Cesky test zimnych pneu. Nove Continentaly TS860 opät (ako takmer vzdy) az podozrivo dobre takmer vo vsetkych ukazovateloch. :)

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/jediny-cesky-test-zimnich-pneu-2016-jake-zvladaji-snih-a-jake-mokro-ci-sucho/
11.10.2016 - 17:38:33
00
Ono to uz kdesi pisali,ze do takychto testov posielali pneu priamo vyrobcovia. Pneu boli odlisne od toho co sa predavalo v maloobchode. Upravene a vylepsene. Takze vysledky testov nula bodov.
11.10.2016 - 17:45:47
00
Ako pise yoyomi na testy vacsinou pridu doslova na mieru urobene pneu. Materialy, presnost, zmes, 100x rontgenovane cize uplne inde ako seriove pneu. Sice vyzeraju rovnako ale su ine.
Je to ako keby bola specialna tour na ktorej by mohli vsetci dopovat :)
Kazdopadne ale z hovna bic neupleties cize ak to nema dobru vzorku tak to nic z tych vylepsovakov nezachrani. Cize aspon nejaka vypovedna hodnota tam bude.
11.10.2016 - 18:15:45
01
Ahojte, prosim ake zime pneu odporucite na Skoda Octavia 2 combi FL (2012)? Gumy 205/55 R16, 80% dialnica / 20% okresky smer hory. Ako citam, vsebecnym recenziam a testom sa tazko da verit - co teda odporucite z nizsie uvedenych?

Good year ultragrip 9
Continental Wintercontact
Bridgestone Blizzak
Vredestein Snowtrac 3/5
Nokian WRD 4
Michelin Alpin 5

Dakujem
17.10.2016 - 10:27:01
00
Ked si online kontrolujem najazdene km auta z inzeratu a pri kazdej EK je uvedene ine ECV,znaci to ze, to auto vystriedalo uz viac majitelov?
17.10.2016 - 10:28:38
01
GY Ultragrip som jazdil....... fantasticke gumy na kazdy zimny povrch-sneh, lad, vela vody, velmi tichucke, ich nevyhoda je cena a tiez ze pokial jazdis v teple (nase slabe zimy) tak sa rychlo stracaju pred ocami..... ale inak spicka
17.10.2016 - 10:33:21
01
yankoo: moze to znamenat a aj nemusi. Moje auto ma uz stvrtu slovensku SPZ a cely cas iba jedineho majitela. Proste dan za SK zakony, kde ju nemozes prevrtat a jazdenie v krajine, kde skoro kazde auto ma tazne - potom mi to na parkovisku raz-dva ohnu a menim za dalsiu.

sliwec: Vsetky su super, ale Nokian su hlavne do velkej zimy a vela snehu. Uz som videl 2 sady, co sa po 3 rokoch rozsusili, na asfalte to robilo zle a jedny dokonca dostali defekt s tym, ze sa bok proste rozpadol.
Vredestein je Holandska znacka a podla toho robia gumy - hlavne na asfalt a lad. Sneh a hory biesu priorita - vyber si co budes jazdit.
17.10.2016 - 10:57:50
00
matko001 napísal:
potom mi to na parkovisku raz-dva ohnu a menim za dalsiu.
Tak ale pismenka na tej znacke ti snad daju tie iste ako predtym :)



yankoo Zmena znacky je zmena okresu, co moze, ale nemusi znamenat zmenu majitela (mohol len zmenit trvale bydlisko) . Pri zmene majitela v ramci okresu sa znacka nemeni.

Ani som nevedel, ze aj EK sa da overit. https://www.seka.sk/mov
Poznal som len TK: http://tkcheck.assecosolutions.sk/ovoz/home.htm
Pre TK treba overovat podla VIN, lebo potom vidis celu historiu a nie len historiu pre danu SPZ.
(VIN si lahko zisti pri prvom hladani podla SPZ).

Zjavne aj pri overeni EK je lepsie zadavat VIN, lebo potom su zobrazene aj detaily kontrol pred zmenou znacky. Pri vyhladavni podla SPZ je to vidiet len ako sumar dole v tabulke.
17.10.2016 - 11:38:51
00
Taka ista stoji cca 130 eur a trva dva dni, nova 33 a je okamzite. Takze mam vzdy novu. Zmenu na poistovni zvladam uz raz-dva.

Aj v prípade straty/odcudzenia iba 1 ks TEČ sa z dôvodu označenia prideleného duplikátu vymieňajú obidve TEČ

Takze tak. Uz som mal
BLxxxDR
BLxxxHF
BLxxxMA

A jednu niekde medzitym ktoru si uz ani nepamatam.
17.10.2016 - 11:57:42
00
V tomto konkretnom pripade z inzeratu je mozne aj to poskodenie, lebo predavajuci spomina prestriekany zadny naraznik a teda mozno sa poskodila aj znacka.
Prezeram ponuky bazarov a je tam aj vela dovazanych jazdeniek.Lenze nemam ziadne skusenosti s kupou ojazdeneho auta,tak rozmyslam ci to risknut.
17.10.2016 - 12:42:27
00
Pokial nemas skusenost, tak mas velku sancu sa popalit.
Mozno by nebolo od veci povedat, ze ake auto kupujes a mozes sa dozvediet viac - ja som sa chystal kupit Tourana a stravil som tyzden na internete hladanim a citanim a viem ake su jeho najbeznejsie chyby a na co sa zamerat.
Striekanie naraznika je bezna vec, ale bezne sa nepise v inzerate, ale hovori nazivo na mieste.
17.10.2016 - 12:51:44
00
cez vikend som mal prilezitost sa povozit na trocha poladenom audi 200 2,2T combi chlopi poviem vam.. urcite to dokazu aj novsie auta ale toto aky malo odpych, tak jaj.. odporucam pozriet nejake videjo na YT bolo to nieco podobne :D
17.10.2016 - 17:58:48
00
yankoo napísal:
.
Prezeram ponuky bazarov a je tam aj vela dovazanych jazdeniek.Lenze nemam ziadne skusenosti s kupou ojazdeneho auta,tak rozmyslam ci to risknut.


určite sú v tvojom okolí ľudia čo sa živia dovozom aut, vyber si niečo na mobile.de a nechaj si to doviezť
nechcú za to až tak veľa peňazí
(ale nie od "turka")
dajú sa tam nájsť rôzne autá
17.10.2016 - 23:31:44
00
Dajú, ale naozaj dobrá kúpa stojí celkom dosť času.

Focusa som bral na prvý pokus, auto z drahších v danej kategórii ( model, rok, motor, výbava a km) a chalanisko priviedol servisáka z fordu, že on tomu rozumie a povie mi presne čo bolo s autom robené

Galaxy ma stál 1500km jazdenia po autách- 10 vrakov, jedno pekné auto čo neštartovalo, jedno pekné ktorému chybala súčiastka a jedno ktoré som kúpil. Hranice s Nemeckom mám cca 150 km od domu, takže tých 1500km je fakt dosť.
17.10.2016 - 23:47:46
00
LL,dikes,prave taku databazu som hladal.
Co znamena od turka?
Tu u nas na okoli som uz videl viac aut dovezenych z Talianska.A kdesi v clanku natrafil na zmienku,ze mozu byt z autopozicovni,co asi nie je vyhra.
18.10.2016 - 14:47:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up