ako sa vysporiadat s road rage... :-)
18.12.2017 - 08:47:56
026
on jedneho trafil :D:D
18.12.2017 - 13:11:57
00
Kazda druha ludovka ma uchylny podtext a tie ostatne su o chlaste.
Su aj take co sa s tym moc neseru, ked netreba si nic domyslat.

https://www.youtube.com/watch?v=eIf6VHXS-SA
https://www.youtube.com/watch?v=j5RBkAgrb-Y
18.12.2017 - 14:18:38
00
Marian Labuda - pichni (silvester 1968) thumb_up0thumb_down



18.12.2017 - 17:29:41
03
Pár starých důchodců se vydal na výlet na místo kde se kdysi dávno poprvé potkali. Sedí v kavárně a hovoří:
„Pamatuješ si jak jsme se tu před 50 lety setkali? Následně jsme odešli z kavárny, zahli do boční uličky a zezadu jsem tě přetáhl?“
„Samozřejmě, pamatuji si na to velmi dobře zlato.“ Odpověděla babka.
„Nu, kvůli památce na staré časy, pojďme tam znova a já tě opět zezadu přehnu.“
Pár zaplatil účet a opustil kavárnu. Mladý muž sedící blízko nich celou debatu slyšel, smál se a pro sebe si pomyslel, že by mohlo být vtipné sledovat, jak si to důchodci rozdávají. Vstal a šel za nimi. Za chvilku je již z rohu sledoval. Babka si vyhrnula šaty, sundala bombarďáky. Dědek stáhnul nohavice, chytil babku za boky a ta se opřela o plot. Co následovalo dalších 40 minut, byl nejlepší atletický sex, jaký kdy mladý muž viděl. Stařec přirážel jako o život a babka fenomenálně vrtěla pánví. Všude lítaly končetiny, pohyby byly rozmazané a ani na sekundu se nezastavili.
Nakonec zkolabovali a hodinu se nepohli. Mladík stál v úžase. Ještě nikdy nic takového neviděl, ani ve filmu, ani od kamarádů, ani z vlastní zkušenosti. Kvůli tomu co viděl, si řekl, že musí zjistit to tajemství, že i on by se chtěl budoucích 50 let takto hýbat. Důchodci se zatím zotavili a oblékli se. Mladík nabral odvahy a šel za nimi.
„Pane v životě jsem neviděl takovou ***** a už vůbec ne u lidí Vašeho věku. Jaké máte tajemství? Souložili jste takto i před 50 lety?“
Dědek odpovídá: „Synku, před 50 lety v tomhle ***** plotě nebyla elektřina!!!“

----


18.12.2017 - 18:16:20
010
Rumakk napísal:
on jedneho trafil :D:D


aspon 2x co som videl :D
18.12.2017 - 19:49:09
00
Trosku z ineho kraja :)

Chvaliť sja jeden v korčmi: Ja pju lem čerer dny kotry začinajut na T. Ta hneskaľ, Ta zaraň, ...

Zvonit Paraska susidci – „Mar´, ole voz´ na sja toty gačky što nič ne zakryvajut a poľitaj kuščok po zahoroďi!“
- „Ta što ti Paľ na um prišlo?“ prekvaplena susidka
- „Lem iď, bo nijak raz nehodna´m Vasiľa prisiliti žeby pišol kositi zahorodu!“
*
S’imnacat’ročne d’ivča pryjde domiv i hvaryt’: „Mamo, predstavte si, že’m bŷla u dochtor’a, a vin mi poviv, že’m u t’aži.“ „Joj, d’ityno neščastna,“ kryčit’ na n’u maty, „a cholem znaš, že od koho?“ „Ta toto mi dochtor nepoviv.“

Vasiľ palyl na sypancju samohonku i pišol do chyžy po vodu. Vernul sja a na sypancju šandare: „Samohonku palyte? Tu mate papirja i pište svoju vypoviď!“
- „A što mam pisati?“
- „Pravdu jaka je!“
I napisal Vasyľ:
„Vyjdu z chyžy na dver´, smotrju a zo sypancja sja dymit. Dumam suj, že tam horyt. Beru dvi vidra vody i idu hasyty. Prijdu na sypanec a tam dvome šandare samohonku paľat.“

Rusnak v bratislavy pride do orange a skušat prosity po sloveňsky
- prosim si sedem kartu.
- prosim?
- sedem kartu
- vy asi myslite sim kartu.
- hej hej, sim kartu. ja neznal že vy naša

A nejaka hudba k tomu :) https://www.youtube.com/watch?v=Z8NRAvJHy84
18.12.2017 - 20:10:36
015
sim karta :rofl:
18.12.2017 - 20:14:14
07
.

Prílohy:

spidsw.jpg
spidsw.jpg 53.68 KiB thumb_up1thumb_down

18.12.2017 - 22:11:55
020
lto obcas som si to musel precitat druhykrat. sice cely zivot byvam na Povazi, ale rodisko Snina. aj tak som uz asi tretinu na prvykrat nerozumel.
18.12.2017 - 22:38:38
00
Rok som s tromi rusnákmi býval na intraku. Celkom show občas 😂
18.12.2017 - 22:39:59
01
niečo pre pamätníkov :D
18.12.2017 - 23:55:02
07
Ina doba no, ruzove pipiky a hromadne chytanie sa za ruky este nebolo odsudzovane :-D
19.12.2017 - 10:40:33
00
V pátek večer vstoupil do klenotnictví starší bělovlasý muž s krásnou mnohem mladší dívkou, po svém boku.

Klenotníkovi řekl, že hledá pro svou přítelkyni nějaký pěkný prsten.

Klenotník otevřel vitrinu a ukázal mu několik prstenů v cenách od 5 000 do 10 000 Euro.

Starý muž si je prohlédl a odpověděl: - Ne, chtěl bych vidět něco zvláštnějšího.

Klenotník otevřel trezor a ukázal mu překrásný prsten. "Ten je za speciální cenu 40 000 Euro." řekl klenotník.

Kfdyž prsten viděla mladá dáma , vzrušením se jí rozsvítily oči, popadla svého společníka za ruku a její tělo se k němu přitisklo.

Po té starý muž ji ppohladil po vlasech a řekl: " beru to "!

Klenotník se zeptal, jak proběhne platba a starý muž odpověděl. " Šekem. Vím, že se musíte přesvědčit, jestli je můj šek krytý, takže si to zkontrolujte.

V pondělí ráno můžete zavolat moji banku, a zkontrolujte si můj účet, přesvědčte se, že je vše v pořádku a já se pak odpoledne stavím a vyzvednu si ten prsten.

V pondělí ráno rozzlobený klenotník telefonuje starému muži a říká mu: - Na vašem účtu nejsou téměř žádné peníze!

- "!To přece vím " řekl starý muž, "ale musíte mi to odpustit. Díky tomu malému žertu jsem prožil fantastický víkend! Víte, všichni staří nemusí být senilní ....
19.12.2017 - 13:07:20
045
https://www.instagram.com/p/Bc5BG0flxdx/?taken-by=americasgotnotalent

https://www.instagram.com/p/Bc4p600FsUJ/?taken-by=americasgotnotalent
19.12.2017 - 17:59:54
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up