Gebula Nemyslel som zrovna teba. Ale jednoducho nemas na vyber alebo presnejsie prichadza doba ked nebudes mat ma vyber.
Mne napr ohrozuju momentalne lacne cinske vyrobky kedze maju cinania jednak lacnu pracovnu silu a lacne nerastne suroviny od.koho asi? a omnoho mensiu byrokraciu. Stracame konkurencieschopnost.
Dalsia vec vdaka aj Vam narasta fasizmus a nacionalizmus v celej europe. Do politiky sa.dostavaju nebezepecni ludia nielen u nas.
A Ruska propaganda taktiez daleko vpredu pred zapadnou a jednoduchi ludia a dochodci pred nou nemaju ako uniknúť. Takze zacnite trocha rozmyslat kam to vsetko vedie.
Cokupit tak ako ty sa snazis podporovat vojnu tak isto ja sa budem snazit aby sa vojna skoncila a vsetci sme sa ukludnili a zacali zit v mieri.
Na tvojom mieste by som zacal posielat peniaze Bidenovi na kampan.
Je Vas 5 a pol a nemate nijake riesenie okrem posielania penazi. Akurat tak sposobuje to ze sice zabijes 10 Rusov ale aj 5 Ukrajincov a to nehovoriac o Ukrajinskej infraštruktúre.
Verim tomu ze vela.ludom takato situacia aj vyhovuje. Jednak biznis a mozne oslabovanie Ruskej armady. Len ci to nebude prave opak. Stale pocuvam ze Rusi melu z posledneho no nevypada to vobec tak. A stale toky tovarov prudia nielen my od Rusov ale aj Rusi od nas. Biznis musi fungovat.
Fakt si myslite ze Rusi nepouziju zbrane hromadneho nicenia a ked ano tak potom co?
Som zvedavý co sa vo Svajciarsku dohodne aby to nebolo podobne tomu co som pisal. Pozorne budem sledovat ci naozaj vacsina bude mat podobny nazor ako vy a to nadalej podporovat Ukrajinu alebo uz zacat aj riesit konflikt inak.
11.06.2024 - 21:01:58
00
Ked chcimirom dojdu argumenty, tak vytiahnu ze russko je velke a mocne.
Ano vidime, scoobydoo vany, zajacie pletiva na zastaranych tankoch a rozne neobrnene "vozitka" na bojisku.
"Nepriestrelne" vesty z tenkeho plechu (ci dokonca airsoftove) a vybavu co si kazdy vojak musi kupit za svoje...
5 minutovy vycvik a hajde do ostreho boja... russko je velke a mocne.. :facepalm:
foreignpolicy.com encrypted-tbn0.gstatic.com
11.06.2024 - 21:03:30
00
double napísal:
Mne napr ohrozuju momentalne lacne cinske vyrobky kedze maju cinania jednak lacnu pracovnu silu a lacne nerastne suroviny od.koho asi? a omnoho mensiu byrokraciu. Stracame konkurencieschopnost.

Tak sa tomu nebráň, aby si neeskaloval problém. Nechaj Číňanov predávať lebo majú tiež atomofky.
11.06.2024 - 21:09:36
510
stačí si vymeniť tento blábol roka 2024 za rok 1938.T.Snyder to povedal presne,ak by sa čsr v roku 38 nemcom vojensky postavila vojna by nebola.Vojnu prehrávajú politici ,nie vojaci.
11.06.2024 - 21:16:20
13
Len krátko: zjednotení za mier = zjednotení s Ruzzkom
Stačilo tých pár uryvkov.
Je to smutné (a vlasy dupkom stávajú, na mojej nedvadsiatnickej hlave), že ktokoľvek pricetny,triezvy, uvažujúci dokáže niečo takéto vyprodukovať či obhajovať.
Už len pozývací list chýba (alebo je napísaný??)
11.06.2024 - 21:30:21
04
Ua potrebuje prave podporu a zbrane. Preto som im ich poslal a to rovno dvojnasobok, kedze stale nic nechapes. A ano, keby bolo treba, idem bojovat. Ale zatial netreba, prospesnejsi som svojou podporou. A pamataj na to, ze cim viac nezmyslov vyprodukujes, tym viac im poslem.
Mimochodom nie je ti ani trochu sproste povysovat sa nad tie miliony ukrajincov? Oni bojuju a dobre vedia za co. Ty sa snazis robit z nich blbcov, co sa len nechavaju nezmyselne zabijat. Oni vedia 100x lepsie co robia a preco im stoji za to aj zomriet. Ty nevies nic, len sa bojis o vlastnu prdel a este to aj robis uplne hlupo, polizujuc sa agresorovi. Pokojne sa niekde v kute boj, ale aspon pri tom nezavadzaj tym, ktori s agresorom bojuju a nie su z neho dosrati...
11.06.2024 - 21:32:06
516
Za 2 minúty to russká žena celé vysvetlí kto sú ruSSi (taká rozumná s triezvym pohľadom na vec) https://x.com/Gerashchenko_en/status/1800534865668088185
11.06.2024 - 21:34:23
34
nezabudajte, diskutujete s clovekom, ktory okrem ineho otvorene propaguje tieto hnutia, ludi a ich myslienky (a sucasne sa tvari ze tu neuraza, nenadava, neklame,...)
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nejhlubsi-dno-fico-s-kolegy-hecoval-dav-k-vulgarnim-nadavkam/r~743db74acade11ec94760cc47ab5f122/
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/aktualne-obrovsky-protivladny-protest-pred-palacom-prisiel-kalinak-fico-tento-znamy-herec

teda otvorene siri / podporuje komunisticke "hnutia" spajajuce sa s nacistami / fasistami. Len detail.
11.06.2024 - 21:46:16
02
https://echo24.cz/a/HveFg/zpravy-svet-najdeme-reseni-teto-valky-ukrajina-sedi-na-zlatem-dole-tvrdi-americky-senator
11.06.2024 - 21:56:08
01
no konecne aspon nieco... tym ruskym hajzlom treba vsetko zobrat (nielen vynosy) a presunut Ukrajine

https://euromaidanpress.com/2024/06/11/now-we-make-russia-pay-eu-to-transfer-first-1-6-bn-in-frozen-russian-assets-to-ukraine/
11.06.2024 - 22:04:44
08
double napísal:
Gebula Nemyslel som zrovna teba.

Mne napr ohrozuju momentalne lacne cinske vyrobky

Dalsia vec vdaka aj Vam narasta fasizmus a nacionalizmus v celej europe. Do politiky sa.dostavaju nebezepecni ludia nielen u nas.

Cokupit tak ako ty sa snazis podporovat vojnu tak isto ja sa budem snazit aby sa vojna skoncila a vsetci sme sa ukludnili a zacali zit v mieri.


Ad 1. ano, nadaval som ti ja. Mam o rok viac ako Gebula

Ad 2. tak sa im nebran a uzavri dohodu s cinskym predajcom, odovzdaj mu cast svojich najlepsich zakaznikov

Ad 3. ti nebezpecni ludia sa tam dostavaju vdaka hybridnej vojne vedenej russkom. Si tiez jej vojakom, len teda na zlej strane.

Ad 4. Kde budu v mieri zit ti ludia, ktorym ruSSaci rozmrdali domy na sracky, zaminovali polia a znicili zivoty ? Zaplatia im tvoji chlebodarci odskodne ? Jasne, ponuknu im bezplatne ubytovanie na Sibiri, jupiii
11.06.2024 - 22:40:37
24
triki napísal:

By ma zaujímalo ako je to s tými biliónmi v origináli. Billion v angličtine je miliarda v slovenčine/češtine. Náš bilión je v US angličtine "trillion".
12.06.2024 - 09:00:36
00
Su tym zrejme myslene nase miliardy. Vseobecne znamy odhad ruskeho majetku v Europe je 300 miliard a spomina sa aj v tom clanku ako 300 bilionov.
12.06.2024 - 10:52:09
01
MageZ napísal:
Jednoduche riesenie - dajme UA naspat jadrove zbrane, ktorych sa predym v prospech Ruska zriekla. Problem vyrieseny.


Nic im netreba davat. Technologiu nosica aj bomby maju zmaknutu a mozno ju uz ak maju. Ja na ich mieste by som zacal v momente ked rus vstupil na UA uzemie a to nie je rok 22. Stale sa vyhraza, ze ju pouzije. OK, tak nech to urobia...
12.06.2024 - 11:37:06
00
Potom by už nemal kto písať a spievať balady o nekonečnom hrdinstve......... veď vieš koho.....
12.06.2024 - 13:05:16
00
keyboard_arrow_up