koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
ja neobhajujem nikoho ani Fica len ty to zlahčuješ.Toto čo sa deje je hlboký podštandard,ale tak ludia si vybrali.
11.03.2016 - 17:19:23
00
triki napísal:
Neviem si predstavit,že by v civilizovanej krajine bolo niečo takéto vôbec možné.To,že Sulík má v tomto nízky prah citlivosti vieme už dávno.Kontakty na mafiu musia diskvalifikovať bežného človeka a nie ešte politika.


Este donedavna predseda Najvyssieho sudu Harabin.
Netreba dalsi komentar.
11.03.2016 - 17:20:05
01
Hosť napísal:
Este donedavna predseda Najvyssieho sudu Harabin.
Netreba dalsi komentar.


plne s tebou súhlasím,to je Ficov bordel.Keby mal Fico pud sebazáchovy tak odstúpi po prehratých prez.volbách.
11.03.2016 - 17:22:28
00
ale no :).... vsak tvrdil ze odide, ked nebudu dostavane dialnice ...v ktorom ze to roku? :lol:
11.03.2016 - 17:56:15
00
iron.hide napísal:


Krása, krása, krása... :o .....dúfam že Kotlebovým voličom začne pomaličky "svitať" a uvedomia si koho volili.
11.03.2016 - 19:51:26
01
... pred Ficom sa už neodporúča spomínať slovo "zlepenec". Pri Procházkovi zase radšej nehovoriť o planktóne.

1.bp.blogspot.com
11.03.2016 - 19:52:46
06
dobi235 napísal:
mas nejake dokazy o tom ze obdivuje Hitlera alebo si sa to len docital na cas.sk, pluska.sk, topky.sk a pod?

http://www.aktuality.sk/clanok/320866/video-kotlebov-nahradnik-ma-22-rokov-vlani-urazal-moslimov-na-proteste-v-bratislave/
staci status clena JEHO strany?
wake up already!!!
11.03.2016 - 20:25:54
06
Otazka na funpage Kotlebu Chcem vediet Vas postoj, na to co sa udialo na tomto podujti - link na konci textu. Podpurujete stretnutia, ktore neprebiehaju s rozvahou, rozumom a kludom. Vasi zastanci robia neporiadok, narusuju klud. Svojimi skutkami robia hanbu celemu Slovenskemu narodu a Slovensku po celom svete. Potom sa cudujete ze ma Slovak na vas nazor, taky aky ma, ked sa takto prezentujete? Prosim pozrite si cele video v clanku, co tam hlasate Vy, tiez Vasi privrzenci. Myslite si, ze sa takto sprava slusny obcan - vasi "fanuskovia" ? Prosim netvrdte mi, ze to cele co tam je popisane a natocene na video je zmanipulovany text a su tam uvadzane nepravdy. Dakujem. http://dennik.hnonline.sk/slovensko/538890-bratislava-sa-stala-tercom-vytrznosti-policajti-zatkli-vyse-sto-extremistov

Odpoveď :
Nechápem čo Vám na tom vadí. Keď vôľu národa nerešpektujú jej zvolený reprezentanti vo vláde a NRSR tak majú ľudia právo na základe Ústavy SR vyjsť do ulíc a protestovať. Nikto z predstaviteľov Ľudovej strany Naše Slovensko nebol obvinený ani stíhaný za žiaden akt tohto protestu. Takmer 210 000 ľudí zvolilo do NRSR platne zaregistrovanú politickú stranu ministerstvom vnútra SR. Takže ja po právnej stránke v tom nevidím žiaden problém. Váš na emóciách založený text bude asi frustráciou z toho, že Váš politický favorit sa nedostal do NRSR a tých, čo nemáte rady, áno. Ale ak na základe vášho subjektívneho názoru ma názor 210 000 ľudí absentovať, tak potom sa tu nemôžete oháňať slobodou a demokraciou, ale skôr despóciou a tyraniou v ovčom rúchu. A ak treba presadzovať názor aj zbraňou v ruke v mene nejakých pomýlených hodnôt, k čomu tu vy vyzývate, tak potom civilizovanosť nekonči u nás ale u Vás.
11.03.2016 - 22:27:55
01
https://dennikn.sk/403469/danko-odmietol-pravicovy-hybrid-prezidentovi-navrhne-uradnicku-vladu/
Jak keby to doteraz nebolo dost komplikovane :-)
12.03.2016 - 14:25:28
00
... predjednali si (Danko a Fico) taktiku na Bugára a Procházku. Fico len tak Danka nepustí do Sulíkovho košiara. Však nie nadarmo mu tri roky platil TA3.
12.03.2016 - 14:41:17
04
Mám pocit, že Danko práve pochoval aj reinkarnáciu SNS.
12.03.2016 - 14:42:53
06
viem ze to vyznie blbo, ale mal som take tusenie uz po volbach,ze pojdu s ficom...stranu len tak neprekopes, len dufam ze dalsie volby klesnu ku kdh kam patria a s nimi aj vsetci podrazaci ....co dopomozu aby tu dalsie obdobie vladli ti isti zlodeji, ktori uz ani hanby nemaju, aby to kradnutie lepsie skryli...volby ukazali ze chceme zmenu
prve co by som schvalil je ze volit by mohli len ludia v produktivnom veku,bez uz nepracujucich dochodcov ;) ...
12.03.2016 - 14:44:18
00
Dankovi tiež nagebuľu je*e. Že badá v SMERe sebareflexiu. Jasné... a na to sa zobudil s rukou v šerbli... Osobne som to ale očakával...
12.03.2016 - 14:49:38
01
Sieťo-híd sa dostal pod tlak verejnosti a komentariátu, takže im teraz Fico&Danko hodili záchranné koleso. Preto to Danko vzal na seba a rozsekol ten gordický uzol predčasne. Inak sa pokračuje podľa pôvodného plánu.

No bezohľadu na toto, stále platí čo platilo aj minútu po voľbách: Bugár a Prechádzka sú politické mŕtvoly. V ďalšom cykle ich už pravdepodobne nestretneme. Podľa toho sa asi aj rozhodujú.
12.03.2016 - 15:00:40
00
Ak to zoberú, tak s tým pomenovaním "mŕtvoly" sa dupľom plne stotožňujem. Prídu o ejakulát. ... Pardón, mal som na mysli elektorát. Už mi z toho drbe.

EDIT: ... len či sa Bugárovi a Procházkovi po pritúlení sa k Smeru a SNS nerozpadnú poslanecké kluby do tej miery, že nebudú vedieť garantovať potrebný počet hlasov. Potom však možno zasiahnu nejaké sily zo šedej zóny a pár "poslancov" zrazu zbohatne.

... ešte k Dankovi. ... Jeбe-nejeбe, to sú len také krycie reči. Z toho, čo sa stalo, je zrejmé, kto je jeho boss.
12.03.2016 - 15:04:19
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up