joj ramon, ty si kupil tu jej paradnu raketu :o velmi sa mi ten bajk pacil, ked som ho nazivo videl. Presne nieco take by som potreboval, v dobrom zavidim.
03.07.2016 - 14:10:43
00
iron.hide : ty hlavne potrebujes teleskopku :P
03.07.2016 - 14:38:16
00
cooo?? :D to je tazitko a v zjazdoch by mi to aj tak moc nepomohlo, totiz je to o hlave. Nechciet sa zranit a tym padom nemoct jazdit - to ma pre mna ovela vacsiu prioritu pred rychlejsim zjazdovanim.
Za ten tvoj navrh mam normalne chut ti dat nepacika ;)
03.07.2016 - 14:41:31
00
To skor tebe by sa zisiel nepacik:) Existuje aj možnost jazdit rýchlejšie a bezpečnejšie len treba mat tu teleskopku:)
03.07.2016 - 14:46:47
02
jazdiť rýchlejšie a bezpečnejšie sa dá dosiahnuť zlepšením techniky... teleskopka je zase len spôsob ako oklamať samého seba(niečo ako full) dovolí ti viac...ale tvoja technika zostane stále rovnako mizerná...
03.07.2016 - 14:49:33
00
nie, jedine co potrebujem je taka podobna raketa ako ten Trek Fuel.
teleskopku si mozem akurat tak strcit do zadnej analnej trubky.
03.07.2016 - 14:50:43
01
Ono je to divne ale ta teleskopka naozaj umozni ist bezpecnejsie nemusis mat prdel kde ti dovoli sedlo ale tam kde ho potrebuje rovnovaha .. nie je dolezita len pre hopkacov ale aj pre takych co sa len pomaly ale pohodlne vozia ako ja. Ale chapem samozrejme, ze pre dupaca su to len gramy navrch, tiez som zisiel vsetko v pohode so sedlom v oblakoch ... ale s teleskopkou je to az neuveritelne pohodlnejsie a prijemnejsie
03.07.2016 - 14:58:39
08
problém nieje s tým ak nevieš poriadne prenášať ťažisko a vďaka teleskopke sa citiš bezpečnejšie..to je samozrejme ok a ak ti to pomôže bezpečnejšie zísť kopec kludne si ju tam maj...

problém nastáva vo chvíli keď si človek kúpi fulla alebo teleskopku...zistí že yes môžem ísť vďaka tomu v tom zjazde rýchlejšie...ale už si neuvedomuje že on nejde rýchlejšie kôli lepšej technike ale kôli tlmiču/teleskopke..a v takom prípade ak nastane nejaký problém jeho zlá technika to nezachráni a tlmič a teleskopa tiež nie... neraz som videl človeka na fulle ktorý akonáhle sa v zjazde niečo objavilo v protismere netušil ako zareagovať a pár krát to skončilo vysekaním sa do lesa....
03.07.2016 - 15:04:41
00
misopetrovic: teleskopka nie je vec techniky ale pohodlia. A v pripade ludi, ktori su naozaj velmi vysoki, aj nutnost. Su situacie, kedy nestaci byt za sedlom a treba mat sedlo dole. Atd, atd. .. ale az das konecne tu Rohatku na cestaku, ako si tvrdil, ze nie je problem, potom sa uvidi :) Rovnako ako full nie je vec klamania sameho seba :D .. ajaj, ja tu vidim, ze este podiskutujeme :D
iron.hide: vsak nemusis zjazdovat ako keby ta dive svine nahanali .. staci ist pomaly a na to potrebujes s tym sedlom nieco spravit :lol: .. ja tiez nejazdim dole rychlo a nestojim o zranenia. Nemozes v strom a technickom zjazde sediet na sedle, to ti nepomoze ziaden bajk.
03.07.2016 - 15:05:21
03
misopetrovic: hlavne sa treba trosku povozit vo Fatre a nie v zaprdenych Malych Karpatoch, kde sa skoro vsetko da zist na terennej galuske, potom zmenis na vselico nazor :) A samozrejme nejazdit so sviatocnymi bajkermi. Sedlo sa davalo v zjazdoch dole este ked si ty nebol na svete. Teleskopka je akurat zjednodusenie tohto procesu (ze nemusis zastavovat).
03.07.2016 - 15:07:23
010
Ze som ja nieco pisal..Admin vymaz ten moj prispevok. Komu nieje rady....
03.07.2016 - 15:09:48
00
Tak ja by som si na XC bajk teleskopku tiez nedal :) .. ani za svet. Nespolahlive , vaklajuce sa tazitko. V tom ma iron.hide pravdu :)
03.07.2016 - 15:15:59
01
lto napísal:
misopetrovic: teleskopka nie je vec techniky ale pohodlia. A v pripade ludi, ktori su naozaj velmi vysoki, aj nutnost. Su situacie, kedy nestaci byt za sedlom a treba mat sedlo dole. Atd, atd. .. ale az das konecne tu Rohatku na cestaku, ako si tvrdil, ze nie je problem, potom sa uvidi :) Rovnako ako full nie je vec klamania sameho seba :D .. ajaj, ja tu vidim, ze este podiskutujeme :D
iron.hide: vsak nemusis zjazdovat ako keby ta dive svine nahanali .. staci ist pomaly a na to potrebujes s tym sedlom nieco spravit :lol: .. ja tiez nejazdim dole rychlo a nestojim o zranenia. Nemozes v strom a technickom zjazde sediet na sedle, to ti nepomoze ziaden bajk.


keď ma nasereš tak tam s tým cesťákom vážne vybehnem :lol:
03.07.2016 - 15:17:41
00
Tak to ťa idem provokovať aj ja :D
03.07.2016 - 15:24:03
06
Parada :clap: :clap:
03.07.2016 - 15:26:57
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up