samsung je chladnicka, nie televizor
05.01.2016 - 19:00:52
02
Tak to mam doma dve chladničky :P
05.01.2016 - 19:02:31
00
marecej prosim ta,pis k veci,aby sa niekto hrajkal a kupoval si televizor na hranie k PS,iba blazon ako ty to moze spravit!!! napis jeden normalny argument prosim ta,zatial kazda veta, to grcanec.... za tie prachy nic lepsie ako ten Samac na trhu nie je...... podla profi kalibratorov to boli najlepsie telky
podla coho hodnotis:? podly hrubky televizora a dizajnu ako zena? asi tak, aha ty chces Philips s ambilightom a najhorsim panelom na svete :puke: :puke: :puke: :puke:
05.01.2016 - 20:55:45
00
Jezus napísal:
Ta vazelina v mojom orechu uz ma narok. Predpokladam, ze je tam este povodna niekde z rokov 1965 - 1985. :D

No ked vydrzala doteraz, tak vydrzi este zo 20 rokov :D
05.01.2016 - 21:18:39
00
Spolieham sa na to. :D
05.01.2016 - 21:27:33
00
Ti spravim udrzbu. Sa staci len odhodlat ma prist navstivit.
05.01.2016 - 21:47:32
02
PhilJ ak si zozenies ten TV,tak to je posledny mohykan s nativnym 200/240hz, je fluidny a neblika vobec ... nic lepsie v tej cene na trhu ani nebolo
SPECIFIKACIA PRE UHD STANDARD:
Image Resolution: 3840x2160
Color Bit Depth: 10-bit signal
Color Palette (Wide Color Gamut)
Signal Input: BT.2020 color representation
Display Reproduction: More than 90% of P3 colors
High Dynamic Range
SMPTE ST2084 EOTF
A combination of peak brightness and black level either:
More than 1000 nits peak brightness and less than 0.05 nits black level
OR
More than 540 nits peak brightness and less than 0.0005 nits black level

uz sa caka iba na SONY, nech zaklincuju svojou novinkou a LG+PANASONIC mozu is spinkat, Samsung nepodporil Dolby Vision a ostava otazkou co bude s nimi a ich telkami=asi sa zobudia na druhy den a pochopia aky FAIL vyviedli pred svetom :lol:

a TI KTORI VLASTNITE 4K telky ich mozete rovno vyhodit kde? DO KOSA :lol: :lol: cele to bol marketingovy ***** na ludi: standard sa zaviedol az teraz

110mat110ty ako consumer htpc: potrebujes tento rok nieco na styl GTX 750 na jadre GM206-150, firme PALIT sa uz zadala poziadavka pre pasivnu kartu pre konkretny typ HTPC: obrazok HTPC ti mozem postnut do PMky,ak by si chcel kedze to nie je finalny produkt este pre ludi
video L6.1 je tu,kde sa to testovalo 75w spotreba je tej karty pre UHD BR: chalani uz dumaju aby to pretavili do HTPC segmentu:
https://www.youtube.com/watch?v=uVkfMziKMbY
http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-750-gm206-maxwell-2-0-architecture/
predstavba Palitky je tu http://www.palit.biz/palit/vgapro.php?id=2377

a tu je FUTURE PROOF pre hracsku zonu a htpc vseobecne renderingy,encodingy apod. nvidia strasne dostane tento rok naprdel,resp. dostava v tomto segmente nonstop:
http://wccftech.com/amd-polaris/
Kaby Lake nvidie pride Q12017 na trh: a to uz bude AMD R400 davno krasne postavena pre hry,filmy apod
ale tak Nvidia nikdy nebude stacit na AMD,a z dovodu,ze rendering,ktory sa navrhuje pre segment HTPC sadol prirodzene lepsie AMDckam: vysvetlim polopate:
madVR je naprogramovany tak, ze najlepsí vobec algoritmus upscalingu s nazvom NNEDI3 64/128 neurons je setnuty tak, ze využíva OpenCL, kde je AMD dlhodobo o 40% vykonnejsia ako Nvidia
takze ak AMD spravi GPU s DP1.3 a hdmi 2.0a, je vymalovane navzdy
a si aj z pohľadu konektivity zasichrovany,lebo DP1.3 ma 32.4GBPS a tym padom prenos postacujuci. nedajboze by vysiel hdmi2.0b,tak hodis adapter a hotovo

Prílohy:

uhdpremiumlogo-1l.jpg
uhdpremiumlogo-1l.jpg 42.52 KiB thumb_up0thumb_down

05.01.2016 - 22:32:52
00
Ja HTPC zatial neriesim a ani v dohladnej diere nebudem riesit. Mam herny PC s R9 280X ktory zvlada 4K a trocha s problemami pustil aj 8K. Nerozumiem kvalitativnym standardom, ale ani sa ma to aktualne netyka. Nemam doma 4K monitor. A FHD pri mensej kvalite zvlada aj netbook s integrovanou grafikou.
06.01.2016 - 07:27:16
00
Unikla ti jedna vec canopus a to, ze bol teraz zadefinovany standard pre UHD Premium, nazvime to ako audiovizualny high-end. To vsak neznamena, ze jestvujuce 4K telky su out. Nebudu len podporovat urcite teraz zadefinovane standardy primarmarne urcene pre HDR zobrazovanie. Vela vyrobcov ma uz teraz TV predpripravene na tento standard, cakalo sa prave na jeho presne zadefinovanie a vedia poriesit vela veci upgradom fw. Napr. Panasonic u svojich top modelov deklaroval upgrade fw na HDR. Jediny zadrhel vidim mozno v dynamickom rozsahu, ktory ale par TV splna s odretymi usami uz teraz.
A ak nejaku podmienku z noveho standardu nebudu splnat, to neznamena, ze ich mozu uzivatelia vyhodit do kosa. Ved aj v hifi su kvalitativne kategorie a nie kazdy ma doma high-end za desattisice ecok. Prosto UHD obsah to zobrazi, ale nebude to na 100% to, ako si to reziser predstavoval.
A za druhe, aj tv splnajuci UHD premium standard, je bez profesionalnej kalibracie na konkretnu miestnost a sledovaciu polohu len tv s nevyuzitymi moznostami a v konecnom dosledku mozno rovnako ako skalibrovany tohtorocny spickovy model.
Nie je vsetko len cierne a biele ;-)
06.01.2016 - 09:14:07
00
canopus napísal:
marecej prosim ta,pis k veci,aby sa niekto hrajkal a kupoval si televizor na hranie k PS,iba blazon ako ty to moze spravit!!! napis jeden normalny argument prosim ta,zatial kazda veta, to grcanec.... za tie prachy nic lepsie ako ten Samac na trhu nie je...... podla profi kalibratorov to boli najlepsie telky
podla coho hodnotis:? podly hrubky televizora a dizajnu ako zena? asi tak, aha ty chces Philips s ambilightom a najhorsim panelom na svete :puke: :puke: :puke: :puke:


ano, chcel som philips, preto som si kupil sony
tak mi povedz aky 50" zobrazovac si kupis k PS4 ak ne televizor ty svetovy zboziznalec
06.01.2016 - 09:28:32
00
omg zase jaky flejm...
Zobral som Sony 50W808C pretoze zene sa na samsungu nepacil podstavec (cha ! teraz argumentujte o SUHD) a mne sa nepacili hrube telky :D ..ale kludne mi napiste ze nic horsie som kupit nemohol ;-)

A co sa tyka HTPC, planujem do buducnosti Asus ROG GR8
www.asus.com
...a netrapi ma ci to bude zvladat SUHD Premium alebo nie, aj tak 8 gigove 1080p je maximum co som ochotny stahovat, a ocakavam ze ta integrovana nvidia zvladne aj nejake "casual" hry.
06.01.2016 - 13:10:13
00
dalsi teplos co chcel philips
06.01.2016 - 13:20:16
00
Jezus napísal:
Ta vazelina v mojom orechu uz ma narok. Predpokladam, ze je tam este povodna niekde z rokov 1965 - 1985. :D

V orechu vtedy nebola asi vazelína, lebo vlastne vtedy ani neboli kazety na orechy, ale na naskrutkovanie na nábu. A voľnobežka v kazete... Prakticky bezúdržbová.
Ale ak sa mýlim, tak sorry. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia to tak bolo.
06.01.2016 - 14:51:28
00
Dalo sa to rozbrať. T.j. dala sa robiť udržba. Nebolo to utesnene a špina sa tam vedela dostať.
06.01.2016 - 15:09:32
00
romanx: aj tebe unikla este podstatnejsia vec a tym je rozdeleny trh priamo zo studii a akym aliancia uhd navrhla konkretne riesenie,to ze niekto ma teraz uhd telku neprehra najnovsie udh co za par dni vylezu na trh.......vsetky 3 HDR standardy SMPTE 2084,HDR10,DV su na toto robene a stavane, a to ze niekto odmietol DV,tak bude tvrdo pykat,lebo na to ten standard je..... DV tvori cca 34% trhu a ma najvacsie zmluvy s warnerom,20th century,paramountom,dreamworks,disney apod
ak tam nebude na disku iný HDR layer s metadátami, tak to NEPREHRA ano,co ty hovoris je pravda,ale DV je len jeden z masteringovych standardov
dolezite je aby pre htpc segment,co sme my bezni useri,co nemaju na DCP projektory za 50 000 euro vysiel standard 1080p HDR 10-bit NIC INE NEPOTREBUJEME
high-end programmer a high end picture quality standards clovek na tom pracuje, jediny na svete a ked ten to pretlaci,tak mozeme si vsetci zatlieskat co chceme a mame HTPC
kto chce vysvetlim cez PM o co cele ide,lebo to nema vyznam,ako pozeram
06.01.2016 - 16:11:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up