neviem ci je tam kvalitny asfalt na galusky.
18.03.2008 - 15:12:17
00
JAro ked slapes z Podolinca na Strbske tak to si fakt dobry. :)
18.03.2008 - 15:18:53
00
keyboard_arrow_up