psy už utekajú... :handshake:

Prílohy:

palmyra.jpg
palmyra.jpg 166.21 KiB thumb_up1thumb_down

24.03.2016 - 15:39:14
00
MailoKE napísal:
pista Ved odpovedz, lebo mne odpovede na tvoje otazky vychadzaju skor na USA ... ale ty si urcite mal na mysli Rusko. Takze tomu sa podla teba tak velmi pacia sankcie zo strany EU, ktore maju dopad na jeho ekonomiku, ze robi vsetko pre to, aby tie sankcie boli este vacsie? Alebo niekto potrebuje prerusit obchodne vztahy medzi EU a Ruskom? A k tomu mozme priratat aj zahadnu dohodu TTIP ... a ... mam este pokracovat? Takze ... Cui bono?


Dobrosrdecne mierumilovne Rusko. Len si trocha zaanektovalo Krym a poslalo zelenych muzikov na Donbas. Dnes akosi sa zabuda uz nieco takeho popierat. A ti zli imperialisti z EU namiesto zelenych muzikov nasadili sankcie. Fuj! No a co zleho nam este ineho urobili?

ALE - netlac ma do tych debat. Necitim potrebu ta preskolovat. Ja sem chodim kvoli bikingu. Ak by som mal chut na politicke prekaracky tak si najdem vhodne forum. Mozno som trocha paranoidny ale nepaci sa mi ta nasilna snaha premenit toto forum na nieco ineho.
24.03.2016 - 16:10:15
04
[quote="@1075946"]som myslel ze toto uz nelieta :lol:
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-prodala-chorvatsku-rozpadajici-se-stihacky-za-133-milionu/[/quote
U nás sa také a aj väčšie kauzy zametajú pod koberec a mnohým to nevadí!
24.03.2016 - 16:33:51
00
nimm_zwei napísal:
PhilJ Suvisi tak, ze BA kaviaren spravidla uplne najviac pestuje fantaziu o otvorenej naruci. Prinajmensom kazdeho, kto zretelne povie “NIE“ otvorenej naruci, pripadne co i len slovko prehodi za posilnenie vonkajsej hranice EU, toho v momente “otaguju” ako fasizujuceho blazna / latentneho extremistu / nezodpovedneho populistu.


hmm, a aku kaviaren mas teda na mysli ?
Pokial viem tak politici ktori su za otvorene hranice pre migrantov sa daju spocitat na prstoch jednej ruky.
Preto bola aj tato tema migrantov pred volbami uplne irelevantna - kazdy bol proti az na tych par exotov.
24.03.2016 - 16:38:18
00
matvej11 napísal:


Zaujimala by ma provizia za tie 40 ak nie viac rocne crepy. :D Ci to kupovali do muzea? :D
24.03.2016 - 17:38:44
00
Teraz niekde písali, že vraj možno budúci premiér Ukrajiny by chcel na ministerskom poste nášho Ivana Mikloša.

... ja len dodám, že je veľká škoda, že u nás prakticky všetci sa ho boja chcieť.
24.03.2016 - 19:01:55
02
...laco zaujimava uvaha...hlavne ked vidim dosledky jeho privatizacie u nas v Slov.Elektrarnach...ale nazor ti neberim
24.03.2016 - 19:36:58
02
Dnes je tomu 15 rokov,ked v Juhoslavii sa uskutočnilo humanitárne bombardovanie.To musel byť poriadný debil,ked zabijanie civilistov nazval -humanitárne
24.03.2016 - 20:21:08
00
subaroSti napísal:
...laco zaujimava uvaha...


To nie je úvaha, úvaha je úplne iný literárny štýl.

...  pridám niečo k téme, o ktorej som nedávno písal:

V Rumunsku odsúdili exministra a troch podnikateľov v kauze Microsoft. Uznali ich vinnými z úplatkárstva a prania špinavých peňazí, dostali tresty od poldruha roka do troch rokov. Škandál sa týka nákupu výpočtovej techniky a softvéru od Microsoftu pre školy, celková škoda dosiahla podľa odhadu 60 miliónov eur. (čtk)

24.03.2016 - 20:29:06
00
Hosť napísal:
hmm, a aku kaviaren mas teda na mysli ?
Pokial viem tak politici ktori su za otvorene hranice pre migrantov sa daju spocitat na prstoch jednej ruky.
Preto bola aj tato tema migrantov pred volbami uplne irelevantna - kazdy bol proti az na tych par exotov.

to mas sice uplnu pravdu, ale ja som vobec nespominal politikov. Spominal som ’kaviaren’, t.j. bratislavsky komentariat (okolo N-ka napriklad), kvazi prominentnych blogerov, reklamkarov, spin-doctorov, publicistov... Mimochodom, neznasaju Fica rovnako ako ja (my), ale zaroven tak opovrhuju napr. Sulikom a kolektivne omdlievaju pri jeho ”imigracnej” retorike, ze takmer do nohy volili Bugara. :) Ich rozcarovanie po volbach bolo vyslovene zabavne, ale to je ina tema.
24.03.2016 - 20:31:08
01
tá tzv. kaviareň či ako si to nazval sú v podstate len mestskí povalači s nulovým vplyvom.Mudrujú o všetkom a vlak im už dávno ušiel.treba ich nechať tak vonku vyzerá svet úplne inak.A ich reálny vplyv na svoje okolie je nulový.
24.03.2016 - 22:20:25
00
Nie nevyhnutne a nie tak úplne. Napr. dizajnér tohto tričká medzi nich patrí

https://www.kompot.sk/eshop/tricka/povalac/
:)

...ale robil s A.Znášikom aj celú kampaň pre Kisku. Tam patrí minimálne kredit za výsledok.
24.03.2016 - 23:40:12
00
výborné triko,dík za typ. :lol:
25.03.2016 - 00:28:12
00
triki napísal:
psy už utekajú... :handshake:


v Palmyre uz viac menej hotovo...obyvatelstvo uslo smer Raqqa (preco asi) a uz je plny Internet foto ako "ti spravni" osloboditelia pozuju s odrezanymi hlavami... inak povedane len jedno hovno vystriedalo ine, aj ked toto smrdi mozno aspon o trosku menej, aj ked to je tiez diskutabilne (IRGC, Hizballah)...
28.03.2016 - 10:54:01
00
...každý po svojom.To ,že ich pripravili o hlavy je nepodstatné.Dôležitý je postup.

http://echo24.cz/a/itJQK/unik-informaci-soucasti-erdoganovy-politiky-je-pousteni-teroristu-do-eu
28.03.2016 - 11:15:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up