Hmm ... stale som mal dojem, ze toto je slovensky web ... Alebo zeby sme tu uz mali dalsi uradny jazyk? Uz je tu pomaly viac prispevkov v anglictine, ako v slovencine ...

a tebe by urcite akykolvek iny dalsi uradny jazyk ako rustina strasne vadil ze? :)
anglictinu sa ucia uz 5rocne deti. zmier sa s tym ze ju budes vidat coraz castejsie.
24.09.2015 - 12:55:23
00
a tebe by urcite akykolvek iny dalsi uradny jazyk ako rustina strasne vadil ze? :)
anglictinu sa ucia uz 5rocne deti. zmier sa s tym ze ju budes vidat coraz castejsie.

Hmm ... rad by som vedel, ako si prisiel k tomu svojmu zaveru? Rustina by mi tu vadila rovnako ...
A len tak mimochodom ... mozno budeme coraz castejsie vidavat cinstinu, alebo arabcinu ... Neviem, ci sa s tym ty dokazes zmierit?
Ja ovladam aspon zaklady anglictiny, ale tipujem, ze je tu viac ako 50% bajkerov, ktori ju neovladaju. Tak pre koho su tie prispevky?
24.09.2015 - 13:18:35
00
podla mna tipujes zle kedze anglictinu sa ucia uz 5 rocne deti (sa kvoli tebe opakujem). a ak nie utfg... ma skvele funkcie.
24.09.2015 - 13:37:31
00
MailoKE, však ty si sa s touto témou, keď si dobre pamätám, už aspoň trikrát nadobro rozlúčil. A teraz tu riešiš také prkotiny. :)
24.09.2015 - 13:43:04
00
myslím,že nie je problém si to hodiť do prekladača prípadne taký kratky text sem dať preložený.
24.09.2015 - 14:26:29
00
Hmm ... stale som mal dojem, ze toto je slovensky web ... Alebo zeby sme tu uz mali dalsi uradny jazyk? Uz je tu pomaly viac prispevkov v anglictine, ako v slovencine ...
24.09.2015 - 15:42:08
03
OK ... dostali ste ma ... vzdavam to! Ospravedlnujem sa, ze som rusil vase "kruhy". :)
24.09.2015 - 17:41:02
00
sranda, ako sa niekto vie zduť ak je nachytaný pri tom, že robí to čo kritizuje :) namiesto toho aby ukázal svoju "veľkosť" dokázal sa na tom zasmiať
24.09.2015 - 17:54:02
00
http://cz.sputniknews.com/politika/20150924/1215504.html

kde asi soudruzi z NDR udelali chybu....podruhé
24.09.2015 - 18:04:26
00
sranda, ako sa niekto vie zduť ak je nachytaný pri tom, že robí to čo kritizuje :) namiesto toho aby ukázal svoju "veľkosť" dokázal sa na tom zasmiať

Ale ved som si priznal porazku, nie? Dokonca aj smailika som tam dal. :)
24.09.2015 - 18:17:26
02
Vo vtipkárovi sa nejako nevedia dohodnúť, či vtipkovať alebo politizovať na tému utečenci. Keď som napísal tento článok, ani vo sne by mi neprišlo na um, že ho na FB budú zdieľať vyše 7.000 krát a počet otvorení prekročí po pár dňoch 40 tisíc čitateľov.
http://niejemijedno.sk/encyklopedia-problemu-imigracie/
24.09.2015 - 18:35:18
02
dobre si to zhrnul,v podstate viacero zdrojov v jednom.Na druhej strane sú na výber len dve možnosti aj keď usa sa stále snažia presvedčiť,že je aj iná možnosť ako Asad,alebo IS.
západ klasicky neponúka na blízkom východe žiadnu alternatívu a to,že sa v Sýrií dlhodobo stretávajú viaceré geo.záujmy je fakt.
Na druhej strane je dlhodobo jasné kto má aký dres oblečený a jednoducho si treba vybrať.Nič medzi neexistuje.
24.09.2015 - 18:43:29
00
Povedzme si na rovinu, že Sýria už vlastne neexistuje. To je územie rozflákané na oblasti, kde sú miestni ozbrojenci, čo to tam majú pod palcom. Časť je samozrejme pôvodná vláda.
24.09.2015 - 18:49:24
00
v tejto vojne v Sýrii a Iraku sa vlastne vytvára nový Kurdský štát.Na velkú nevôlu Turecka,ale turci s tým už nebudú môcť nič spraviť,lebo inak by to rozvrátilo celé Turecko a vznikla tam dlhodobá občianska vojna.
24.09.2015 - 18:53:30
00
presuniem to sem kedze vo vtipkarovi sa to ludom nepaci :))
jeden priklad z poslednych dni: jedna znama isla pomahat utecencom niekam ku hranici. ze navarili daku sosovicu ryzu atd a zaniesli im to. tak sa poniektori zacali rozculovat ze kde je meso a drbli to o zem... potom sa jej zacali vypytovat ze ako je mozne ze tam je sama bez muza a ze preco chodi nezahalena. tak asi tolko k ich integracii - nehrozi. a ako bonus ze niektori tam mali najnovsie mobily a notebooky ze ani ona doma take nema. este sa velmi miernila a povedala len ze bola velmi sklamana, slabe slovo :). uz vidim ako im pojde pomahat druhy krat

Urcite nie. Urcite za vymazanim dementneho nenavistneho prispevku s rasovym / politickym / nabozenskym podtextom v teme Vtipkar treba hladat konspiraciu. Na Tvojom mieste by som sa capulo uz zacal bat o slobodu slova v tomto state kontrolovanom ludmi, ktori podporuju prilev utecencov s cielom narusit kulturu a zvyky v tejto krajine.
24.09.2015 - 20:14:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up