ano cervo, prosim vyhrazaj sa mi
mesiac tu nechate troch kretenov rozvracat celu komunitu tohoto fora, ktora tvori jediny hodnotny obsah na tejto stranke (tym nemyslim seba), az to niekto z rozumnych clenov nevydrzi a posle ich tam kam patria a dostane za to ban a ked niekto napise ako to je tak sa hned chytis prvej nadavky
gratulujem
zamysli sa

EDIT: a samozrejme to premaz aby sa nedalo adekvatne reagovat
09.05.2016 - 21:32:54
01
marecej som alergicky na tvoj cynicky a arogantny prejav. Bol si jeden z moderatorov a jeden z tych, ktori tvorili pravidla tohto fora a nedokazes mat natolko kultitovany prejav, aby si ich sam neporusoval. Ak chces moralizovat, uprac si vlastny chliev.

Edit: je uzasne rozumne zavesit sem screenshot aby tvoj prejav bolo vidiet aj na homepage. Mame urcite pravidla a ty ich porusujes. To je rovnake ako ked ides po dialnici 150 a nadavas ze niekto predbieha 90-kou a spomali ta. On spomaluje premavku, ale ty porusujes zakon a mozes si to argumentovat ako len chces.
09.05.2016 - 21:41:23
00
marecej tusim sa ti minuli macacie konzervy...
si jeden z mala, co tu vulgarizmami nesetria... tak si skus nahlasovat aj tie svoje prispevky
09.05.2016 - 21:42:59
00
fakt nesetrim, celych 6 nadavok za posledny mesiac vs 3000 prispevkov od adopa milanka a nicky...
09.05.2016 - 21:54:35
00
inak tú tému status ste mohli nechať, bývalo tam fajn, pokiaľ tam tá trojica nenabehla.. ale pokiaľ tá téma má byť akože magnet toho, že tam prídu podobní zabanovaným, tak súhlasím so zrušením.

edit: mohla by sa tá téma aj volať: "čo ste dnes robili mimo bajk" alebo tak nejak
09.05.2016 - 22:04:53
00
V tomto smere stale ostalo Pieskovisko. Nevidim dovod, preco ho nevyuzit
09.05.2016 - 22:38:53
01
Ramon1 astro necakal som, ze nas boj bude uspesny. a ze az takto rychlo. cervo ved teba a ostatnych tato stranka nejakym sposobom zivi. to sa tu museli ozvat ti najodolnejsi a povedat vam, ze uz je toho vela, aby ste zacali konat? tema ona hlada... bola pre nich vhodna a nepchali sa do ostatnych tem. hned ked ste ju zrusili, zacalo zahlcovanie vsetkych tem bordelom.
09.05.2016 - 22:40:28
00
kukam ze dnes tu bol 'velky tresk', novy restart :) :handshake:
toho milanka trosku nechapem, vsak on dava pekne fotky z Tatier takmer kazdy den. A ani dnes nikoho neurazal.
temy "Status" je skoda.
---
a tiez som si prave vsimol, ze mi klesol pocet prispevkov asi o 200, nuz co uz :/
toto bol fakt big-bang.
10.05.2016 - 00:21:12
00
iron.hide tiez som si vsimol, ze Milanko40 dokaze sam uzivit temu o Tatrach a dava tam krasne fotky a prispevky a potom tu dava bordel do ostatnych tem. neviem peco to robi/l. a nehnevaj sa, ale naozaj by si si mohol zmenit avatara za nejakeho viac srandovneho :rofl:
10.05.2016 - 00:59:28
00
som netušil, že som mal toľko príspevkov do témy status (resp iných premazaných) ale zdá sa že mi je aj tak lepšie bez prispievania sem
:hai:
10.05.2016 - 10:00:24
01
Navrhujem znížiť trest pre Ni_cky z trvalého banánu na výchovný banán týždňový.
Dôvody:
Vek. Má len 17, vysvetluje jej správanie. Dá sa ešte vychovať, na rozdiel od dospelých, ktorých už nie.
Ona spôsobila len zvýšenú návštevnosť, ostatní spamovali aby sa zviditelnili u nej. Alebo ako písal Turbi, leštili svoje ego.
Keď naozaj nemá priateľov, bežcov, tak aspoň nech má virtuálnych z fóra.
10.05.2016 - 16:28:42
00
A nechať jej len jednu tému, ostatné pred ňou zamknúť :lol:
A prečo adop? Komu on nadával? :^) Milanko to robil pri plnom vedomí ale adop?
10.05.2016 - 16:32:01
01
Navrhujem znížiť trest pre Ni_cky z trvalého banánu na výchovný banán týždňový.
Dôvody:
Vek. Má len 17, vysvetluje jej správanie. Dá sa ešte vychovať, na rozdiel od dospelých, ktorých už nie.
Ona spôsobila len zvýšenú návštevnosť, ostatní spamovali aby sa zviditelnili u nej. Alebo ako písal Turbi, leštili svoje ego.
Keď naozaj nemá priateľov, bežcov, tak aspoň nech má virtuálnych z fóra.


Nesuhlasim. Ak s tym ma taky velky problem, zalozi si novy profil, proti tomu admini nic nezmozu.
Ona dovtedy prispievala blbostami, kym nedostala pozadovany pocet reakcii. Ked zacali ludia ignorovat Status, presunula sa inde.
Jednoducho "attention whore". Ja som navrhoval zaviest jej limit na pocet prispevkov za den. To by ju prinutilo chvilu aj rozmyslat predtym, ako stlaci tlacitko na odoslanie prispevku.
10.05.2016 - 16:40:50
08
Loser napísal:
Navrhujem znížiť trest pre Ni_cky z trvalého banánu na výchovný banán týždňový.
Dôvody:
Vek. Má len 17, vysvetluje jej správanie. Dá sa ešte vychovať, na rozdiel od dospelých, ktorých už nie.
Ona spôsobila len zvýšenú návštevnosť, ostatní spamovali aby sa zviditelnili u nej. Alebo ako písal Turbi, leštili svoje ego.
Keď naozaj nemá priateľov, bežcov, tak aspoň nech má virtuálnych z fóra.


Odkiaľ vies že má 17? Tiež patris k tým naivnejším? Keby som neprezradil koľko má rokov ja, tak si doteraz ty aj par ostatných myslis že má 20. Nechcem ťa sklamať ale jej skutocny vek neni ani tých 17 :D keď ti chýba vyhľadaj ju.
10.05.2016 - 16:54:03
00
a nechodí ešte ani na strednú tipujem :D
10.05.2016 - 17:15:47
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up