je to trapenie zvierat, ja by som nemohol, lebo velke minus je pravidelne chytanie teplych hovienok do sacku. :D
zaroven clovek nema byt debil ze to necha tak a nezdvihne...
07.10.2024 - 17:39:07
00
Napríklad ak ide človek so psom na voľno a vidí ma a privolá si psa alebo mu povie, že zostan sadni alebo mne, že nebojte sa a fakt ten pes sa o mňa nezaujíma tak sa vždy snažím povedať Dobrý deň, ďakujem a idem ďalej.

Prílohy:

Screenshot_20241007-174546.png
Screenshot_20241007-174546.png 60.65 KiB thumb_up1thumb_down

07.10.2024 - 17:52:44
02
fixska tie malé sú niekedy nebezpečnejšie...asi som to tu už spomínal,videl som ako taký malý pes skočil medzi kolesá jednému bikerovi,ten spadol na zem ,pes ešte do neho skákal,ja som tam zastal ,zvrieskol na toho psa, stiahol sa,odbehol k svojmu pánovi,najlepšie že ten bol tiež na bicykli takže nejak som nerozumel že pes skočí do iného cyklistu, na to isté miesto chodí jeden chlap s tromi psami, kaukaz,vlčiak a ten tretí...eee...zabudol som ale asi belgický ovčiak (košičania budú určite vedieť), jedného má na vodítku,dvaja idú na voľno pekne popri ňom a absolútne nikoho si nevšímajú... inak raz som sa aj pobavil a povedal si :Tak ti treba! Chlap so psom na dlhom vodítku na cyklochodníku ...telefonoval.. a pes zrazu začal behať okolo "pána" , omotal mu okolo nôh to dlhé vodítko ako v nejakom zábavnom videu ,ten s mobilom na uchu skoro spadol
07.10.2024 - 20:06:47
01
keyboard_arrow_up