stiahol som si tapatalk z ovi obchodu, no vypisuje mi to "service unavailable", pri vyhladani mtbiker.sk napise 1 forum najdene ale nic na co by sa dalo kliknut mi neukaze.
je chyba u mna ?

u mna to iste...zrejme je chyba niekde v tapatalku :(

na symbiane sa to správa takto divne... na iphone OK, akurát tam je aplikácia platená...
26.04.2011 - 10:31:20
00
Suhlasim s Pistom. Na mnohe prispevky nereagujem, ak nevidim odkial clovek je, aj ked viem pomoct. Plati to iba o tych prispevkoch, kde je lokalizacia pytajuceho sa opodstatnena.

Aj ja sa pridavam - tiez si myslim, ze by lokalita mala byt zverejnena, lebo to casto sposobuje zbytocne nedorozumenia. A myslim, ze viem, preco niektori nemaju lokalitu uvedenu, aj ked si myslia, ze vsetko vyplnili ako mali - v profile sa totiz vyplna polozka "Okres/krajina" a v nej si clovek moze zvolit mesto, ale toto nastavenie sa nezobrazi pod nickom uzivatela vo fore (pouziva sa len v sekcii Bikeri) o com mnohi nevedia. Zaroven je v profile vyssie aj druha polozka s nazvom "Bydlisko" a prave tato sa zobrazuje vo fore pod nickom. Cize chcelo by to asi zrusit polozku "Bydlisko" a polozku "Okres/krajina" nastavit ako povinnu a zaroven ju aj zobrazovat vo fore pod nickom. Alebo polozku "Bydlisko" netreba ani zrusit - moze sluzit ako doplnkovy udaj a ked si niekto v casti "Okres/krajina" zvoli napr. "Bratislava", tak v casti "Bydlisko" moze rucne zadat napr. "Dubravka" - v tom pripade by sa mali zobrazovat obe polozky (najlepsie asi pod sebou).
27.04.2011 - 12:42:33
00
Suhlas, ale aj ak bude tento udaj povinny, tak si tam niekto aby utajil krajinu vyskytu napise trebarz " Vysna Uganda " cele sa to minie ucinku. Jedine, ze by si user musel vybrat z rozbalovacieho menu, ale ani to nebude zarukou, ze si vyberie tu svoju lokalitu :(
27.04.2011 - 20:56:05
00
mačka idu po tebe :D
27.04.2011 - 23:12:27
00
Suhlas, ale aj ak bude tento udaj povinny, tak si tam niekto aby utajil krajinu vyskytu napise trebarz " Vysna Uganda " cele sa to minie ucinku. Jedine, ze by si user musel vybrat z rozbalovacieho menu, ale ani to nebude zarukou, ze si vyberie tu svoju lokalitu :(

To jo, kto nechce zverejnit realnu lokalitu, toho nedonutis. Ale ja som to myslel skor tak, ze plno ludi ma cast "Okres / krajina" vyplnenu, ale cast "Bydlisko" uz rucne nevypisuju a prave cast "Okres / krajina" sa nezobrazuje pod nickom. Cize vychadzam z toho, ze skor nevedia, ze sa to nezobrazuje a nie ze za ziadnu cenu nechcu zverejnit mesto/obec.
28.04.2011 - 14:07:20
00
mačka idu po tebe :D

:ninja:
28.04.2011 - 17:11:22
00
mačka idu po tebe :D
A tvrdo :rofl: :D
28.04.2011 - 21:01:51
00
Za mňa by sa mali dať vkladať do profilu komentáre o používateľovi. Napr. ochota že ti prišiel s niečím pomôcť, keď ste sa stretli na výjazde ako sa s ním pokecalo, ako sa správa pri predaji cez inzerát, či bolo odoslanie rýchle a všetko v poriadku, atď
01.05.2011 - 13:34:22
00
to by vyzeralo :-D
01.05.2011 - 14:06:30
00
To skor iba v bazare zalozit blacklist a whitelist kde by udia pisali ako sa s kym predavalo... Do profilu je to hlupost.

dodo
01.05.2011 - 14:42:44
00
lenže oj*bávač si na "nový" tovar založí kludne nový nick.. moc tým nevyriešiš, jedine ak má viac vecí naraz tak po prvej zlej už ďalšie nepredá (pod tým nickom)..
01.05.2011 - 14:49:35
00
Lenze niektori su taky sprosty ze predavaju aj pod rovnakym nickom ako maju napr. na azete :) Popripade predavaju na inych forach kde su uz v blackliste... :)

A kedze nie kazdy je svina tak zase vo whiteliste moze byt vela ludi ktori predavaju a su seriozny takze ked budes kupovat mozes tam nazriet a vies si rychlo urobit obraz o predavajucom.

dodo
01.05.2011 - 15:08:49
00
"white" je fájn, "black" už horšie dosiahnutelný..
01.05.2011 - 15:11:32
00
IP adresu nezmeníš... V profile by mala byť tvoja IP adresa a white a black liste zoznam IP adries. IP adresu nie je problém zistiť keďže to ide aj na webe zadarmo čo mám v podpise...
01.05.2011 - 16:48:59
00
zmeniť si ip vie dnes aj malé dieťa..
01.05.2011 - 16:55:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up