koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
Migrantov nechcela prijimat vpodstate ziadna strana.

A sranda ze Cigani najviac vadia ludom z okolia Ziliny, kde ziadneho Cigana vzivote nestretli...
05.03.2016 - 23:19:24
00
Bikejoring
vyzeráš ako hitlerov syn a bol si všasde, kde sa niečo škrtne s kotlebovcami...si platený pod*ebovák?
05.03.2016 - 23:21:01
00
jj, rysavy hitlerov syn :D
05.03.2016 - 23:22:01
00
Hosť napísal:
".v električke číslo 3 už kotlebovci oslavovali, celú cestu opití holokrkí a zamaskovaní spievali hymnu Naše Slovensko. A vykrikovali Podbrezová! Pokúsila som sa ich natočiť, vulgárne mi nadávali a všetci ľudia sa báli. Vitajme v nových časoch!"

ale tak hlavne že nekradnú :D


Zial tie casy sme tu uz mali za Meciara... tlupy skinheadov terorizujuich nahodnych ludi....
05.03.2016 - 23:22:51
00
a-static.projektn.sk
05.03.2016 - 23:23:05
05
nimm_zwei napísal:
presne na to je demokracia i toto vlákno. a volá sa to slobodná výmena ideí :geek:


Veď dobre, ale nadávať tu niekomu, kto nezdieľa rovnaký názor?
Máš OP, šľahaj voliť ale potom neplač, ale kázať niekomu že musíš toto a len toto silou mocou...
A vôbec, politika je pre chlapov, potom to tak aj všetko vyzerá, len samé násilie a vojny, my by sme tam priniesli kytičky a srdiečka :-D (česť výnimkám) - to len na odľahčenie ;-)
Vypnite net a horsa na svoje ženy a nie si tu nervy žrať ;-)
05.03.2016 - 23:24:04
00
wamp napísal:
Bikejoring
vyzeráš ako hitlerov syn a bol si všasde, kde sa niečo škrtne s kotlebovcami...si platený pod*ebovák?


sklamem ťa, nemám modré oči, tak by ste ma dali do plynu.. a inak neviem o čom točíš :D len som citoval status z fb, na to sa používajú zvyčajne úvodzovky...
05.03.2016 - 23:25:34
00
martinapb:
a musíme len na svoje????
05.03.2016 - 23:25:34
00
Obcas som sa v debatach, mozno aj tu pokusal obhajovat moju generaciu, ze nie vsetkemu su na vine dochodcovia. Teraz sa pytam - kto je na vine, ze nam tu vyrastla a vyrasta generacia so zahmlenou historickou pamatou. Generacia mladych co miluju ramenate reci silacke vyrazy a jednoduche riesenia pod vedenim velkych vodcov. Mam obavy, ze to su ti co pravdepodobne dostanu Kotlebu do parlamentu a dopomozu k este vacsej devastacii verejneho priestoru na Slovensku. Mnohi z nich vytriezveju, len napachane skody sa budu dost dlho napravat. Dufam, ze este nemusim zacat maskovat svoje identifikacne udaje. :-(
05.03.2016 - 23:27:36
08
pruser bol pohlad na exit poll vo veku 18-21 rokov, tam kotleba vyhral :( nieco nie je v poriadku.
05.03.2016 - 23:29:13
04
Zmätok. ... zmätok v parlamente, zmätok v hlavách voličov. Zmätok v hlavách ľudí. Nerozumejú svetu, sú z toho zmätení.
05.03.2016 - 23:29:57
00
vsetci sme boli hlupi v puberte... vzostup ultrapravicovych stran je napriec celou europou, to nie je len nasa vysada
05.03.2016 - 23:31:25
00
Saska bude mat podla mna hlavne v bratislavskom kraji dost velke percenta, dost vela ludi ich volilo co som sa pytal, to ze sa tam dostane BK bude urcite lepsie ako napr KDH, why not?( ked vid Figela, tak mi je zle) Ale ktore chore hlavy mozu volit kotlebu, to nepochopim. Podla nejakych statistik na markize ich prevazne volili prvovolici medzi 18-22. Dnesny mlady asi vela pozeraju akcne filmy a dobre im j..e na hlavu. Ze siet dostane na frak som predpokladal, ked som sledoval predvolebne diskusie, tak Prochazka bol strasne slaby, bez vlasteho nazoru a bez priamych odpovedi na otazky, to uz Frešo mal lepsie argumenty. Sdku ostava uz iba v dejinach, to sa dalo cakat. Smeru som tipoval 28%, co mi podla exit pollu vychadza, ale podla mna bude mat okolo 30+, vacsie mesta mu pridaju a hlavne tusim v nitre ma velku podporu.
martinapb nevsimol som si tu na fore, ze by niekto niekomu vnucoval svoju stranu, a co sa tyka kakaovnikov a turistov (imigrantov) tak je jasne ze ich drviva vacsina slovakov (europanov) nemusi, ale veci sa daju aj inak riesit ako kotlebom, aj ked som zvedavy ako sa k tomu postavy ak tam teda uz bude a ake riesenia da na stol ( ale asi len jedno). Ak to takto nejako skonci tak tam bude sranda najblizsie 4 roky, ak to nebude menej ake po volbach v 2010. Tolko za mna, som v napäti:-) hlavne sa tu nehadajme, aj tak to nejako dopadne bez tych nasich par foristickych hlasov:-)
05.03.2016 - 23:31:52
00
Údajne padol web štatistického úradu, cez ktorý okrsky napĺňajú výsledky. Je už 1,5 hodiny po konci volieb a na webe štatistického úradu nie sú ani len tie najmenšie obce... :-) Hlavne, že sme dali do informatizácie spoločnosti 900 miliónov a ďalšia miliarda sa chystá ...
05.03.2016 - 23:32:41
00
Počuj, laco, ty si o sebe myslíš, že svetu rozumieš? Alebo kto mu podľa teba rozumie a kto nie?
05.03.2016 - 23:32:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up