jazdil som aj cestne tretry v lese ( ked uz som predal horak, a bol som ako clen ck svaty jur cistit trat pred maratonom) diadory s celokarbonovou podrazkou to prezili v pohode...a par oderkov zo spodu absolutne neprekaza... ved to nieje na vystavu :)
29.10.2015 - 13:32:41
00
no kameniste moc nejazdim a veru uz som dlho netlacit :D ale co nieje sa moze rychlo stat. jazdil som od aprila xc70 a isli nedavno na reklamaciu a kedze ich nemali v mojej velkosti dohodli sme sa na tychto. pod nizsi model ako je xc70 by som uz nesiel ked raz okusis ine nechces :D
29.10.2015 - 13:38:33
00
Hosť napísal:
jazdil som aj cestne tretry v lese ( ked uz som predal horak, a bol som ako clen ck svaty jur cistit trat pred maratonom) diadory s celokarbonovou podrazkou to prezili v pohode...a par oderkov zo spodu absolutne neprekaza... ved to nieje na vystavu :)


Mišo ty žiješ? Dávno som tu od teba nič nevidel :-)
29.10.2015 - 13:41:45
03
MP: Kto pise o lese? Ja pisem o skalnych hrebenoch ked nesies bajk na chrbte. Najprv si to s takou podrazkou skus a potom pis. ;) A vobec nejde o nejaky skrabanec. Ide o to sa nezabit. Gumena podrazka bola vymyslena preto, aby mal clovek na skale grip. Karbonova sa akurat tak sklzne.
29.10.2015 - 13:41:50
00
J: neviem ako ty... ja v tretrach chodim po spicke... a ako mozes vidiet tam je toho dost :) snazis sa vyrabat problem tam kde nieje :) ja nehovorim ze su to idealne AM tretry....
nepacia sa ti ok tak si ich asi nekupis...

ale ked chodis ako clovek tak sa na skalach nezabijes ani v tychto tretrach :) len budes musiet ist opatrnejsie..
29.10.2015 - 13:52:03
00
Ja napríklad vobec nezosadám , ani netlačím / zdravotné dôvody / . U mna by sa " uživili " , tu u nás obehnem všetko v sedle , na kamene mám iné...za mňa palec hore
29.10.2015 - 13:53:08
01
MP: Uz neteoretizuj. Radsej to niekedy zazi, aby si pochopil.
Ramon: Jasne, tieto su dobre na neexpedicne vyjazdy po znamych trasach. Na hrebenovky treba ine. :)
29.10.2015 - 13:55:15
00
asi bude treba znovu pridať fotku mojich :D
29.10.2015 - 13:56:32
05
Tiež som toho názoru, že v exponovanom teréne (skaly, brodenie potoka po drevách) je to s takýmito tretrami o hubu. Mám podobné. Po položení nohy si vždy pár sekúnd overujem, či je poloha stabilná. Potom ide druhá a tak ďalej.
www.bike24.com
29.10.2015 - 13:59:52
01
J. ale ja neteoretizujem :) ty tu tvrdis ze sa to neda...ok podla teba sa to neda tak take tretry jazdit nebudes..
ja ti hovorim ze ked si opatrny tak to ide :) to je cele.. naco to dalej rozoberat? kupil si ich on a asi aj vie preco si ich kupil...

aj letne gumy sa daju pouzit v zime...nikto netvrdi ze ej to spravne, ani ze je to idealne a ano brzdna draha je dlhsia...ale pri opatrnej jazde by si na nich dosiel hocikam..a o tom hovorim...ked v tych tretrach pojdes opatrne a budes naslapovat plochou kde mas podrazku a nie len karbonovu plochu tak mozes ist aj po skalach :) chapeme sa?
29.10.2015 - 14:00:31
00
AAAAAAAAA.........Uz som pochopil o co tu ide.....Pridam aj ja svoje : Cisto teoreticky sa da jazdit aj naboso. Aj chodit naboso. :)
29.10.2015 - 14:09:49
05
No tak chlapci ved uz z navzu tretry xc je predsa jasne na čo sú určené a len masochista si v nich pôjde honit vtáka niekam po skalach. Preto trocha nechapem prečo jezus by v nich chcel absolvovať výstup na lomnicky štít :D
29.10.2015 - 14:10:35
03
Hosť napísal:
aj letne gumy sa daju pouzit v zime...nikto netvrdi ze ej to spravne, ani ze je to idealne a ano brzdna draha je dlhsia...ale pri opatrnej jazde by si na nich dosiel hocikam..a o tom hovorim...ked v tych tretrach pojdes opatrne a budes naslapovat plochou kde mas podrazku a nie len karbonovu plochu tak mozes ist aj po skalach :) chapeme sa?

Letne gumy v zime sa pouzit daju, ale su letne gumy a letne gumy. A v zime niekedy sneh je, inokedy nie. Bezne letne gumy, optimalizovane na leto (analogia k spominanym tretram) ti na snehu zabezpecia lozko v nemocnici , pokutu na policii a zopar zdemolovanych aut (v tom lepsom pripade).

Co sa tyka zbytku toho co si napisal, jednoducho tvoj svet , obzor, poznanie a skusenosti je tak malicke, ze proste este netusis o com ti druhi pisu. A inak .. kedy teda dojdes dat Rohatku na cestaku ?
29.10.2015 - 14:16:34
01
sk_wizard napísal:
Preto trocha nechapem prečo jezus by v nich chcel absolvovať výstup na lomnicky štít :D

A to som kde napisal? ;) Btw. ja som tu reakciu napisal len tak, aby rec nestala. Cakal som, ze napises, ze nic take nejazdis. Za ten zvysok uz moze isty velky teoretik, co ani nejazdi. :D
29.10.2015 - 14:26:02
00
prvy kto tu zacal teoretizovat si ty jezus...

naco si vobec nacal temu tieto tretry a skaly?? uz to bolo uplne od veci...pretoze kazdemu je jasne ze to niesu tretry na skalnaty teren -_- ale ako sa hovori ked sa chce vsetko sa da... ja som cely cas hovoril to co tmax opisal podrobne.. DA sa aj v takychto tretrach ist po skalach.. len treba ist opatrne :) nikde nepisem ze to je v nich na utekanie po skalach..
29.10.2015 - 14:34:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up