Vikino..presne moj pripad.frajer vo fabii ma vytlacil az na obrubnik a ked som ho potom zacal nahanat,tak mi ukazal fuckera a zdrhal 70kou prec..takisto hrdina kym sedel v aute :-)
02.08.2017 - 22:05:27
00
Tito idioti to maju ošetrené tak, že jazdia v skupinkachpo2-3. Foto EVC vela nepomože sú skoro nečitatelne.

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 2.34 MiB thumb_up0thumb_down

02.08.2017 - 22:36:10
00
Skoro necitatelna znamena priestupok. Kazdopadne na nejakom zapadnutom fore o bikoch napravu nedosiahnes, ries to s PZ alebo zhotovitelom stavby.
02.08.2017 - 23:30:35
01
Nie EVC, ale EČV. Evidenčné číslo vozidla.
03.08.2017 - 00:41:31
00
No jo, motorkari...

Dashcam Captures an INSANE Motorcycle Accident thumb_up0thumb_down
03.08.2017 - 02:18:32
01
no, jo...ale co robil ten blb v pravom pruhu???? A ten s kamerou, sa venoval natacaniu namiesto toho, aby odtial zmizol, pretoze motorkar by to stojace auto obehol. Samozrejme, motorkar mal vysoku rychlost.
Zaujimave je, ze motorkari v 99% havaruju preto, lebo nejaky mantak urobi chybu...bud im neda prednost, ale sa moce tam, kde nema....a na to doplacame aj my cyklisti....proste auta maju svoj svet a motorky a bicykle tam zjavne nepatria :-(
03.08.2017 - 11:02:28
00
to že obiehal po strane ktorou je zakázané ... to ignoruješ zámerne?
03.08.2017 - 11:06:22
06
RTB: Najhorsie je, ze to co si napisal myslis vazne. :) No co asi robilo odstavene auto na dialnici? Zeby bolo pokazene? A co asi robilo to auto za nim? Zeby cakalo, kym sa uvolni vedlajsi pruh, aby mohlo pokracovat v jazde? A chybu v tomto pripade spravil len a len motorKAR, nikto iny...
03.08.2017 - 11:07:25
04
RTB pochybujem ze sa venoval natacaniu, je tam aj zadny pohlad, normal kamera... mne to pride ako keby pri nom zastavil umyselne, asi pomoc kamosa, cestarov, bohvie ked mal kameru vpredu aj vzadu.... kazdopadne motorkar siel rychlo a prechadzal zo stredneho pruhu do praveho ako blazon, pozri zaciatok videa.... ja v tom vidim cisty idiotizmus motorkara, takto sa zahravat s ludskym zivotom spolujazdca a samozrejme aj inych na ceste, niektory si neuvedomuju ze na motorke nie je vobec chraneny plechmi ako v aute a ze ma mat zodpovednost hlavne za spolujazdca vzadu...

len dufam ze po tom skaredom pade sa este postavili na nohy...
03.08.2017 - 11:12:14
00
Jezus ale mne to pridu ako cestari, mozno.... pretoze vodic mal dost casu auto obehnut keby chcel.... a mal kameru aj vzadu, to nema kazdy, dialniciari hej....
03.08.2017 - 11:13:35
00
jezus - v tomto pripade ano, no velmi casto su to chyby vodicov aut, co zabija motorkarov. No ovce vsetkych motorkarov hadzu do jedneho vreca a vzdy vidia chybu len u nich.
03.08.2017 - 11:14:41
00
Rumakk: Nezastavil umyselne. Neskoro si ho vsimol a nemohol sa uz preradit dolava lebo tam boli auta, tak musel zabrzdit a cakat na uvolnenie pruhu. Ziadny cestar. A ti motorkari nemali sancu prezit...

iron: Casto je chyba na strane vodicov aut, ale tu riesime predsa konkretny pripad, kde vodic ziadnu chybu nespravil.
03.08.2017 - 11:16:26
00
iron.hide jazdil som na motorke, sice castejsie ako spolujazdec a mozem iba potvrdit, ked nie je motorkar mlady nevyblazneny blb tak ta castejsie ohrozia ostatny vodici...

Jezus nepoznam nikoho kto by mal kameru aj vzadu... ale neviem no... moze byt ze nezastavil umyselne...
a ci prezili, bohvie,... jeden znamy sa vystrieskal pri 160km/h na motorke a postavil sa na vlastne hned.... sice to bolo na okruhu a mal sa kde smykat, tocit, krutit... ale je to asi pripad od pripadu... kazdopadne je mi ich luto...
03.08.2017 - 11:21:51
00
Nehoda je spravidla výsledkom viacerých faktorov. Toto je mimochodom ľavostranná premávka, takže auto bolo odstavené pri stredovom pruhu, čo je nezvyčajná poloha – to prispelo k prekvapeniu všetkých zúčastnených. Vodič pokazeného buď nemohol alebo ani neskúšal odstaviť vozidlo na krajnici. Nedal (možno nestihol) výstražný trojuholník. Prekážka v najrýchlejšom pruhu predstavuje vždy obrovské riziko, autor videa sa ho pokúšal obísť stredovým pruhom, motocyklista odstavené vozidlo do poslednej chvíle nevidel a myslel si, že sa prešmykne popri zvodidlách. No a pri tej hustote premávky bola rýchlosť jeho jazdy úúúplne neprimeraná, odniesla si to chuderka aj jeho spolujazdkyňa.
03.08.2017 - 11:23:25
01
https://www.youtube.com/watch?v=1W0XALfPP4c asi poznate uz kazdy... ale pekne nechutne pobozkanie si vlastnych guli.... pfuj....
03.08.2017 - 11:28:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up