...a dopytu :lol:
17.02.2008 - 10:19:41
00
Chris neverim všeto je to len otázka ponuky :P


Tak to si tu ponuku neviem predstavit ani vo svojom najerotickejsom sne
17.02.2008 - 10:37:59
00
to ja si zase viem :twisted:
17.02.2008 - 13:13:52
00
no ludia nechce sa mi citat tych 30stran drystov ale chcel yb som vediet kde to stretko bude aby som sa mohol prist pozriet nas podobne postihnutych ako som ja takze ak je iste kde sa ide a kedy tak mi napiste SS ak sa niekomu chce alebo napiste aj sem diky fakt nemam cas vsetko citat.
17.02.2008 - 22:58:08
00
tak si prečítaj aspoň názov témy
17.02.2008 - 23:01:07
00
to akoze Varín? to nieje stred slovenska.stred slovenska vychdza presne v Osrblí neviem či to niekto poznáte ale presne tam Varín je dobre od stredu daleko
17.02.2008 - 23:04:07
00
ale je blizko zeleznicneho uzla Slovenska cize Ziliny a je to najvhodnejsie meisto takze neries a pridi ak chces vacsina bikerov chodi vlakom nie?
17.02.2008 - 23:07:41
00
no prvotna uvaha bola v strede slovenska ale toto je na okraji slovenska darmo ze to je na zeleznicnom uzli ale si zober ze z vychodu tam nikto nepride je to moc daleko pridu len okolie blavy a BB kraj :arrow:

no ale keby to bolo na donovaloch tak by som to bral ziadne vlaky proste vyslapes si to hore aspon
no ako vidim spravim dalsi nevrh niekedy v lete na donovaly aby ste sa neflakali len po rovinach :lol:
17.02.2008 - 23:10:46
00
slapat budeme aj my a ideme na stretko nie na nahananie vyskovych metrova a kilometrov tie si kazdy nahana sam v priebehu roka tu ide skor o nieco ako spoznat ludi a pokecat si a pobavit sa
17.02.2008 - 23:44:48
00
no prvotna uvaha bola v strede slovenska ale toto je na okraji slovenska darmo ze to je na zeleznicnom uzli ale si zober ze z vychodu tam nikto nepride je to moc daleko pridu len okolie blavy a BB kraj :arrow:

no ale keby to bolo na donovaloch tak by som to bral ziadne vlaky proste vyslapes si to hore aspon
no ako vidim spravim dalsi nevrh niekedy v lete na donovaly aby ste sa neflakali len po rovinach :lol:


neboj, prideme aj z vychodu, prave preto, ze staci sadnut na vlak a v Ziline nas to vypluje
18.02.2008 - 08:15:40
00
no ako vidim spravim dalsi nevrh niekedy v lete na donovaly aby ste sa neflakali len po rovinach :lol:


banan, navrhujem vziať si mapu SR a nájsť Varín. Ak je podľa teba Malá Fatra alebo Kysucká vrchovina rovina tak potom je zázrak, že vôbec dokážeš zapnúť PC :oops:
18.02.2008 - 08:19:44
00
Sa nesmej, mapu mal polozenu na stole a bola cela rovna, nikde ani kopcek :wink:
18.02.2008 - 08:23:54
00
Sa nesmej, mapu mal polozenu na stole a bola cela rovna, nikde ani kopcek :wink:


:lol: :lol:

no prvotna uvaha bola v strede slovenska ale toto je na okraji slovenska darmo ze to je na zeleznicnom uzli ale si zober ze z vychodu tam nikto nepride je to moc daleko pridu len okolie blavy a BB kraj :arrow:

no ale keby to bolo na donovaloch tak by som to bral ziadne vlaky proste vyslapes si to hore aspon
no ako vidim spravim dalsi nevrh niekedy v lete na donovaly aby ste sa neflakali len po rovinach :lol:


predpokladam, ze z Vychodu tam pride zasluhou ZSR minimalne 10% cyklistov :idea:
18.02.2008 - 08:52:03
00
no ludia nechce sa mi citat tych 30stran drystov ale chcel yb som vediet kde to stretko bude aby som sa mohol prist pozriet nas podobne postihnutych ako som ja takze ak je iste kde sa ide a kedy tak mi napiste SS ak sa niekomu chce alebo napiste aj sem diky fakt nemam cas vsetko citat.

no prvotna uvaha bola v strede slovenska ale toto je na okraji slovenska darmo ze to je na zeleznicnom uzli ale si zober ze z vychodu tam nikto nepride je to moc daleko pridu len okolie blavy a BB kraj

no ale keby to bolo na donovaloch tak by som to bral ziadne vlaky proste vyslapes si to hore aspon
no ako vidim spravim dalsi nevrh niekedy v lete na donovaly aby ste sa neflakali len po rovinach .

:shock: :shock:
:arrow: pozri si nazov temy :idea:
- ZA je pre vsetkych rovnako blizko (aky je rozdiel do ZA z KE a z BA???)
- "ziadne vlaky, proste si to vyslapes hore" - to akoze vyslapeme hore zo Senice, z Modry, zo Senca, zo Ziliny, z Kosic ... pekne, ale nejazdime cesty :wink: . na Donovaly sa dostanes len autom :idea: .
bananko, celkom dobre sme sa pobavili :lol:
18.02.2008 - 11:09:45
00
predpokladam, ze z Vychodu tam pride zasluhou ZSR minimalne 10% cyklistov :idea:

Prislo by mozno aj viac, keby termin vyhovoval.
18.02.2008 - 11:20:23
00
keyboard_arrow_up