ty kks tak to je riadna :swear:
30.05.2016 - 13:01:39
00
Google to ukazuje na 22 km
30.05.2016 - 13:07:30
00
brutal
30.05.2016 - 13:07:32
00
Hľadáme svedkov dopravnej nehody (dnes 7:57) na Odborárskom námestí (starý Avion), kde vodič modrého taxi Škoda Octavia pri cúvaní najprv ohrozil človeka na bicykli a následne po jeho zosadnutí z bicykla ho už ako chodca nabral na prednú kapotu a išiel s ním asi 10-20 metrov. Z miesta nehody následne odišiel. Pokiaľ ste boli v tom čase na mieste a niečo ste videli prosím ohláste sa na info@cyklokoalicia.sk.
30.05.2016 - 13:16:07
00
tam strrtávam autá pravideľne, to viete ... rybári mávajú asi choré nohy :) a minule tu niekto vysvetľoval koľko toho oni potrebujú z auta na breh doniesť .. chudáčikovia
30.05.2016 - 13:16:57
02
iron.hide napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=oBFP4UiwLDQ


Zomrela Ta co to sposobila,ci Ta druha nevinna?Nevies?
30.05.2016 - 13:17:00
00
ved je to tam v komente pod videom napisane...prezila ta, ktora to sposobila...ako zvycajne
30.05.2016 - 13:20:26
00
lapaloma napísal:
tam strrtávam autá pravideľne, to viete ... rybári mávajú asi choré nohy :) a minule tu niekto vysvetľoval koľko toho oni potrebujú z auta na breh doniesť .. chudáčikovia


jj, to sme tu vtedy riesili v suvislosti s rybarmi na jazere Zelezna studnicka. Vraj tam potrebuju vynimku na vjazd, pretoze vsetky svoje paksametle by predsa nemohli priniest MHD alebo na bicykli.
30.05.2016 - 13:25:05
00
A zhodou nahod tychto rybarov a ich "pravo" vyvazat si zadok autom az k vode aj v rekreacnej mestskej zone so zakazom vjazdu pre beznych ludi tu obhajoval ten isty clovek, co tu nadava na cyklistov, ze ako si to vobec dovoluju jazdit v cestnom pruhu ako im umoznuje zakon a nie za krajnicou. Egoisti! A zhodou okolnosti je to ten isty clovek, co ma problem predychat, ak niekto v meste ide autom tachometrovych 48 km/h, lebo on jazdi tachometrovych 58 km/h, lebo to este nie je na pokutu. Vodici jazdiaci pod hranicou MPR su totiz prenho prekazkou, ktora ho zdrzuje a obera o minuty zivota. Egoisti! Ano, vsetci vieme o kom pisem. Pali65. Nesebecky vyzrety dospely tolerantny jedinec.
30.05.2016 - 13:44:21
04
iron.hide napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=oBFP4UiwLDQ


Namerali jej 2,5 promile.
30.05.2016 - 16:24:04
00
chudacik

„Som veľmi smutný, aké šialenstvo sa rozpútalo ohľadom mojej osoby a rodiny. Ľudia mi hrozia zabitím, že mi podpália auto, firmu, posielajú ma do blázninca. Neviem, či títo ľudia majú právo súdiť ma bez toho, aby poznali celú pravdu,“ hovorí so smútkom v hlase vodič z kabrioletu s tým, že sa bojí o vlastný život i o svoju rodinu. „Mám dve maloleté deti, ktoré nespali celú noc. Manželka musela dcérku tíšiť, určite zajtra nepôjdu do školy, lebo sa boja reakcie spolužiakov,“ hovorí Záhumenský.

http://www.cas.sk/clanok/406325/pre-vodica-blokujuceho-sanitku-sa-po-zverejneni-videa-zacalo-peklo-strach-o-holy-zivot/
30.05.2016 - 16:28:27
00
Takže sa na to pozrime. Jezus by si asi mal pozrieť článok, ktorý odkazuje na odborné práce z oblasti dopravného inžinierstva a hovorí presne to, čo som tu pred časom tvrdil. Vedecké výskumy hovoria úplne jasne, že mnou navrhovaný spôsob jazdy spôsobuje štatisticky najmenší počet nehôd.

static.etrend.sk



A potom by som chcel vyzvať pána, ktorý ma tu nazval *****, aby svoje tvrdenie prakticky dokázal. misopetrovic urob si jeden žiletkový švih medzi Šamorínom, Dunajskou Stredou a späť. Nastav si GoPro tak, aby snímalo čo sa deje za tebou. Ukáž, ako sa v tom úseku jazdí 75cm vľavo od čiary krajnice, resp. na pravom okraji jazdného pruhu.

Tiež vyzývam niekoho z tej Légie obhajcov silných zážitkov v cestnej premávke, ktorí sa tu k téme vehementne vyjadrovali, aby si vzal ešte jednu kameru a z nejakých 50-100 metrov (za ním) snímal Petrovičove zážitky. Nech nám teda ukážu, ako sa tu u nás na Žitnom ostrove po ceste č. 63 správne jazdí a ako hlboko sa mýlia tie stovky cyklistov, čo na tejto ceste jazdia po krajnici. Uvidíme, aké všelijaké scény sa tu budú odohrávať, keď si tu jeden hobík bude chcieť podľa rád v tomto vlákne zašportovať.

Som zvedavý, či bude mať niekto guráž svoje navrhované spôsoby jazdy po tejto ceste predviesť a zdokumentovať. Potom dokončíme debatu o tom, koho a ako budeme titulovať.
30.05.2016 - 19:13:33
04
na markíze dávali rozhovor s tým blokovačom sanitky a jasný prípad pre chocholouška, má toho už na rováši viac.
30.05.2016 - 19:42:20
00
Americkí vedci dokázali....sorry Pali, ty si inak asi celkom fajn typek ale akonahle sa prejde k téme o vodicoch, šoférovaní a pod. stáva sa z teba mávnutím zázračného prútika strašný magor. Druhý koment v diskusii k tomu článku to vyjadril úplne presne. V civilizovanej spoločnosti ľudia pravidlá dodržiavajú, tí slabí, hlúpi, asocialni a pod. hľadajú výhovorky prečo ich dodržiavať netreba.
30.05.2016 - 19:51:26
01
astro Možno som sa len profesionálne musel zaoberať otázkami manažmentu a bezpečnosti. A aj mňa najprv totálne prekvapilo, že napr. vo fabrikách sú rizikovejší skôr pomalší , zdanlivo opatrnejší ľudia. Potom som neskôr zistil, že to isté platí aj v doprave. Väčšina ľudí sa domnieva, že nebezečnejší sú rýchli šoféri, ale väčšinový názor nie je kritérium, či je niečo naozaj tak. Je celkom komické, ako vehementne sa vyjadrujú rôzni ľudia, aj keď o tom vlastne veľa nevedia a stali sa obeťami akejsi masovej sugescie. A nikde som nenavádzal, aby niekto robil niečo, za čo by mohol byť pokutovaný. Každý nech si verí čomu chce, napokon je každý strojcom svojho osudu. Je mi úplne fuk, čo si väčšina myslí, občas niekto príde na to, že fakty sú niekde úplne inde. Myslím, že to bol Churchill, čo povedal, že prejavom zdravého rozumu je nesúhlasiť s väčšinou voličov. Želám pekný večer.
30.05.2016 - 20:15:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up