mudrlant. skus ostat na bajku, ked zaberies do pedalov a zadne ti preklzne a tiahne do boku...
pridte si to vyskusat
25.11.2007 - 22:50:07
00
mudrlant. skus ostat na bajku, ked zaberies do pedalov a zadne ti preklzne a tiahne do boku...
pridte si to vyskusat


mudrlant si myslis ze som v zivote nejazdil na slizkom listi kameni a snehu?

keby nebyvate v takej riti aj bych dosiel
25.11.2007 - 22:55:19
00
foxino: raz sa musime nasrat a dojst :twisted:
25.11.2007 - 23:46:35
00
co mate so mnou? vysvetlite o com tocite. k tym noham - ono sa to dalo dat bez kolobezkovania, len problem bol v tom ked ta to vynieslo do snehu, capol si a mal si kufor plny snehu. to uz potom tazsie islo zapnut, ked si nechcel uplne zastavit, plus sutre k tomu, ktorym sa trebalo vyhybat. juj ale skoda ze sa netocil jeden usek kde som dal 3 fullistov hehehehe :P , lebo som si to pustil po jarku a dole som bol jak pochcany. parada


Myslis tam kde bolo pocut "bomba" ked si dosiel za ten potok? To som tocil ja:) Musim uznat ze Ti co tam sli, sli jak slimaci:) Fero uz bol dolu a ja som nakrucal, takze bolo koho obiehat ; )
25.11.2007 - 23:51:07
00
mudrlant. skus ostat na bajku, ked zaberies do pedalov a zadne ti preklzne a tiahne do boku...
pridte si to vyskusat


mudrlant si myslis ze som v zivote nejazdil na slizkom listi kameni a snehu?

keby nebyvate v takej riti aj bych dosiel


Kludne prid, myslim, ze by sme sa celkom nasmiali: ) Inak puchov? To kde je? Je to vobec mesto? 19tis obyvatelov a klesa.. :DD
25.11.2007 - 23:57:12
00

imho, tatko ma vzdy ucil, neskladaj nohu z bajku,poseries si tazisko. pokial mozno ostavaj co najdlsie na biku.


vidis to, mna chlapci od motoriek zase ucili, na upravenie taziska spusti nohu nizsie k zemi
26.11.2007 - 07:22:05
00
No pekne ste sa do seba pustili :roll: nie je to jedno kto kde býva :?: mne sa to tento štýl jazdenia a točenia videí tiež nepáči, ale nebudem to predsa nikomu vyčítať :?
26.11.2007 - 08:04:24
00
:) no vidim ze asi vam tam na vychod budeme musiet dat par lekci techniky jazdy. prva lekcia zdarma.

imho, tatko ma vzdy ucil, neskladaj nohu z bajku,poseries si tazisko. pokial mozno ostavaj co najdlsie na biku.


ked si mam vybrat medzi nohou dole a tigrikom do 20metroveho zrazu, tak nemam co riesit...uznavam, ze technika napriklad u mna pokrivkava, ale asi som uz pristary a prilis cerstvo po zlomenej ruke na to, aby som testoval a posuval svoje hranice

PS:za kompom ma vela ludi techniku jazdy porovnatelnu so Cedrikom a spol., treba prist ukazat, co v tebe je...

PS2:ospravedlnujem sa za prvu zdeformovanu cast videa, takto to dopadne, ked clovek pouziva fotak na 99,9% len na fotenie... :oops:
26.11.2007 - 08:10:02
00
PS2:ospravedlnujem sa za prvu zdeformovanu cast videa, takto to dopadne, ked clovek pouziva fotak na 99,9% len na fotenie... :oops:


Ziadne zabery vo videu nie su zdeformovane. To vsetko je umelecky zamer. Kto nie umeleckym barbarom, musi vidiet, ze je to Andy Warhol v pohybe :lol: .
Inac suhlas s muffinom: podte do terenu ukazat ako sa ma jazdit, rad sa necham poucit.
26.11.2007 - 08:28:09
00
No pekne ste sa do seba pustili :roll: nie je to jedno kto kde býva :?: mne sa to tento štýl jazdenia a točenia videí tiež nepáči, ale nebudem to predsa nikomu vyčítať :?


Suhlas. Je to uplne jedno :) Ale ja som tu s ritou nezacinal, to LeaderFox: ) Tak si zasluzil dostat trochu po tom frnaku co bol nebezpecne hore; )
26.11.2007 - 10:01:50
00
nahodou celkom mila ukazka prejazdu v mokrom terene,muselo to fakt smykat.Ja sa cez take veci zvyknem trocha rozbehnut,zvycajne to ide hladsie,ale je zaujmave vidiet ako sa to da prejst viacerymi sposobmi :wink:
26.11.2007 - 10:15:54
00
Suhlas. Je to uplne jedno :) Ale ja som tu s ritou nezacinal, to LeaderFox: ) Tak si zasluzil dostat trochu po tom frnaku co bol nebezpecne hore; )


buhahaaa :lol:
26.11.2007 - 10:35:53
00
uz by bolo nacase premenovat tuto temu na "obkeci z vyjazdov" :wink:
26.11.2007 - 13:46:45
00
DJICK... a nie ste panu bohu za chrbtom? ... nahodou sme na dost vyznamne mesto.

povies mi dovod preco by ste sa nasmiali? ....


hej a hlavne NO OFFENCE hoši. klud :)
26.11.2007 - 15:24:17
00
mi to tu pripada akoby ste si porovnavali kto ma vacsieho ;)
26.11.2007 - 16:19:27
00
keyboard_arrow_up