no nazdar chlapi mna by asi jexlo to viem na beton , ale co uz vynucovat si nejake prava nema vyznam ak sa da vzdy ratam kde uskocit , ale ked na rovnej a prazdnej ceste za mnou trubi daky trubiroh tak to je uz vela aj na mna kebyze mam pri sebe jezkov tak ich pouzijem a sposobim niekomu strasnu ujmu na zdravy ....
16.08.2012 - 21:19:58
00
vikino, no mal si perny den ;-)
ja by som dedkovi v Audine uz jednu zabil a potom ho natlacil do kufra starej audiny a zabuchol
16.08.2012 - 22:52:50
00
teraz pred polhodkou na bajkalskej smerom od novej doby nejaky riaditel zemegule z DS ma chcel asi pozdravit, ale nevedel ma obist bo tam mal len 3 pruhy... akurat si ma s niekym zmylil bo sa nevolam '*****', skoda ze som ho uz nedobehol chcel som mu potriast rukou... :)
17.08.2012 - 16:18:31
00
Ty máš tu Bajkalskú nejakú zakliatu. Ja som mal včera dve adrenalínové akcie, ale nebudem rozpisovať, veď by to bolo iba niekoľko viet vulgarizmov.
17.08.2012 - 17:11:09
00
...dnes klasika. Akonáhle idem "cestu". Musím prepnúť na mód "myslím za vodičov". Ešte že som sledoval paka na vedľajšej ceste. Nespomalí ani za nič. Nuž musel som prudko brzdiť ja na hlavnej. Samozrejme som ho pozdravil: "Si kkt alebo slepý???". Ešte som stihol zazrieť nahodený výraz nešťastníka a keďže išiel s otvoreným okienkom počul som aj ja jeho odpoveď: "Nevidel som ťa...". Ešte kričím cez plece: "Choď ku očnému alebo vráť vodičák."

Keby som nesledoval vedľajšiu cestu, tak ma sejme idiot.
17.08.2012 - 20:31:11
00
to je neskutocne!!! Na co myslia tie vyondiate teľce??? Vzdy to konci stupidnou odpovedou: "Nevidel som"
17.08.2012 - 20:36:15
00
angel1, žiaľ tých teliat je neskutočne veľa. Takmer každý tréning nejakého-kých "spoznám". V 90tych rokoch to bolo len výnimočne aj keď som jazdil s chalanmi z CySu denne na tréningy a najazdil 15 - 17,5 tisíc kilometrov ročne. Riziko na cestách vďaka vypatlaným medzikusom (kus medzi sedadlom a volantom :-) ) priam brutálne narástlo.
17.08.2012 - 22:14:59
00
jedine, co nam zostava je predvidat, predvidat a este raz predvidat. Proste vykaslat sa na hlavnu, pre nas bude vzdy spoliehanie sa na hlavnu nebezpecne.
18.08.2012 - 00:29:47
00
Presne tak, treba predvídať. Sledovať všetko okolo a vôbec sa nedržať toho že som na hlavnej a mám prednosť-to je bohužiaľ pravda len ak sedím v aute, na bicykli už nie. Ale nerobí mi to problém, vždy treba dávať pozor v dedinkách a v mestách.....akonáhle už vypadnem vonku , tak tam je to už OK.
18.08.2012 - 08:10:32
00
winter78, mne to teda vadí. Nie len z pohľadu bezpečnosti a zákonnosti, ale aj z pohľadu tréningu. Vyvádza ma to z rytmu, najmä ak idem nejaký okruh na čas. Autom či na motorke by som si išiel plynule, lebo "som na hlavnej", ale na bicykli je to doslova o život. Keďže mám možnosť porovnávať situáciu dnes a z polovice 90tych rokov, tak ma to pekne serie, čo sa tu dnes deje.
18.08.2012 - 10:42:49
00
Ja len dufam, ze aut bude ubudat. Napokon ceny ropy rastu, cyklisticka lobby v zapadnej Europe "buduje" cyklocesticky a urcite sa cyklistika rozsiri i u nas. Mimochodom, aj cyklistov pribuda co je dobre. Cim viac cyklistov, tym menej vozidiel a tym vacsi tlak na kompetentne organy aby menili legislativu v nas prospech. Uvidime.
18.08.2012 - 11:20:31
00
...ešte stále je americký trend, čo člen rodiny, to aspoň jedno auto. Niet sa potom čomu čudovať, že ich je na cestách ako sračiek. :worried:
18.08.2012 - 16:49:39
00
ked ich od zbytocneho (nieco ine je napr. ked veziem deti k lekarovi, ci zenu na nakup :whew: ) jazdenia autom neodradi vysoka cena paliv, casom ich mozno odradi casova narocnost dopravy autom na kratsie vzdialenosti - tu mozeme ist prikladom :rock:
18.08.2012 - 17:09:46
00
to hej tiez som si to dobre vychutnaval...ked som na zaciatku leta isiel do bratislavy na vlakovu stanicu z Pezinku na bajku....a medzi jurom a lavou ma debil obehol s nejakou jeho vulgarnou pripomienkov...a ja som ho v blave v zapche obehol so sirokym usmevom na tvari :D :D :D

treba ale davat pozor uz sa mi par krat stalo ze ked ma zbadaju vodici v spetnom zrkadielku a stoja v zapche tak sa vysunu ku kraju...alebo ku stredu(podla toho ci idem pomedzi dva subezne pruhy alebo pri krajnici) a zablokuju ma :( asi nevedia prekusnut ze by som ich mohol obehnut :o
19.08.2012 - 14:53:16
00
...ešte stále je americký trend, čo člen rodiny, to aspoň jedno auto. Niet sa potom čomu čudovať, že ich je na cestách ako sračiek. :worried:


Aut nebude nikdy menej, práve naopak. Pamätám si na niektoré "úskalia" ktoré vodiči v našom štáte museli "prehryznúť" a "odborníci" v médiách vtedy hovorili prognózy o tom že sa zníži počet aut na našich cestách.....no nestalo sa nič, možno ich paradoxne jazdí o trochu viac . Tak napr. keď sa prestal výrábať benzín 91, tak sa očakávalo že drvivá väčšina starých aut prestane jazdiť. Omyl, jazdia na 95. Rovnako to nebolo ani vtedy keď sme mali (alebo máme ??) jeden z najdrahších benzínov v európe. Tiež tomu nepomáha stále zvyšovanie cestovného, však len u nás vo firme sa za posledný rok takmer strojnásobil počet aut na parkovisku, čo samozrejme viedlo k problémom s parkovacími miestami,ktoré sa riešili aj vo vedení firmy (veď veľa známych sviatočných šoférov začalo jazdiť na autách do práce, pretože ich to vyjde rovnako ako dochádzanie autobusom alebo vlakom. Navyše zoberú ešte iných pasažierov a ešte na tom aj zarábajú). Bohužiaľ tých aut je stále viac a nie menej... :worried: .
19.08.2012 - 15:31:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up