koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
A co ti paraziti? Kotleba ma 4 nezamestnanych na kanditatke....
09.03.2016 - 15:12:35
00
nebavi ma furt ti odpovedat na tieto tvoje otazky ... keby si si precital jeho program a nenazyval hned vsetko nacizmom a fasizmom tak by si to asi pochopil.... dokonca to aj v nieokolkych diskusiach vysvetlovat ze jeho strane iide o princip zasluhovosti.. to znamena..nepracujes - > nic od statu nedostanes..tebe snad vyhovuje ked si nejaky romovia urobia 7 deti a ziju len z pridavkov ktore platis aj ty zo svojich dani?
09.03.2016 - 15:16:41
00
Chcel si diskutovat ani 1 odpoved si nedal. :D Cize nepochopil si zrejme ty...

A ked to nie su romovia, ale bieli, tak je to v poriadku?
09.03.2016 - 15:20:34
00
.. tych romov som dal len ako priklad, LSNS ich nazvla asociali... cize bez rozdielu pleti.. a kotleba niekolko krat povedal ze nema nic proti slusnym romom, dokonca nejakych romov BBSK zamestnavala, namiesto toho aby dostavali pridavky
09.03.2016 - 15:24:40
00
Vidno dobi, ze mas naozaj "rozhlad". Aspon si zisti kde sa asi tak mohol Kotleta inspirovat kym zacnes argumentovat "jeho" programom. 6 rokov stara vec...

http://www.aktuality.sk/clanok/166949/prezident-vyhlasi-referendum-iniciovane-sas/

P.S. A naco si zas vytiahol nackov a zautocil na Phila? Nikto Ti tu nebude tlieskat za to, ze si ich volil. Dokonca ani ked budes utocit na druhych.
09.03.2016 - 15:24:50
00
na nikoho som neuocil... bolo to napisane ako "joke"..preto som dal na koniec smajlika ale nevadi... ja neurazam volicov inych politickych stran ako to tu predvadzaju niektori

a viem ze ten navrh tu uz bol... ak sa dobre pamatam bolo aj referendum


Naposledy upravil dobi235 dňa 09.03.2016 - 15:32:27, celkovo upravené 2 krát.

09.03.2016 - 15:26:09
00
diskusie po tychto volbach maju jednu velku vyhodu - vies rychlo vysortovat ludi s ktorymi sa nebavit pripadne ich rovno na sietach zablokovat. tych co sa hrdo hlasia k voleniu kotlebu a este ho aj v diskusiach slepo obhajuju tvrdo ignorovat a so zmiesanym pocitom opovrhovat a lutovat zaroven. skoda ze hlas vzdelaneho pracujuceho cloveka ma rovnaku vahu ako dementa ktori si nevie spocitat dve a dve a frustrovany z vlastnej neschopnosti, pripadne pocitu krivdy volit kotlebu..
09.03.2016 - 15:28:16
012
HOWK
09.03.2016 - 15:46:08
00
http://www.cas.sk/clanok/374184/prochazka-sa-konecne-priznal-novy-cas-mal-pravdu/

Líder #Siete Radoslav Procházka sa videl v nedeľu (6.3.) s podpredsedom Smeru-SD a ministrom vnútra Robertom Kaliňákom. Priznal to po stredajšom neformálnom rokovaní s predsedom SaS Richardom Sulíkom na margo medializovaných informácií, že Procházka aj s podpredsedom strany Andrejom Hrnčiarom rokoval v nedeľu na Úrade vlády SR.

"Stretnutie bolo absolútne nedôležité. Aj jeho výsledok, aj jeho priebeh. Súčasťou mojej práce ako predsedu parlamentnej strany je neformálna komunikácia s predstaviteľmi iných strán. Je to nielen moje právo, ale aj povinnosť voči strane a voličom," zdôraznil Procházka s tým, že to bol osobne on, kto dal návrh predsedníctvu #Siete odmietnuť rokovania o zostavení vlády so Smerom-SD, pričom tento návrh prešiel.

"Kde som bol alebo nebol, nie je vaša vec, ale vec mojej strany, mojich voličov. Nerokoval som s Robertom Ficom (Smer-SD) o zostavení vlády. Neformálna komunikácia s kýmkoľvek je súčasť mojej práce a moja povinnosť," povedal na margo nedele.


http://www.cas.sk/clanok/373917/co-sa-deje-v-sieti-den-po-prevaleni-tajneho-rokovania-odchadza-klucova-osobnost/

Toto Procházkove zahmlievanie a nejasné formulácie budú mať zrejme dopad na dianie vo vlastnej strane, v ktorej sa voči nemu budí nedôvera. „Vzbudilo to aj u nás veľmi silné reakcie. Ak by mal Nový Čas pravdu, tak by to bola pre mňa veľmi vážna vec. Narušilo by to moju dôveru v mojich kolegov v strane, keďže takú informáciu som od nich nedostal o takomto rokovaní,“ hovorí štvorka na kandidátke Siete Miroslav Beblavý. Žiada, aby im to Procházka s Hrnčiarom vysvetlili. Na otázku, či odíde zo strany, ak sa naozaj potvrdí, že sa s Ficom stretli, jeden z hlavných piliérov strany Beblavý, odpovedal: „Ja nie som človek silných a prehnaných slov. Ak by mal pravdu Nový Čas a oni nehovorili pravdu, tak je to pre mňa zásadný problém. Keď poviem, že je to zásadný problém, tak by som to aj zásadne riešil,“ dodal Beblavý. Jeho nedôveru pravdepodobne naštrbilo aj pondelkové rokovanie predsedníctva strany. Tu podľa zdroja Nového Času mal Procházka s Hrnčiarom prehovárať kolegov na spoluprácu so Smerom. Nový Čas sa to snažil overiť u lídra Siete, no celý deň nedvíhal telefón. „To je úplná blbosť, ja som nepresviedčal kolegov na spoluprácu so Smerom, my sme si interne rozprávali nejaké svoje názory. A nie je dôvod aby som ja vynášal niečo z predsedníctva,“ bránil sa Hrnčiar. Podpredsedníčka strany a primátorka Prievidze Katarína Macháčková to však nevylúčila. „Je to vecou interného rokovania predsedníctva. Nemyslím si, že by sme sa o takýchto veciach mali vyjadrovať navonok,“ povedala a zložila telefón. Úrad vlády Ficove stretnutie s predstaviteľmi Siete nepoprel. Do dnešného dňa sa k nemu nevyjadrili. Včera však Smer vyšiel na verejnosť s vyhlásením, že Fico osloví so snahou vytvoriť novú vládu predstaviteľov SNS, Mostu a Siete. Procházka tak zrejme bude stáť pred voľbou, či mu je prednejšie vládnutie, alebo stabilita vo vlastnej strane. Podľa nášho zdroja mal totiž Beblavý spolu s Macháčkovou pohroziť, že ak sa so Smerom spoja, oni odídu zo strany.
09.03.2016 - 16:06:42
00
PROCHAZKA by mal konecne uplne zmiznut z politiky a venovat sa advokatskej praxi. v tom je dobry. toto, co predvadza ostatnych par mesiacov, je TOTAL HANBA.
09.03.2016 - 16:10:26
00
16:00 Beblavý sa vzdal podpredsedníctva v #Sieti MUHAHAHA lod sa potapa
Kód:
Miroslav Beblavý sa vzdal funkcie podpredsedu strany Sieť. Vysvetľuje to stratou dôvery v šéfa Siete. Radoslav Procházka dnes priznal stretnutie s Robertom Kaliňákom


Naposledy upravil canopus dňa 09.03.2016 - 16:22:42, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2016 - 16:20:57
00
Rada Procházku vzostup. A pád a pád a pád ...
09.03.2016 - 16:21:20
01
nu, a sme fpi....
rozpad sa zacal a to sa este ani nic poriadne nezacalo. hlavne ze sulin vcera v telke rozpraval vraj "mimoriadne stabilna koalicia"
caka nas uradnicka vlada, a potom predcasne volby -> nacista bude mat 20%


Naposledy upravil iron.hide dňa 09.03.2016 - 16:29:50, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2016 - 16:23:30
00
Procházka je idiot a som rád, že som ho nevolil. Ak sa spojí so SMERom, tak si môže garantovať, že už nebude mať ani tých 6 percent. Nesúhlasím so všetkým napr. so Sulíkom, ale aspoň si stojí za slovom. Rovnako aj Matovič a Lipšic majú gule na to aby sa postavili Ficovi čelom... Ostatní len pritakávajú a nie sú schopní konfrontácie...
09.03.2016 - 16:28:30
03
ked tak ratam FICO TEAM - SULIK TEAM 64 : 72
nackovia rozhodnu? dufam dpc ze nie
09.03.2016 - 16:31:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up