Dijck, ja myslím, že v tomto určite nebude problém, určite sa nemôže urobiť spoločný výjazd pre 30 ľudí vyznávajúcich rôzne typy bikingu. Tú akciu by som skôr vnímal ako camp, kde sa majú večer všetci spoločne potúžiť a na druhý deň si prejsť s partiou rovnakého vyznania primeranú trasu. Inak by s akciou bolo spokojných len pár jedincov.

lepsie by som to nenapisal :wink:


Naposledy upravil charlie dňa 28.02.2008 - 22:46:00, celkovo upravené 1 krát.

28.02.2008 - 22:16:27
00
k tej trase myslim si ze po asfaltovych cestach as trepat nebude treba ale budem sa brodit bahnom :D rad by som presiel tu trasu este predom a skusil nieco vymysliet ale myslim ze to nebude zla trasa ( ta co som navrhoval) len tereba domysliet niektore useky a preto to hcem prejst ...
:arrow: keby mal niekto malo technickych usekov tak ho zavedem pod Maly Krivan a myslim ze si tam uzije :D
28.02.2008 - 22:19:27
00
Dijck, ja myslím, že v tomto určite nebude problém, určite sa nemôže urobiť spoločný výjazd pre 30 ľudí vyznávajúcich rôzne typy bikingu. Tú akciu by som skôr vnímal ako camp, kde sa majú večer všetci spoločne potúžiť a na druhý deň si prejsť s partiou rovnakého vyznania primeranú trasu. Inak by s akciou bolo spokojných len pár jedincov.


Myslim, ze kamen urazu su trasy. Neviem kto to tam pozna natolko aby vedel natrasovat kvalitnu en trasu(napada ma skupina okolo Roba, ale neviem ci by boli ochotni - en sa najlepsie jazdi v skupinakch do 10ludi). Dalsia vec, ze v tak skory datum bude hore na martinkach este snah, takze to fakt bude chciet ekvilibristu trasera aby vyhovel en skupine;)

PS: Littlefox teba neberieme do grupy, pocul som ze mas vyrazne sklony k chreniu:)))
28.02.2008 - 22:27:03
00
dijck no neviem, na Martinkách už teraz zlieza posledný sneh zo svahu, takže ak výrazne neprituhne predpokladám že už tam snehu nebude. minulý rok v polke apríla bolo hore celkom luxusne, snehu ako z dvoch tatroviek a inak nič.
28.02.2008 - 22:30:49
00
Dalsia vec, ze v tak skory datum bude hore na martinkach este snah

na martinkach nebude za 2 mesiace po snehu ani stopa, takze sa tam mozete ist vyblaznit
28.02.2008 - 22:31:59
00
:cry: ja už budem dobrý.
-podhustím si obe kolesá
-poveziem pivá na chrbte.
-dám si dolu strednú placku
:lol:


inak, to je relatívne čo ty považuješ za kvalitnú en trasu za ktorou pricestujes. je zaťažko vyhovieť tvojím naročným požiadavkam.


-mne stačí aby to malo sinusoidný profil a je to vpohode.
28.02.2008 - 22:33:27
00
Tak sa mi vidí, že niektorí to žilinské okolie nepoznáte až tak dobre ako si myslíte (teda najmä tí, čo tu nebývajú). Na martinkách tento rok v apríli budete maliny oberať a možností na vybláznenie pre všetky krvné skupiny vám katko vymenuje neúrekom, aj keď je pravda, že pre tie endurká nemusí byť Varín až tak výhodný a musel by nejaký tel kilometrík prejsť autom.
28.02.2008 - 22:40:34
00
Ak je tak, tak nevidim problem sa zucastnit:) Este prehovorit miestnych enduristov a moze sa ist:)

LF: OK, dam Ti zavazie v podobe fotaku + objektivy:) Vezmi si velky ruksak...
28.02.2008 - 22:42:28
00
Ináč ak by sa chceli vyblázniť nejakí čistí extrémisti, možno by mali zvážiť aj nejakú inú možnosť v okolí, pomerne rýchlo dostupnú autom.
28.02.2008 - 22:45:01
00
Ak je tak, tak nevidim problem sa zucastnit:) Este prehovorit miestnych enduristov a moze sa ist:)

LF: OK, dam Ti zavazie v podobe fotaku + objektivy:) Vezmi si velky ruksak...


As you wish, Master.


Na martinkách tento rok v apríli budete maliny oberať a možností na vybláznenie pre všetky krvné skupiny vám katko vymenuje neúrekom


Mali by sme brať v uvahu takisto to kolko bude "navigátorov" znalých okolia, ktorí nás povedú cestou necestou. kto sa obetuje a pojde na "light" alternatívu. kto pojde s "hard-istami" atď. Myslím, že nebude možné robiť XY alternatív a "tvorivých" skupiniek a stym spojených XY trás. Organizačne to bude hmmm....


Naposledy upravil LittleFox dňa 28.02.2008 - 22:52:24, celkovo upravené 1 krát.

28.02.2008 - 22:45:29
00
Ináč ak by sa chceli vyblázniť nejakí čistí extrémisti, možno by mali zvážiť aj nejakú inú možnosť v okolí, pomerne rýchlo dostupnú autom.


Straník? Mne pridu martinky ako ideal, uz som tam bol a pacilo sa. Sli sme od zilinskej strany na velku luku - mincol - polom.
28.02.2008 - 22:52:18
00
To máš pravdu, ale každá trasa sa skladá z rôznych úsekov. Na niektorých ja musím niesť bike v rukách a obísť zjazd, inde musí AMENák tlačiť hore kopcom, chuťovku si treba vytrpieť 8)
28.02.2008 - 22:53:57
00

Straník? Mne pridu martinky ako ideal, uz som tam bol a pacilo sa. Sli sme od zilinskej strany na velku luku - mincol - polom.


No chodila mi po rozume aj taká Terchová, Rača alebo ..., možností je viacero.
28.02.2008 - 22:55:53
00

kto pojde s "hard-istami" atď. Myslím, že nebude možné robiť XY alternatív a "tvorivých" skupiniek a stym spojených XY trás. Organizačne to bude hmmm....


Aku dlhu trasu si cca predstavujes:> Lebo na martinkach das 30-40km a mas dost:) Teda, mam dost.
28.02.2008 - 23:06:30
00

Aku dlhu trasu si cca predstavujes:> Lebo na martinkach das 30-40km a mas dost:) Teda, mam dost.


Tie posledné tri slová su dosť dôležité :D

V podstate mi to je jedno pokial spravím pekných 40 kilometrov v martinkách budem rád. nikdy som tam nebajkoval. Ale pokial si čo ja viem napríklad Katko zmyslí: "pojme dať 90-tku smer terchová" tak prečo nie.
Ja som variabilný.

No ked bole ešte reč o jednej trase tak som pomýšlal na niečo kolo tych 65-70. tažko to porovnať. iny bajk, iny styl jazdy,ine trasy. tuna u nas ked ideme na echt vylety tak pod 70 to malokedy ide.
Ked už, tak nech to stojí za to
28.02.2008 - 23:14:11
00
keyboard_arrow_up