cyklista je tiež vodič ... vedie nemotorové vozidlo :D :P
14.09.2015 - 08:20:01
00
a teraz ziletkarsky flame! ako si dovolujes upozornovat na zle chovanie cyklistov na cestach, ked tu si v teme skusenosti s VODICMI (tzn. cyklista-dobry, sofer-zly)? ty flamer!


Na to je jednoduché vysvetlenie. Cyklistov môže kritizovať za štýl jazdy po ceste iba šofér auta, ktorý sám najazdí na ceste tisícky ročne na žiletke. No na druhej strane šofér auta, ktorý na bicykli sedel naposledy, keď mu dali dole z bicykla pomocné postranné kolieska, nech radšej čuší, keďže nevie aké je to ísť na bicykli a stretnúť jedincov v plechoviciach, ktorý si myslia, že cesta je len pre nich.
A obvzlášť ticho by mali byť hlavne inštruktori autoškôl, ktorý svojim prístupom a výukou teórie nevedia naučiť aspoň základné pravidlá ako sa chovať voči iným účastníkom (cyklistom) na ceste.
14.09.2015 - 09:38:16
02
JOLI cize podla teba dakto kto najazdi tisicky rocne na ziletke musi mat zarucene patent na spravny styl jazdy? lebo ja mam ten pocit, ze daktori si na ceste dokazuju svoju nesmrtelnost a potom vyplakavaju, ako ich kazdy neznasa a ohrozuje...no vsetci bohovia s nami, ked to takto pojde dalej...
14.09.2015 - 09:45:51
00
lukasm, bojuješ s veternými mlynmi ... od kedy mám malé dieťa a chodím sním najskôr s kočíkom a neskôr odrážadlo, malý bicykel aj po cestičkách kde si žiletkári s bohorovnosťou len im vlastnou myslia, že sú pupok sveta .... som zistil, že sa hanbím za správanie sa niektorých tiež cyklistov
14.09.2015 - 09:53:04
00
ja len nerozumiem tomu, ako si arogantne spravanie este dokazu bez hanby a akejkolvek sebareflexie obhajovat... ale daktorych len cyklisticky boh moze sudit...
14.09.2015 - 10:00:25
01
dupne na brzdu ale **** si neuvedomuje ze auto kde ja sedim ma 9ton.

Kdesi bolo video ako podobny typek vybrzdil kamion (schvalne ) a presne na toto nemyslel. Aj tak dopadol .. nastastie prenho celkom dobre.
14.09.2015 - 10:23:26
00
Rano v Telerane bol bazovsky a kritizoval cyklistu. Rozpravali sa medzi sebou dvaja cyklisti ktori sli v protismere a ten na strane Bazovskeho stratil rovnovahu a musel vybocit do cesty (spravil chybu) ale Bazovsky siel tak blizko, ze sa mu len ledva stihol vyhnut.
14.09.2015 - 10:59:30
00
boze to je smola :/
http://www.sme.sk/c/8001413/motorkar-zrazil-diviaka-nasledne-neprezil-zrazku-s-autom.html?ref=njct
14.09.2015 - 12:47:26
00
Chúďatko prasátko :(
14.09.2015 - 14:15:02
00

Nebola to tá sviňa, čo si odfotil a zavesil v inej téme?
15.09.2015 - 21:47:16
00
Dnes ma po dlhom čase vytočil jeden pejo... Na kruháči na kraji Edelstahlu vliezol do kruháča a nedal mi prednosť. Ubrzdil som, vytočil som a leteli za ním moje nadávky. Za kruháčom spomalil, tak som mu to ešte raz zopakoval do otvoreného okna, aby dobre počul a pochopil. Nepochopil čo urobil, lebo sa ma opýtal, či mám nejaký problém. Všetko v rýchlosti cca 20 km/hod. Tak som mu povedal, že tak môže jazdiť doma po valale (mal ev. číslo začínajúce MI), ale teraz je v cudzine, kde sa jazdí slušne a debilov z premávky eliminujú. Chcel som mu aj drbnúť po zrkadle, ale všmol si môj pohyb (už bol niekým vyškolený??), uhol doľava. Naozaj bol debil, lebo skoro trafil protiidúce auto... Vytiahol som bidon, chcel som ho trochu prebrať, ale kým som ho odštoploval, tak pridal a bol preč. Naozaj bol asi už nie raz vyškolený... Vedel, čo má čakať. Teraz ľutujem, že mi bolo ľúto bidonu a že som mu ho rovno cez otvorené okno nedrbol do hlavy.

Bolo to junáčik tak 30 rokov, s briadkou a sedel v malom čiernom japoncovi (asi Honda). S tým adrenalínom som si nevšimol ani ev. číslo (okrem toho MI na začiatku), ani značku auta.
15.09.2015 - 21:57:59
00
Dnes taka skor usmevna prihoda. Siel som po juznej triede v KE a za mostom VSS som odbocoval okolo freshu do Barce. Siel som okolo 45km/h. Viacero aut ma obehlo, ked som vliezol do odbocovacieho pruhu pozrel som dozadu, auto bolo odomna dost daleko. Spomalil som na cca 30 a odbocil. Zrazu pocujem za sebou piskanie gum a ked som sa otocil videl som Kiu Ceed ako stoji bokom v krizovatke. Zrejme ked sa snazil odbocit a dobrzdit na moju rychlost stocilo ho :D mna sa to nastastie nijak nedotklo
15.09.2015 - 22:04:48
00
JoKo, ty si inak agresívny .... si kompenzuješ sexuálnu frustráciu? a ja som si myslel, že v tom veku sa už skôr pije :)
16.09.2015 - 09:23:06
03
Ja pijem od 24.12.2011 a neľutujem túto substitúciu.
16.09.2015 - 18:50:52
00
... a to v kuse?
16.09.2015 - 19:07:41
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up