Dobry napad. Staci donate za 5€ a bude po zmenach nickov 😁
24.11.2021 - 00:06:07
00
áno nech sa dá zmeniť, ale napr. iba 1 krát za rok...
24.11.2021 - 00:08:59
06
mondzo napísal:
Palo TT - doplnili sme link k prilohe a GPX je mozne zobrazit na mape u nas, kuk https://www.mtbiker.sk/forum/post1774977.html#p1774977 :)

Este dodatocna pochvala, ze link sa generuje aj v SS. Niekto mi posle GPX, kliknem a vidim :y:
25.11.2021 - 18:43:11
01
Preco sa tema piekovisko nezobrazuje v aktivnych? Ine necyklo (a velakrat ovela kontroverznejsie) temy sa zobrazuju.
30.11.2021 - 08:07:34
00
Mne sa zobrazuje v aktivnych, takze to musi nejak suvisiet s tvojimi nastaveniami ...
30.11.2021 - 08:10:40
00
Palo TT, mas ju v Blokovanych temach (pozri v nastaveniach). Uz som tu niekedy pisal, ze by sme mali doplnit potvrdenie toho, ked clovek klikne na malu ikonku smetneho kosa v zozname tem, lebo sa to stava aj omylom, len akosi to nemalo prioritu, ale uz si druhy s tymto problemom.
30.11.2021 - 08:13:17
00
Vdaka. Aj som predtym pozeral, ci to nie je len moje nastavenie. Riesenie nevidim v notifikacii, ale v zmene GUI pre tuto funkcnost.
1. je aj na sumarny strankach (napr. aktivne) a lahko sa omylom na malych dotykacoch klikne - mal som tam 4, vsetky neumyslene. Otazka je ci by to nestacilo nastavovat az priamo na teme podobne ako sledovanie. Vsak nech sa do nej aspon citatel pozrie, ci mu naozaj nesedi.
2. aj v priamo v teme je oznacenie velmi nenapadne - styl neklikatelnej ikony s tazko rozlisitelnym stavom (biela vs. seda). Mohlo by to byt textom, pripadne vyraznejsia ikona, ale umiestnena hned vedla vy/zapnutia sledovanie temy.

Srdiecko analogicky.
30.11.2021 - 08:30:55
00
Skor otazka ako navrh, na bazar.
Uz v minulosti ma obcasne prekvapovali zvlastne velke/male znaky v nazvoch inzeratov.
Je za tym nejaka (ne)umela inteligencia. Odpozorovane nejake kombinacie:
V ramci 1 slova sa asi neda zadat velke písmeno v strede /teda zadat sa da, ale zobrazi vsetko malym, po ulozeni/,priklad McLaren, LeCol (ano viem, v tom druhom ma byt medzera...)
Zaroven aj opacne, NIEKEDY zmeni slovu prve pismeno na velke - algoritmus nezisteny (edit: toto je snad este otravnejsie, viac do oci bijúce)

Ak treba nejake ukazky, rad poskytnem.

Prosim berte ako namet na zlepsenie, s veľmi nizkou prioritou.
01.12.2021 - 16:23:17
02
Marli, to je regulacia, ktora, ako to uz byva, vznikla z nutnosti... Toto konkretne ako reakcia na spam, ked niektori pisu nazvy inzeratov all caps ("PREDAM TENTO SUPER BIKE!", "PRILBA V SUPER STAVE" atd.). Pamatam si aj usera, ktory, zrejme v snahe odlisit sa, daval velke kazde druhe pismeno v nazve. Jednoduchym fixom bolo to, ze kazde slovo sa proste upravi tak, ze len prve pismeno je vzdy velke, a tak je to spravene dodnes.
Spravime tam teraz ale teda trochu sofistikovanejsiu upravu, a snad to casom neolutujeme, ked nas nejaky kreativny predajca prinuti vratit sucasny stav spat.
02.12.2021 - 15:13:41
10
Dakujem Rachela, za vysvetlenie a zda sa, ze je aj nasadene 👍
Za mna dobre takto, ale iba letma kontrola. Isiel som pozriet - lebo som si /mozno zle/ pamatal, ze som videl aj slova s malým pismenom na zaciatku, ale uz to nenajdem :)

Na kreatívneho predajcu: neda sa skontrolovať pri ukladani original vs tato sofistikovanejsia uprava a ak 'velky' rozdiel, tak akcia (neulozit, bububu, notif admina, cokolvek)?

Odpoved nepotrebujem, fakt som vdacny za toto.


PS,edit: tusimze som povodne chcel aj zvyraznit ORIGINÁL, ale nespravim tak, ked viem, ze ee/fuj, neziaduce 😏
02.12.2021 - 16:54:40
00
Asi len zle hľadám ale ide defaultne prepnúť možnosť notifikácie po príspevku do k článku v magazíne? Vždy mi zapne mailové notifikácie a ja by som ich radšej mal v hlavičke. Ak to ide, tak kde? Díky.
15.12.2021 - 18:35:15
00
Je tam taky zvoncek ked si rozkliknes komentare
Tiez som to chvilu hladal
15.12.2021 - 18:38:29
00
Ručne si to prepnúť viem. Skôr som myslel, že nejde niekde prepnúť to default nastavenie.
15.12.2021 - 18:55:19
00
volodaj -diky. Pozreli sme na to a opravili chybicku. Ak pridas komentar (clanok, bazar), tak sa automaticky zapne notifikacia bud v hlavicke a/alebo emailom, pripadne nepride notifikacia ziadna. Vsetko zavisi od toho, ako to mas globalne povolene/zakazane priamo v nastaveniach notifikacii emailom https://www.mtbiker.sk/settings?i=prefs&mode=email alebo pre hlavicku https://www.mtbiker.sk/settings?i=prefs&mode=notifications. Okrem toho je mozne nadradene nastavovat osobitne notifikaciu pre kazdu, nazvem to vseobecne, "diskusiu" cez zvoncek. Malo by uz fungovat OK.
Príloha:
notif-email.png
notif-email.png 332.17 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
notif-header.png
notif-header.png 321.17 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
notif-clanok.png
notif-clanok.png 211.42 KiB thumb_up0thumb_down

16.12.2021 - 23:23:05
10
Super ďakujem
16.12.2021 - 23:24:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up