baroncek napísal:
Minikin,ako vidím,rad sa hrabeš v archive.Ak maš zaujem,pošlem Ti aj životopis,môj aj celej rodiny.Bol by s Teba dobrý eštebak.

Mozno ze neuveris, ale pamatal som si to. Najst to uz nebol problem. A preco som si to pamatal? Asi preto ze uz vtedy som si povedal, ze diskutovat s Tebou o politike (narozdiel od bikovania a trasach v Levocskych vrchoch) nema cenu. Asi sa nezhodneme, mam ine hodnoty ako Ty.
A s tym zivotopisom - ak chces, kludne ho zaves sem. Mne ho neposielaj, nechyba mi.
A ak uz tak hladas pre mna pracovne uplatnenie, tak Ty by si bol zasa "dobry" politik. Najma v dnesnych casoch. Pretoze vidno ze bezdovodne urazat kohokolvek okolo vies a rozdavat z cudzieho by ti nerobilo problem. Najma "svojim ludom" a na dlh. Aj ked nie je z coho, nasiel by si si, koho osklbat.
BTW: "z Teba" a nie "s Teba"
09.11.2016 - 09:57:59
00
Hosť napísal:
necitaj diskusie - je to len zaplava bulsitov od platenych ruskych trollov a jednoduchych rusofilov ktori sa nedokazali po 89tom presadit a ktori vsetky svoje neuspechy zvaluju na sucasny rezim

..milujem ruskú kultúru...nie som platený z Ruska ani iné veci...takže?? :D
09.11.2016 - 11:10:02
00
„Nenávidí novinárov, ženy vníma predovšetkým mačoidne a rád o nich rozpráva nechutné vtipy, pohŕda menšinami, udržuje nadštandardné vzťahy s Ruskom a prehliada jeho negatívne stránky, priatelí sa s autoritárskymi lídrami a obdivuje ich, z inteligencie si vyberá len poslušných a konformných a kupuje si ich priazeň, nahráva bohatým a chudobných balamutí sľubmi, názory mení podľa prieskumov verejnej mienky, rád by budoval na hraniciach múry a oberal ľudí o štátne občianstvo, nechce vpúšťať do krajiny moslimov, nehorázne útočí na oponentov, v geopolitických otázkach sa bežne riadi konšpiračnými teóriami, podporuje trest smrti, zbožňuje atómovú energiu, nezaujímajú ho ekologické problémy, neprekáža mu medzinárodné obchodovanie so zbraňami aj do barbarských štátov, podozrivo financuje kampane, nemá rád Európu a priatelí sa s oligarchami či dokonca mafiánmi. Neuveriteľné, koho si Slováci zvolili!“

Michal Hvorecký odpustí. Áno, aj v Amerike si zvolili "nášho človeka".
09.11.2016 - 11:31:23
03
Hosť napísal:
..milujem ruskú kultúru...nie som platený z Ruska ani iné veci...takže?? :D


takze su len 2 moznosti
bud si robis prdel a svoj prispevok nemyslis vazne (usudzujuc podla smajlika)
alebo si nepochopil pisany text
09.11.2016 - 11:56:39
00
"nas clovek" bola Hillary, Trump je taky Gasparovic s tretinovym intelektom a 10-nasobnym egom
09.11.2016 - 12:08:25
00
prečo prdel??...ja vážne obdivujem ruskú kultúru, je jedna z najkrajších a nám najbližších...takže nevidím v tom nič "zlé".. chvalabohu, že vyhral Trump ale čas ukáže...asi tak ;)
09.11.2016 - 12:33:24
00
neboj sa. je nas viac takych. ale to vies - dnes je in ak na rusko ako take nadavas, znevazujes jeho historiu, alebo len vseobecne rozsirujes hate voci rusku.
09.11.2016 - 12:36:37
03
Hosť napísal:
"nas clovek" bola Hillary, Trump je taky Gasparovic s tretinovym intelektom a 10-nasobnym egom


s tretinovym intelektom Gasparovica? :)

jedine co ma serie na celych volbach je to ze som v noci nestihol kurz 6,0 na Trumpa ked bolo scitanych 70% hlasov na Floride a isiel tam do cela...kym som sa zaregistroval tak bolo zrataych 90% a kurz padol na 2,2...co uz sa neoplatilo risknut vsadit vyssiu sumu :)
09.11.2016 - 12:39:01
00
ja_michalko a jurajc, mal by som taku otazocku...aj ste niekedy v tom krasnom Rusku boli? Alebo este lepsie, stravili ste tam aj nejaky dlhsi cas, nielen ako turisti par dni?
09.11.2016 - 12:44:18
01
Rusi su mili ludia, samozrejme nie vsetci, ruska kultura priniesla mnohe uzasne veci, ale dnes ked hovorime o Rusku tak hovorime o politike krajiny a jej vedenia a o stave spolocnosti - moralnom i ekonomickom. Malokto z obdivovatelov Putina si uvedomuje, ze to nema nic spolocneho s obdivom k ruskej kulture. Mimochodom, kolko je medzi tunajsimi odivovatelmi ruskej kultury obdivovatelov ceskej, polskej, ukrajinskej ci madarskej kultury? V com je ta ruska oproti nasim dalsim susedom uzasnejsia? Neskryvate za obdivom k ruskej kulture aj cosi ineho?
09.11.2016 - 12:55:31
06
perez napísal:
ja_michalko a jurajc, mal by som taku otazocku...aj ste niekedy v tom krasnom Rusku boli? Alebo este lepsie, stravili ste tam aj nejaky dlhsi cas, nielen ako turisti par dni?

osobne som tam nebol. a to je dovod preco musim rusko nenavidiet? citam vela cestopisov od skutocnych ludi, ktori isli objavovat a spoznavat realne rusko, od cyklistov, ktory tuto krajinu presli, alebo cez nu aspon prechadzali. nesli tam kvoli politike ale kvoli krajine. politika nezaujima ani mna. ak by sa dalo, tak by som sa isiel pozriet niekde napr k bajkalskemu jazeru.
ked to otocim - 98% tych antiruskych haterov tiez nikdy nebolo v rusku.
za svoj nazor sa nehambim. a ak ty vidis svet cierno-bielo tak OK. je to voj nazor, neberiem ti ho.
09.11.2016 - 13:30:08
02
prosim ta, nevkladaj mi do ust slova, ktore som nepovedal/nenapisal, dobre? nikde som nespomenul ziadnu nenavist voci Rusku, polozil som len jednoduchu otazku. Dostal som odpoved (ktoru som inak cakal), dakujem.
p.s. myslim ze nik nespochybnuje, ze priroda je v Rusku krasna. O tom vsak nie je rec. Nevadi. A haNbit sa naozaj nemas zaco.
09.11.2016 - 13:43:39
00
ja_michalko napísal:
neboj sa. je nas viac takych. ale to vies - dnes je in ak na rusko ako take nadavas, znevazujes jeho historiu, alebo len vseobecne rozsirujes hate voci rusku.

..ak môžem, tak Ťa nie opravím ale upravím :).."..nie je nás viac ale veeeeľmi veľmi veľa....možno aj viac ako tých "druhých" ...pekný deň prajem, ide sa behať
09.11.2016 - 13:43:48
00
jaro1 napísal:
Ano.....prvykrat v historii sa bude miliardar stahovat do domu po cernosskej rodine :-)

a este si zabudol dodat ze do "štátneho bytíka"
09.11.2016 - 14:20:12
00
Hosť napísal:
prečo prdel??...ja vážne obdivujem ruskú kultúru, je jedna z najkrajších a nám najbližších...takže nevidím v tom nič "zlé".. chvalabohu, že vyhral Trump ale čas ukáže...asi tak ;)

prdel preto, lebo vies, ze tvoj prispevok nijak neneguje ten, ktory si citoval od PhilJ-a, ale aj napriek tomu si sa tam snazil najst nejaky rozpor a ten ti mali ludia nasledne vyvracat tym, ze si ho zakoncil konfrontacnym 'takze??'

ak si to nevedel, tak potom plati to o pisanom texte
09.11.2016 - 14:29:33
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up