ešte raz, 17mil.britov su náckovia a rusofili??,.....kolko budeme mať prijatých utečencov keď nám nanútia kvóty každý rok??....stratil si nielen mapu,ale aj kalkulačku.A hlavne prestaň tu ludí kádrovať podla toho či sa ti páči ich názor,alebo nie.Na to nemáš ani vek...akurát len drzosť ti zostala.
01.07.2016 - 17:56:38
03
mne je to jasne triki, ja som uz davno vedel ze si putinofil :) a uz aj viem ako budes hlasovat v buducom referende.
01.07.2016 - 18:02:31
00
ty vieš o mne akurát tak velké hovno.A vyprosujem si ,aby si ma ty "nikto" kádroval ako to robili svojho času komunisti ktorých si ty nikdy nezažil.
01.07.2016 - 18:07:10
00
trochu sa prosim mierni, lebo ti vybavim ban.
01.07.2016 - 18:08:08
00
súdruh miernite sa v tej kritike lebo sa to objaví vo vašom kádrovom posudku a pokial viem vaši súrodenci by chceli ďalej študovať však?.....vieš v ktorom roku to bolo???
01.07.2016 - 18:12:29
00
je mi to fuk, jedine co si tu okrem urazok ukazal je, ze teraz je uz kazdemu jasne, ako by si hlasoval v tom referende o slovexite
01.07.2016 - 18:18:12
00
a keby aj hlasoval za "ano" tak co? nebudes sa s nim bavit alebo co? ...vsetci su extremisti, nackovia, rusofili, jednoduche mozgy a neviem co este,.. iba ty si najlepsi, najmudrejsi a iba tvoje nazory su spravne :?:
01.07.2016 - 18:22:55
05
triki napísal:
ešte raz, 17mil.britov su náckovia a rusofili??,.....kolko budeme mať prijatých utečencov keď nám nanútia kvóty každý rok??....stratil si nielen mapu,ale aj kalkulačku.A hlavne prestaň tu ludí kádrovať podla toho či sa ti páči ich názor,alebo nie.Na to nemáš ani vek...akurát len drzosť ti zostala.


Boli to protestni volici ktori chceli vyslat Cameronovi a celej EU velke :finger:, ale sa nejakosi preratali a teraz ked maju odist, tak nikto sa k tomu nema, najvacsi podporovatel Brexitu a vyzyvatel Camerona Boris Johnson odmietol kandidovat na predsedu :rofl:

Nie, tych 17 milionov nie su nackovia a rusofili. Su to debili co hlasovali za nieco bez toho, aby si uvedomovali dosledky. Ked UK vystupi, bude na tom presne tak isto ako doteraz, len nebude moct do nicoho kecat.
Ked chce mat UK pristup na EU trh, bude rovnako platiti percenta HDP ako doteraz, rovnako bude podliehat EU regulacii, a rovnako bude musiet zabezpecit volny pohyb osob.
Absolutne nic tym neziska. Len sa dobrovolne vzdali hlasovacieho prava.

Takze nie, nie su to nackovia a rusofili. Su to debili.
01.07.2016 - 18:24:42
04
nakoniec ta UK ani nevystupi :D :D
01.07.2016 - 18:39:14
00
triki napísal:
ešte raz, 17mil.britov su náckovia a rusofili??,.....kolko budeme mať prijatých utečencov keď nám nanútia kvóty každý rok??....stratil si nielen mapu,ale aj kalkulačku.A hlavne prestaň tu ludí kádrovať podla toho či sa ti páči ich názor,alebo nie.Na to nemáš ani vek...akurát len drzosť ti zostala.

halo uvedomime si ze nackovia a rusofili chcu ist von z nato a take referendum som si v britanii nevsimol. ty mozno ano :)

a cast o EU zhrnul philj...
01.07.2016 - 19:35:15
00
vsak o tom som pisal ... sa hned zacnu spajat uplne rozdielne veci dokopy ako keby to bolo to iste ...brexit je "blbost" ale vsetko zle je aj na nieco dobre ,ako dat najavo tym blbcom v bruseli ze su mimo realitu ...no takto....viem viac skody jak osohu, ale na blbcov proste niekedy ine neplati....
01.07.2016 - 20:01:49
00
nebude žiaden vzťah británia podla vzoru Nórsko,alebo Švajčiarsko.vyjednajú si svoje vlastné podmienky a určite nebudú ťahať za kratší koniec na to je britská ekonomika príliš doležitá,aby ich nejaký úradník poučoval.A ak by sa aj nedohodli tak začnú fungovať podľa WTO a to budú musieť akceptovať všetci v eu.GB je svojim myslením vždy viac mimo európu a bližšie k usa historicky a len sa ten vzťah posilní.Pre slovensko je životne dôležité byť členom nato a nie eu.Vzhladom na ro,že máme neexistujúcu armádu je to jediná šanca na prežitie.Stále čakám na to kedy to pochopia,že armáda je chrbtovou kosťou štátu.Bez armády schopnej ochrániť vlastný štát je dlhodobé prežitie nereálne.
02.07.2016 - 00:43:47
00
Pali65 napísal:
A čo sa týka Británie, ten ich odchod ma na jednej strane neteší, na druhej strane si uvedomujem, že to bola poriadna facka ohľadom smerovania Únie, s ktorým ja osobne nijakovsky nesúhlasím. Obávam sa, že ešte najaká ďalšia podobná facka bude musieť ešte prísť, inak tá korekcia nepríde.


Približne tak. Hoci takém Schulzovi & Junckerovi ani facka nestačí. Povestný k*panec do g*l by bol vhod.

Volne parafrázujúc jedného US komentátora: Reakcie ľavicovej komunity ma každou hodinou viac a viac utvrdzujú, že brexit bol asi správna vec.
02.07.2016 - 01:36:26
00
nimm_zwei Tu som to zhrnul v článku pred hlasovaním: http://niejemijedno.sk/brexit-a-1066/

Keďže tebe treba podľa nicku dávať vždy dva, tak tu je aj reakcia po referende: http://niejemijedno.sk/brexit-a-potom/

A fčúľ sadám na bajk a nechám vás tu napospas s Ficom aj Schulzom...
02.07.2016 - 05:26:08
01
triki napísal:
A ak by sa aj nedohodli tak začnú fungovať podľa WTO a to budú musieť akceptovať všetci v eu.


A ich zakaznici budu musiet akceptovat clo, bezcolne bariery a dvojitu platbu DPH. Good luck s tvojim biznisom v UK. Tvoj tovar sa stal rovnako nedostupnym pre koncovych spotrebitelov, ako tovar z USA alebo Ciny. Snad sa cela tvoja ekonomika preorientovala na vyrobu 2 eurovych Solarstormov :rofl:
02.07.2016 - 09:50:49
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up